Opinie o Amii Sp z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amii Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amii Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amii Sp z o.o. w Łódź

Wojtek

DO KOLEGÓW I KOLEŻANEK - FRUSTRATÓW PRACUJĄCYCH W FIRMIE AMII : Moi mili frustraci. Jeśli nie odpowiada Wam praca w Amii - to się zwolnijcie !!! Rzućcie tę znienawidzoną pracę !!! A ja gwarantuję wam, że w każdym nowym miejscu pracy znów o swoje niepowodzenia będziecie mogli obwiniać innych, tylko nie siebie. Będziecie mogli marudzić : Że nie macie znajomości, urodziliście się w okropnym kraju i nie wywodzicie się z bogatej rodziny. Że każdy kolega, który coś osiągnął w pracy, nie zrobił tego uczciwie. Ma więcej pieniędzy to na pewno podlizywał się szefom. Jesteście niestety wypaleni w Amii zawodowo. A może też, czego wam nie życzę , jesteście wypaleni życiowo.... Moi mili frustraci. Miejcie odwagę spojrzeć prawdzie w oczy ! Może to WASZA wina, że jest wam źle ? Może macie byle jakie studia tylko po to, że niby zawsze jest po nich praca ? Może w osiągnięcie zadowolenia trzeba włożyć trochę pracy a wam się nie chce ? Może jest w was zbyt dużo złości i zawiści, że inni mają siłę i odwagę, aby spełniać swoje marzenia ? Może w was marzenia już umarły ? Może nienawidzicie swojego życia, ale się do tego nie przyznajecie ? A tym, którzy pracują w Amii i są zadowoleni podpowiadam, aby pamiętali, że frustracja życiowa to naprawdę okropna choroba. Frustrata najlepiej ominąć. Nie wdawać się z nim w dyskusje, gdyż nie mają najmniejszego sensu, bo jego mózg jest już zbyt przeżarty frustracją. Najlepiej pourywać kontakty z wszystkimi osobami, które są frustratami, bo szkoda waszego zdrowia. Tym którzy szukają pracy w firmie Amii - polecam przeczytanie wywiadu o firmie. Trzeba też mieć na uwadze fakt, że na 100 pracowników zawsze znajdzie się kilku frustratów..... I że w takim anonimowym miejscu jak to frustraci będą superaktywni.

Marion

Zalety pracy w AMII to: - jasne zadania, -dobre godziny pracy, - uczciwe warunki zatrudniania (umowa o pracę). -Zespół jest młody, dynamiczny, międzynarodowy, co jest zawsze fajną przygodą. Jeśli masz w sobie prężność i energię, to Amii to dobre miejsce dla ciebie. Wady? Rynek szybko się rozwija, firma wchodzi na nowe zagraniczne rynki, pracy jest dużo, więc jest pośpiech. Dla wieku osób to może być stresujące. Jedno jest pewne - firma jest w rozwoju, nasze opinie z dzisiaj mogą być nieważne jutro. Ponieważ AMII jest firmą rodzinną, zmieniają się też sposoby zarządzania, patrzenia na pracowników. Jeśli chodzi o płace, to nie będę się wypowiadać - nie rozmawiam z innymi pracownikami na ten temat, negocjowanie pensji zależy od indywidualnych umiejętności. A co mi się podobało szczególnie? Superszef i fajne, nowe biuro. I produkt. Nie moge sprzedawać byle czego, co produkowane jest w Chinach i szkodzi.

Hah
@Marion

Nie wytrzymam! Nie, nie z Chin... z PRC?

@Hah

ha ..nie zauważyłeś sprytnego zabiegu słownego, na który ja czytając "z biegu" ten post też zrozumiałem, ze produkty Amii nie są z Chin, ale po "głębszym" wczytaniu jest tam powiedziane, że: z Chin nie ściągają byle czego co jest tam produkowane :). W sumie bardzo inteligentne zagranie z Chin ale tak jakby nie z Chin :)

@Roman

Wciskają nam głupoty jakbyśmy w tej firmie nie pracowali,ludzie przecież my wiemy co jest pięć i towar sprowadzany jest z Chin.

Ktos

W handlu zagranicznym ( nowych rynkach ) kierownik jest wesołym Włochem. Większość pracy (spotkania, materiały, rozmowy w dziale) odbywa się po angielsku. Komunikacja i spotkania z klientami też po angielsku.

@Ktos

Zobaczymy ile ten wesoły Włoch wytrzyma w owej super firmie.

@On

Malkontent: człowiek negatywnie nastawiony do życia, niezadowolony z rzeczywistości, we wszystkim doszukujący się ujemnych stron; maruda, zrzęda, tetryk. Definicja ze Słownika Języka Polskiego.

On

Ojeju..po co się rozpisywać?? Od razu trzeba napisać FRUSTRATA. My znamy realia firmy i nam nie musisz mydlić oczu ale na marginesie swoje zdanie o Tobie mam...

Miruna

Ja piszę swoją opinię z własnego doświadczenia. Odpowiadam konkretnie Mglistemu. Między innymi dlatego cenię tą pracę.

Robert
@Miruna

zdajesz sobie sprawe, ze tak naprawdę to wcale nie odpowiedzialas na żadne pytanie Mglistego ?

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Porcjowanie i pakowanie mięsa
Thiersee
Allpersona GmbH
Bombka

Czy naprawde dla kogos tak istotne jest jakie auta sluzbowe tam maja skoro i tak ma ją najwyzsza kadra a tam wakatow nie bedzie? Stawek nikt nie poda bo to tajemnica sluzbowa kazdy podpisywal umowe o poufnosci wiec boi sie konsekwencji w postaci policji czy sadu bo nie wierze ze osoby ktore wiedza dokladnie kto kiedy odszedl i dlaczego nie wiedza jakie sa stawki.

mglisty

Ok, wszystko fajnie, ale nikt nie kwapi się napisać jakie zarobki są w firmie. Przynajmniej widełki i możliwości uzyskania premii. Kto wie, niech napisze

Robot

Na własne uszy słyszałem opinie o tej firmie, nie tylko o finansach czy o traktowaniu pracowników ale tez fajne i ciekawe historie,szybko zrezygnowałem chęć złożenia CV.

Matylda

Nie jest prawdą ze to co masz na mowie masz na wypłacie chyba nikt do tej pory nie napisal o dziwnym sposobie premiowania.

Święty Mikołaj

Lolku, trafiłeś w dziesiątke !!! " Moim zdaniem Szefostwo Firmy Amii powinno się wręcz cieszyć z pozytywnych ale i tym bardziej negatywnych opinii. Potencjalni "słabeusze" i "kiepscy" nawet nie powąchają myśli aby startować do Firmy Amii. Dzięki temu w Firmie Amii znajdą się sami FIGHTERZY, którzy swoją rzetelną i ze wszech miar oddaną praca będą przyczyniać się do niesamowitych sukcesów Firmy Amii ..i oto chyba chodzi :) "

Wojtek

Widzę, że kolegom i koleżankom słabo coś idzie wymyślanie przyczyn nieobecności i znikania pracowników... To sugeruje, że "twórczość" nie jest Waszą mocną stroną :( Uzupełniam więc listę. To oczywiste, że w firmie Amii są pracownicy : - którzy pracują na zmiany :) - którzy się zwolnili na kilka godzin . - są na urlopach. - są na zwolnieniach lekarskich. - zwalniają się albo się zwolnili, bo praca im nie odpowiadała. - zostali zwolnieni przez swoich szefów, bo ... nie odpowiadali szefom. TO DLA NORMALNYCH LUDZI TO JEST NORMALNE . Moi mili frustraci. Jeśli nie odpowiada Wam praca w Amii - to się zwolnijcie . Widocznie jesteście ...zbyt kiepscy by pracować w Amii. Ale przy odrobinie szczęścia znajdziecie dla siebie lepszą pracę. Nie męczcie się ! Świat jest piękny ! Nikt Was nie trzyma w Amii ! Jeśli będziecie kiepsko ( z punktu widzenia szefa ) pracować w Amii pomimo tego, że Wam się wydaje, że pracujecie świetnie , to wcześniej czy później ... zostaniecie zwolnieni. Bo nie liczy się to, co tu wypisujecie tylko to jakie są efekty Waszej pracy w Amii . Taka to firma. Wiem, bo ... pracuję.

Zz
@Wojtek

A może nie mamy dobrych znajomości????

@Wojtek

Wojtku, dlaczego nazywasz ludzi którzy dzielą się swoją opinią FRUSTRATAMI????? Frustraci to zostali.

Wojtek

Romanie, dobrze kombinujesz ! Brawo ! Oczywiste, że w każdej firmie są równi i równiejsi :) Są też tacy, którzy pracują na zmiany :) Są tacy, którzy się zwolnili na kilka godzin . Są tacy na urlopach. Są tacy na zwolnieniach lekarskich. NORMALNE .

@Wojtek

No,no,no......ciekawe czemu odchodzą i czemu są na zwolnieniach. Może najwyzszy czas traktowac ludzi normalnie,przekaż to Wojtku dalej....

Wojtek

Święty Mikołaju, dobre rady dla Ciebie : - Jeśli jak ja pracujesz w Amii , to się zwolnij. Nie męcz się, szkoda Twojego zdrowia. Wyczuwam, że po prostu .... nie pasujesz - Kodeks pracy kup sobie i nie bądź przestępcą w pracy ( np w godzinach pracy nie wypisuj na Goworku bzdur ) .

@Wojtek

Miły Wojtku, rozumiem, że wczoraj byłeś na urlopie ?.... :) czy też jesteś przestępcą w pracy? A może w Firmie Amii są równi i równiejsi ? :)

Wojtek

Moi mili frustraci, bo jak widzę sporo tutaj takich. Pozdrawiam Was serdecznie i współczuję Wam, ... że nie byliście wystarczająco DOBRZY by pracować w Amii. Widocznie jesteście ... kiepscy ! Ja pracuję w Amii i bardzo mi na tej pracy zależy bo jest fajna.

@Wojtek

Nie podpisuj się pod imieniem inteligentnej osoby która pracuje w firmie.

Wojtek

Miły Romanie, A w ilu miejscach masz umieszczone swoje ogłoszenia, k których piszesz, że szukasz pracy ??? Na pewno w wielu, bardzo wielu . I nie zaprzeczaj, bo nikt Ci nie uwierzy . Takie czasy. Pracownicy szukają ciagle lepszej pracy. Pracodawcy szukają ciągle LEPSZYCH pracowników. Po to jest nabór prowadzony nie jak napisałeś "od kilku miesięcy" ale non stop. To co robi ta firma jest absolutnie powszechne i normalne. Dziwię się, że TY się dziwisz :)

@Wojtek

Śmieszne to co piszesz,ludzie nowi odchodzą albo nawet nie podejmują pracy w tej firmie bo niestety ale firma spada na psy.Ludzie czytaja opinie i chwała im za to........tak na marginesie to napiszę to pod Twoim wpisem......Niech właściciel firmy Amii zainwestuje w Kodeks Pracy dla swoich pracowników. DLA WSZYSTKICH ZDROWYCH SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!!!!!!

@Wojtek

Czy aby napewno nadajemy na tych samych falach? Post: "Pracownik 2016-12-10 11:09:49 Mili "znawcy" firmy Amii. To bardzo proste. BR został podzielony na laboratoria. Więc zniknęło stanowisko kierownika BR. Nie wiecie ?" JEST NAPISANE JAK BYK: ZNIKNĘŁO STANOWISKO KIEROWNIKA BR to w końcu zniknęło i nie będzie naboru, czy nie zniknęło i jest ciągłe szukanie? :) a może jakieś dwie osoby z Amii odpowiadają równolegle na posty bez uzgodnienia ze sobą treści :) :)

Mili "znawcy" firmy Amii. To bardzo proste. BR został podzielony na laboratoria. Więc zniknęło stanowisko kierownika BR. Nie wiecie ? A zakochany "A" mieszka sobie w Hiszpanii ... dzięki wyjazdom zagranicznym z firmy Amii. Taka to straszna praca jest w firmie Amii ;)

Miły Pracowniku,to po co było ogłoszenie na kierownika B+R?ciekawe kiedy Ty zwiniesz żagle z tej cudownej firmy,chyba że jesteś znakokomitym pracownikiem który zapuscił w niej korzenie.My "Mili" znawcy firmy coś wiemy o tym super zakładzie i nie nawijaj makaronu na uszy bo ten co pracował wie jak jest.a na marginesie to powinieneś napisać SZCZESCIARZE bo juz tam nie pracujemy :-)

Zdziwiona "wami"

Czemu piszesz o sobie "my"? Robisz wpisy z rożnych nickow, bo chcesz sprawić wrażenie, że jest "was" więcej? Świetny pomysł! Ile ci za to płacą? Przeczytałam większość wpisów tutaj. Jedyny, który nie jest anonimowy napisał Patryk R. i on akurat pozytywnie ocenia tą firmę.

@Zdziwiona "wami"

Miły/a pracowniku/a Firmy Amii ... to po co był/jest nabór prowadzony od kilku miesięcy. Dla ułatwienia: ogłoszenie "wisi" JESZCZE u Was na stronie :). W sumie to nie "NASZA" sprawa..tylko trochę brak konsekwencji w odpowiedzi :) :) :)

@Zdziwiona "wami"

Zapomniałaś dodać, że ta anonimowość dotyczy także pracowników Firmy Amii :).

Dobrze widzisz. "A" juz nie pracuje. " A " w czasie jednego ze służbowych wyjazdów do Chin poznał ... uroczą Hiszpankę :) Po roku znajomości stwierdził, że chce ją widzieć ... codziennie. "A" przeniósł się do Hiszpanii. Wiele osob odchodzi z firmy Amii . I pewnie wiele odejdzie.

Wiele odejdzie i to nie tylko za sprawa porywu serca. To mega dziwna firma jest. Dowodem na to jest rotacja i nie o to chodzi ze ktos sie nie stara to odchodzi. To specyfika tej firmy tak dziala.

Roman

To że Adam odchodzi było wiadomo od kilku miesięcy=Na ich stronie wisiało ogłoszenie na kierownika BiR. O wiele ciekawszy jest fakt, dlaczego do chwili obecnej (czyli już po odejściu Adama po okresie wypowiedzenia bodajże 3 lub 6 miesięcy, bo nie pamietam od kiedy dokładnie "wisi" ogłoszenie) Firma Amii nie znalazła nikogo na Jego miejsce. Znamiennym jest też fakt, że nowym kierownikiem nie został nikt z obecnych pracowników BiR.

@Roman

No wlasnie, np Wojtek.

Zaskoczony

CHYBA MI WZROK SZWANKUJE...OCZY PRZECIERAM, NIE WIERZE CZYŻBY Z ZESPOŁU FIRMY AMII ZNIKNĄŁ KIEROWNIK B+R??????MASAKRA........

@Zaskoczony

Dobrze widzisz. "A" juz nie pracuje. Wiele osob odchodzi. I pewnie wiele odejdzie.

Zaskoczony

Jestem zszokowany,nie wiem co napisać...

@Zaskoczony

Dlaczego tak Cie to dziwi ?

kedaR czyli Radek abo inny ludzik

Mam nadzieję, że wartościowe osoby czytające ten portal i szukające pracy będą potrafiły odróżnić jednoznaczne wpisy frustratów pozbawionych inteligencji i chęci do pracy od rzetelnych wpisów . Bo rzeczywiście - firma jest wymagająca : trzeba dobrze pracować, mieć dobre wyniki i otrzymywać dobre wynagrodzenie albo ... szukać innej pracy wpisując tutaj : "Jest tam bardzo duza rotacja pracownikow , ludzie sami rezygnuja "

Jest na pracuj.pl ogłoszenie na specjalistę ds. obsługi klienta zagranicznego - jakiej pensji można się tu spodziewać ? Pytam gdyż zastanawiam się czy w ogóle warto aplikować i tracić czas na dojazd (mieszkam i pracuję na Retkinii). Dziękuję z góry.

Ktosik

A może ktoś mi powie jak.jest w dziale zakupów

ktoś kto podszywa się pod kogoś innego-tym razem p
@Ktosik

Rewelacyjnie

@ktoś kto podszywa się pod kogoś innego-tym razem p

czyli świetnie znaczy beznadziejnie? Proszę o szczera odpowiedz z góry dziekuje

kedaR czyli Radek abo inny ludzik

Beznadziejnie? Jak możesz wątpić. W Firmie Amii jest cudowna atmosfera, relacje między pracownikiem a pracodawcą układają się "jak po sznurku". ... ave caesar morituri te salutant ....

Zostaw merytoryczną opinię o Amii Sp z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Amii Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amii Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amii Sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amii Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amii Sp z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amii Sp z o.o.
3.8/5 Na podstawie 355 ocen.

Amii Sp z o.o.