Response

Sieradz

Opinie o Response

mm

obiecali ci cuda? mozesz zapomnieć...

mm

żenada, nie polecam, omijać szerokim łukiem.

failaila
@mm 14.05.2017 10:44
żenada, nie polecam, omijać szerokim łukiem.

czemu taka opinia ? dostałam propozycje pracy i nie wiem co myśleć

tomek

nawet na stanwosiko PHP Developer, oferuja elastyczny grafik pracy, pomimo tego ze to praca birowa wiec fajnie bo mozesz zarzadzac swoim czasem i organizowac sobie prace po swojemudodatkowo oferuja mase szkolen

no

dno... na dno...

tomassz

nie licz że dostaniesz więcej niż minimalna krajowa, czyli 1180zł netto. Najczęściej szukają darmowych pracowników. Typu staże i prace interwencyjne.

tomek

nie dość że biorą pracowników z urzędów pracy gdzie dostają dofinansowanie, to jeszcze płacą minimalną pensję! Typowa firma szukająca murzynów.

"anonim - 2010-02-21 11:54 Robi� rekrutacj� na dane stanowisko, a potem zapraszaj� na rozmow� na zupe�nie inne stanowisko." - to to raczej jest nieuczciwosc albo brak porfesjonalizmu tej firmy " anonim - 2010-02-21 12:02 Przekr�ty jak wsz�dzie- żeby p�aci� niższe podatki, zaniża si� wynagrodzenie pracowników, a wyp�aca si� je jako zaliczki na poczet odbytych fikcyjnie podróży s�użbowych do klienteli " - nie tak wszyscy pracownicy dostawaja zaliczki za delegacje, tylko wybrani, tylko wybrani bo potwierdza to kolejny ponizszy wpis. Wynagrodzenie podstawowe dla wszystkich a dla wybranych jakies bonusy i dodatki tzw. fikcyjne ale dla wybranych "byly pracownik - 2009-11-12 10:17 bardzo slabe wynagrodzenie" - poprostu nic dodac nic ujac

Przekręty jak wszędzie- żeby płacić niższe podatki, zaniża się wynagrodzenie pracowników, a wypłaca się je jako zaliczki na poczet odbytych fikcyjnie podróży służbowych do klienteli

Robi�� rekrutacj�� na dane stanowisko, a potem zapraszaj�� na rozmow�� na zupe��nie inne stanowisko.

Zostaw opinię o Response - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Response