Handel International Spedition Poznachowski

Opinie o Handel International Spedition Poznachowski

byly

Komentarz Nicka ciągle aktualny

Mjorz

Zgadzam się, że umowa o pracę to duży plus tej oferty na kierowcę. W dodatku jest nowoczesny tabor (VOLVO, MERCEDES) i mają szkolenia wstępne, a doświadczenie nie jest wymagane.

nick

obsługa kierowców bardzo zła nie kontaktowa traktują kierowców z góry myślę że bez kwalifkacji spedycyjnych

nick

nie polecam tam trzeba zarabiać i opłacić ludzi bezproduktywnych mało zostaje dla kierowców bardzo rozbudowana administracja conajmnjej o 50procent zarobki nie ciekawe

Zostaw opinię o Handel International Spedition Poznachowski - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Handel International Spedition Poznachowski