Opinie o Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o. w Toruń

AA Nowy wpis

Firma to jedna wielka porażka. Zarabiasz mniej niż w supermarkecie, a obowiązki na Twoim stanowisku wygórowane. Musisz odwalać robotę za pracowników w biurach zza granicy, bo oni coś źle zrobili, a Ty to później miesiącami wyjaśniasz. Podwyżki znikome, bonus roczny to jakiś żart, 1% rocznej pensji. Bardzo dużo obowiązków, bardzo duże wymagania, angielski na poziomie biznesowym, a płaca odrobinę wyższa niż minimalna.

Magda Nowy wpis

Zapowiadają może rotacje pracowników ?

rafał

dnoooo na maxa . byłem widziałem i podziękowałem zarobki tragedia wymagania do języka duże a połowa pracowników to podstawowy posiada !!! unikac z daleka

rak
@rafał

Do księgowości startowałeś?? Bo mnie zaprosili na rozmowę - ile dają? I czy po Polsku rozmowa czy po Angielsku?

Morda Nowy wpis
@rafał

Zgadza się . Tez miałem takie niedobre wrażenia .

Benek Nowy wpis

Taki spokój panuje na forum pracowniczym pewnie to dziwi? Firma stara się i pracownicy dobrze czują się w pracy bo atmosfera fajna no i zarobki całkiem przyzwoite, polecam.

Koordynator

Jestem pod wrażeniem, Panie były rzeczowe, i miłe, dużo się dowiedziałem na temat firmy, pytania, które mi zadawały dotyczyły mojego doświadczenia i motywacji do pracy u nich. Miałem czas na zadawanie pytań, dostałem wizytówkę Pani oraz ulotkę o firmie i najczęściej rekrutowanych stanowiskach.

Dlaczego Pan do nas aplikuje, czym Pan się zajmował w poprzednim miejscu pracy, jakie są Pana kluczowe kompetencje, doświadczenie na podobnym stanowisku itp.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Magda

Witam,widzę że firma rekrutuje od jakiegoś czasu na junior order products admin. Pragnę zasięgnąć opinii obecnych pracowników czy warto,co to jest za pracą,atmosfera,ogólne warunki do rozwoju itp. Będę wdzięczna za odpowiedź bo waham się czy aplikowac. dziękuję

SzukamPracy

Jak aktualnie wyglada sytuacja w firmie? Jakie są zmiany? Czy praca w weekendy jest konieczna? Jakich zarobków netto można się spodziewać z językiem angielskim?

Czy w Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Szczecin

Ja pracuje od pol roku i atmosfere sobie chwale. Fajne podejscie do pracownika, ludzkie. Nie wypowiadam sie na temat pensji bo chyba kazdy dzial ma inna ale ja jestem bardzo zadowolona.

Trudno znaleźć opinie o firmie a już o samej pracy i atmosferze wcale. Co za przyczyna?

Witam! Jakie macie opinie na temat pracy w Wilhelmsen w Gdansku? Z gory dzieki za pomoc

ReszKa

Raczej nie polecam, byłem tam krótko, ale dość dużo widziałem - dział HR to same nadęte panie, wiecznie robiące błędy w umowach czy świadectwie pracy. Na rozmowie o pracę wszystko pięknie, kolorowo, potem już tylko gorzej. Albo mega nuda, albo straszny zapierdziel i praca po godzinach, za którą nie płacą. Wypłata marna. Zapomnij o wybiciu się wśród 60 innych osób w dziale. Jeśli ma się odrobinę ambicji, aby rozwijać się zawodowo to na pewno nie tam :(

@ReszKa

w HR jest tylko jedna Pani, reszta to Ksiegowosc.

@anonymous

Zgadzasz się z opinią powyżej? Jeśli pracujesz obecnie w Wilhelmsen Ships Service to może mógłbyś opisać warunki zatrudnienia? Na jaką umowę można liczyć na początek? Każda dodatkowa informacja będzie pomocna dla osób, które interesują się pracą w tej firmie.

@Aneta

Aneta, Pracowalem tam odpowiednio długo. Obecnie nie polecam pracy w tej firmie, a szczegolnie w Wilhelmsen Business Service Center Sp. z.o.o. Prawdziwy WSS Polska juz tam prawie nie istnieje. A szkoda.

@anonymous

Dlaczego właściwie jednak obecnie nie polecasz pracy w tej firmie? Co konkretnie uległo zmianie - w Twojej opinii - na gorsze? Czy mimo tego widzisz jakiekolwiek przesłanki ku temu, by sytuacja w Wilhelmsen Ships Service Polska znowu uległa polepszeniu? Jak oceniasz sytuację?

Dariusz

Witam, Niestety to już nie ten sam Wilhelmsen co był kilka lat temu. Teraz to jedna wielka centralizacja - tania siła robocza i analogiczne "klepanie" w klawiature. Nie bede rozpisywal sie wiecej. Pierwsze 2 zdania dokładnie opisują charakterystyke działania tej spółki, obecnie.

Aneta

@Benek, warunki zatrudnienia są zależne od pełnionej funkcji w Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o. Niemniej, rozumiem, że jesteś zadowolona z warunków finansowych w tej firmie. Jak natomiast możesz ocenić pozostałe? Czy są równie satysfakcjonujące? Twoja wypowiedź posłuży osobom zainteresowanym współpracą z Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.

Gjd
@Aneta

Podbijam

@Benek myślisz, że każdy ma szansę na podwyżkę?

racuch

Na rozmowie o pracę byłam zachwycona tym jak przedstawiła się firma - zagraniczny kapitał, dobre zarobki, dodatkowe profity, praca w przyjaznej atmosferze i ciągła mowa o rozwoju firmy. I owszem, FIRMA się rozwija, ale nie ty :) Okazało się, że te "dobre zarobki" to 1800 zł na okresie próbnym przez PÓŁ ROKU, potem niewiele więcej. To zdecydowanie za mało jak na pracę 8h w języku obcym, dla ludzi po studiach. Atmosfera typowo korporacyjna, tzw "wyścig szczurów". Liderzy często wybierani niesłusznie, były osoby o lepszym potencjale, ale niestety nie dane im było przewodniczyć grupie (może strach przed tym, że ktoś może okazać się za dobry?;) Była mowa o sprawdzaniu wyników raz na jakiś czas, kto będzie najlepszy to bonusy, premie, potem brak jakiegokolwiek sprawdzania kto co robi i ile, nie ma potrzeby dawać z siebie 100% bo ktoś inny będzie dawał tylko 10% a będzie traktowany tak samo. Ale jeśli ktoś lubi się zarzynać, wyrabiać targety, pisać raporty i 8 godzin robić to samo jak świstak to polecam :)

Benek
@racuch

Ja zatrudniłam sie w kwietniu 2017 na próbnym mialam ponad 2 tys potem podwyżka i znow podwyżka. Wiec po co piszesz ze miałaś 1800 skoro to nie jest prawdziwe?

@Jonek jak wyglądają zarobki w tej firmie? Idę niedługo na rozmowę.

Bania
@Ewa

Na próbnym mialam ponad 2 w tej chwili Ok 3 tys wiec nie rozumiem po co ludzie piszą ze maja 1800?

Dizel

Praca w Wilhelmsen Szczecin, to tak jak piszą poprzednicy, duzo obietnic a tak na prawdę bardzo niewiele z tego się w praktyce sprawdza.Praca w języku obcym,duża aktywność, a zarobki szczerze mówiąc za ten zakres pracy to mizerne. Fatalna atmosfera pracy i to nie tylko "nadętych" Pan z HR, sprawiła w moim przypadku ze nie warto było tam tracić czas na rozgrywki i czekać na obiecane gruszki na wierzbie, które obiecują na rozmowie kwalifikacyjnej. Moja ocena jest negatywna.

Slawoj
@Dizel

to panie z ksiegowosci chyba

Aneta

Do szczecińskiego oddziału Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o. poszukiwany jest aktualnie PRODUCT ORDERS COORDINATOR. Czy ktoś z Was zamierza aplikować na to stanowisko? Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć osoba starająca się o zatrudnienie w tej firmie? Korzystacie z benefitów proponowanych przez pracodawcę? Czy są one w pełni czy w części sponsorowane?

5-10-15

Praca w jezyku obcym nie zadko w dwoch i wiecej, przy bardzo duzym obciazeniu. Duze trudnosci we wspolpracy z pracownikami WSS znajdujacymi sie poza Polska. Bardzo nie rowny podzial pracy szczegolnie w OPC. Zarobki nie adekwatne do wysilku, system premiowy to tak na prawde imprezy firmowe z darmowym piwem. Odczuwalny podzial na pracownikow starszych i lepiej zarabiajacych i tych nowszych. Brak perspektyw do rozwoju zawodowego. Stosujaca biernie przemoc psychiczna przelozona, usprawiedliwiana regularnie w swoich postepowaniach przez nie profesjonalny dzial HR. Brak wsparcia ze strony team leadera. Dlugi okres probny w prownaniu do skomplikowania obpwoazkow pracownika. Nieodplatne nadgodziny i brak mozliwosci renegocjonowania umowy.

Onaaa

Moja Opinia dotyczy Wilhelmsen Ships Service w Szczecinie przy pl. Rodła.

Onaaa

Ja niestety nie polecam, firma lansuje sie na norweska, a zarobki przeciętne. W Lidl masz obecnie wiecej. Atmosfera niestety jak w typowym korpo, 3/4 osób wsadziloby Tobie nóż w plecy. Awans zapomnij moze za 10 lat jak będziesz dobrze podlizywac sie szefostwu, ale prędzej wykończy Cie ta "rodzinna atmosfera" Wilhelmsen.

Zostaw merytoryczną opinię o Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Pl. Rodła 9
    70-419 Toruń

Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.