PPUH "ELŻ-POL"

Jaworzno

Opinie o PPUH "ELŻ-POL"

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Czy może ktoś może odnieść się do wcześniej stawianego pytania odnośnie możliwości realizowania stażu lub praktyk w PPUH? Ciągle na polskim runku pracy są osoby, które szukają możliwości zdobywania doświadczenia zawodowego, a nie jest to łatwe.

ASIA
użytkownik zarejestrowany

co wy piszcie, jak czytam wasze wpisy to zastanwaim sie czy wiecie wogloe o jakiej firmie piszecie? Czym sie zajmuje?

były

miły....wiem coś ty za jeden,konfidencie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dupowłazie,lachociągu !

były

nie polecam !

miły 12

długopis
@miły 12 06.05.2014 22:31
nie polecam nie miła atmosfera(usunięte przez administratora)

wszędzie dobrze ale tam gdzie nas niema każdy narzeka a u innych jest lepiej nie znacie się robię już kilka lat i jakoś się da wytrzymać

długopis
@miły 12 06.05.2014 22:31

miły 12

nie polecam (usunięte przez administratora)

CYC

popieram....pracowałem i nie polecam nikomu !!!!!!!!!!!!

ja

[usunięte przez administratora] ZA MARNĄ PENSJĘ ! NIE POLECAM NIKOMU..........[usunięte przez administratora] . ogólnie przygnębiajaca atmosfera panujaca w firmie za sprawą "szefa" ! jazda ciężarówkami bez przestrzegania norm czasu jazdy i pracy za cichym nakazem szefostwa. UWAGA.... [usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o PPUH "ELŻ-POL" - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH "ELŻ-POL"