infrainvest

Opinie o infrainvest

.lkjbkj

@WC i teraz powem ci szczerze nie wiem. Na poierwszy rzut oka stwiuerdziłabym, że Twoja wyspowiedź jest przesycona ironią is sarkazmem? a z drugiej strony sobie myśle, że może to ja przesadzam i naprawde ci sie podobało? Ton pwoiedz jak jest naprfawde?

WC

O&S to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest wspaniała!!!. Wszystko jest ok. Wywalili mnie ale nie czuję do nich urazy. Kocham Was O&S. Praca w O&S to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Tyle się nauczyłem. Miałem do czynienia z najlepszymi specjalistami na świecie, którzy powiedzą Ci gdzie kurtki zostawiać i gdzie jeść śniadanie. No i ma ugruntowaną pozycję co jest bardzo ważne. A Prezes... ten to dopiero ma klasę. Byłem dumny, że miałem takiego Prezesa i z taką charyzmą. Jak ktoś tam się dostanie to może uważać się za szczęściarza. Teraz ponoć szukają kierownika działu handlowego. Praca bardzo dobra i dobrze płatna.

były

jaki dział handlowy jaka jest definicja działu : ktoś tam pracuje ? nie

były

jaki dział handlowy jaka jest definicja działu : ktoś tam pracuje ? nie

Ogłoszenia pracy

Kierownik Działu IT INFRAINVEST 2015-05-14 Żródło: Gowork.pl Wałbrzych (dolnośląskie) W zawiązku z aktywnym kurczeniem się Firma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z siedzibą w Wałbrzychu poszukuje ambitnej, kreatywnej osoby z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem na stanowisko Kierownika Działu IT. Obowiązki: koordynowanie pracy zespołu IT nadzorowanie projektów informatycznych działu IT kontrolowanie rozwiązywania aktualnych problemów informatycznych nadzorowanie archiwizacji danych informatycznych dbanie o rozwój oprogramowania

nie bawmy sie w firmę konsultingową. Przecież tam w OandS mają fachowców i wiedzą co robic ;-)

anonymous

czyli firma mniej więcej jest ok :DDDDDDDDDDDDDDDDD

ty
@anonymous 27.08.2010 14:56
czyli firma mniej więcej jest ok :DDDDDDDDDDDDDDDDD

w tej firmie już nikt nie pracuje wszyscy się zwolnili - tak tam ok(jest parę osób które skanują)

Zostaw opinię o infrainvest - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie infrainvest