Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.

5-10-15

Praca w jezyku obcym nie zadko w dwoch i wiecej, przy bardzo duzym obciazeniu. Duze trudnosci we wspolpracy z pracownikami WSS znajdujacymi sie poza Polska. Bardzo nie rowny podzial pracy szczegolnie w OPC. Zarobki nie adekwatne do wysilku, system premiowy to tak na prawde imprezy firmowe z darmowym piwem. Odczuwalny podzial na pracownikow starszych i lepiej zarabiajacych i tych nowszych. Brak perspektyw do rozwoju zawodowego. Stosujaca biernie przemoc psychiczna przelozona, usprawiedliwiana regularnie w swoich postepowaniach przez nie profesjonalny dzial HR. Brak wsparcia ze strony team leadera. Dlugi okres probny w prownaniu do skomplikowania obpwoazkow pracownika. Nieodplatne nadgodziny i brak mozliwosci renegocjonowania umowy.

Dizel

Praca w Wilhelmsen Szczecin, to tak jak piszą poprzednicy, duzo obietnic a tak na prawdę bardzo niewiele z tego się w praktyce sprawdza.Praca w języku obcym,duża aktywność, a zarobki szczerze mówiąc za ten zakres pracy to mizerne. Fatalna atmosfera pracy i to nie tylko "nadętych" Pan z HR, sprawiła w moim przypadku ze nie warto było tam tracić czas na rozgrywki i czekać na obiecane gruszki na wierzbie, które obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej. Moja ocena jest negatywna.

ReszKa

Raczej nie polecam, byłem tam krótko, ale dość dużo widziałem - dział HR to same nadęte panie, wiecznie robiące błędy w umowach czy świadectwie pracy. Na rozmowie o pracę wszystko pięknie, kolorowo, potem już tylko gorzej. Albo mega nuda, albo straszny zapierdziel i praca po godzinach, za którą nie płacą. Wypłata marna. Zapomnij o wybiciu się wśród 60 innych osób w dziale. Jeśli ma się odrobinę ambicji, aby rozwijać się zawodowo to na pewno nie tam :(

racuch

Na rozmowie o pracę byłam zachwycona tym jak przedstawiła się firma - zagraniczny kapitał, dobre zarobki, dodatkowe profity, praca w przyjaznej atmosferze i ciągła mowa o rozwoju firmy. I owszem, FIRMA się rozwija, ale nie ty :) Okazało się, że te "dobre zarobki" to 1800 zł na okresie próbnym przez PÓŁ ROKU, potem niewiele więcej. To zdecydowanie za mało jak na pracę 8h w języku obcym, dla ludzi po studiach. Atmosfera typowo korporacyjna, tzw "wyścig szczurów". Liderzy często wybierani niesłusznie, były osoby o lepszym potencjale, ale niestety nie dane im było przewodniczyć grupie (może strach przed tym, że ktoś może okazać się za dobry?;) Była mowa o sprawdzaniu wyników raz na jakiś czas, kto będzie najlepszy to bonusy, premie, potem brak jakiegokolwiek sprawdzania kto co robi i ile, nie ma potrzeby dawać z siebie 100% bo ktoś inny będzie dawał tylko 10% a będzie traktowany tak samo. Ale jeśli ktoś lubi się zarzynać, wyrabiać targety, pisać raporty i 8 godzin robić to samo jak świstak to polecam :)

Onaaa

Moja Opinia dotyczy Wilhelmsen Ships Service w Szczecinie przy pl. Rodła.

Onaaa

Ja niestety nie polecam, firma lansuje sie na norweska, a zarobki przeciętne. W Lidl masz obecnie wiecej. Atmosfera niestety jak w typowym korpo, 3/4 osób wsadziloby Tobie nóż w plecy. Awans zapomnij moze za 10 lat jak będziesz dobrze podlizywac sie szefostwu, ale prędzej wykończy Cie ta "rodzinna atmosfera" Wilhelmsen.

Ewa

@Jonek jak wyglądają zarobki w tej firmie? Idę niedługo na rozmowę.

Aneta

@Jonek dziękuję za odpowiedź. To też ważna informacja, że pracując w firmie, ma się realną możliwość rozwoju oraz awansu.

Aneta

@Jonekrozumiem, że poleciłbyś innym pracę w firmie. Wspominasz o tym, że pracując w niej masz możliwość rozwoju. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Oprócz pracy w j. angielskim, co zapewne przekłada się na jego lepsze poznanie, co jeszcze oferuje Wilhelmsen Ships Service? Chętnie dowiemy się również więcej o tym jakim pracodawcą jest firma. Dodatkowe informacje mogą być bardzo przydatne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojej aplikacji do firmy i trafiły na ten wątek szukając opinii na jej temat.

Jonek
@Aneta 14.06.2017 13:45

Aneta - praca jest w j.angielskim, wyłącznie. Ja pracuje w dziale zajmującym sie wprowadzaniem zamówień produktowych - branża morska. Rozwijam się, uczę przeznaczenia produktów, bo jest to dość skompikowane, tych produktów jest ponad 5 tys. :-)Mamy w dziale szkoleniowca - produktowca, zawsze można skorzystać z jego szkoleń i wiedzy. To jest ok. Pracuje w normalnych godzinach, w firmie często są rekrutacje na Team Leaderów, wybierają ich z pracowników, to jest cool.

Ewa
@Jonek 17.07.2017 11:36

@Jonek jak wyglądają zarobki w tej firmie? Idę niedługo na rozmowę.

edrft

Hej wiesz co no to nic dziwnego że takie mają wymagania jeżeli chodzi o prace na takim właśnie stanowisku ciekawe tylko na jakie zarobki można liczyć..

Jonek

Pracuję w tej firmie - w Szczecinie (nie ma oddziału w Toruniu). Jestem zadowolny, pracuję w nowym zespole, w centrum miasta, mam umowę o pracę, kartę do Medicover, ubezpieczenie, Multisport. Wprowadzam zamówienia do systemu, mogę się rozwijać, pracuję w j.angielskim. W porównaniu do poprzedniego miejsca pracy tu jest świetna atmosfera i praca jest ciekawsza.

poppy
@Jonek 14.09.2016 13:29

A co to według ciebie znaczy "rozwijać się"? ;)

Ola

Co i rusz powtarzane oferty na te same stanowiska administracyjne nie wróżą dobrej atmosfery.

belek
@Ola 15.04.2016 17:07

To są stanowiska w liczbe powyzej 30, nowy dzial jest tworzony.

Onyx
@Ola 15.04.2016 17:07

Nowy dzial zatrudniaja ok 30 osob

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.