Opinie o WARBO SP.Z.O.O w Bogdanka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WARBO SP.Z.O.O. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie WARBO SP.Z.O.O o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WARBO SP.Z.O.O w Bogdanka

jak chcecie

Panowie z MR i nie tylko (RGB,Linter,Kobud,PRS (iPKS) jeśli tak kopalni zależy na nas spółkowiczach to walczmy o swoje też możemy zrobić strajk bez udziału ludzi z LW

kelwinik

jeszcze jedno, KWK LW w ostatnim czasie uruchomiła nową ścianę w nadrybiu, skończyła się ściana G1 w stefanowie ale już zbroją następną, G4 ciągle wydobywa, w bogdance również zbroją ścianę, i uważam że jeśli kopalnia nie znajdzie odbiorców na węgiel to będzie zwalniać pracowników gdyż kompleksy ścianowe wydobywają takie ilości węgla że z zapotrzebowania wyjdzie że będą pracować każda co drugi dzień, a jeśli jeszcze zima będzie łagodna to co trzeci dzień

kelwinik

powiem tak, teraz gdy nie pracuję w święta gdyż kierownicy nie chcą obkładać ludzi z MR, bo nie ma pracy, pracują tylko ludzie z LW w święta i to jest słabe obłożenie to aż się nie chce pracować gdyż ta Praca w święta w Korporacji trzymała tych pracowników a teraz gdzy nie potrzebują to pracownicy ze spółek będą się po woli wykruszać bo przecież za 1700zł można w biedronce na kasie pracować bez narażenia życia, sam o tym myślę ale jeszcze czekam do końca roku, może się coś zmieni

kelwinik

pracuję już kilka miesięcy w MR Bogdanka i najniższą pensję dostałem na umowie próbnej a było to ok. 1700zł, ostatnie miesiące to pobory w okolicy 1800-2000zł, być może teraz nowym płacą tylko 1200zł, ale przecież w pierwszych miesiącach pracy nikt nie zapłacił więcej niż 1300-1400zł, sam w pierwszym miesiącu dostałem za 13 dniówek pod ziemią 850zł, chłopaki sporo robią oceny które wam wystawiają kierownicy i sztygarzy oddziałów gdzie robicie, na podsumowanie powiem tak że mimo że zarabiam średnio 2000zł miesięcznie to uważam że to wstyd się do tego przyznawać, 200zł powinno być za same zjazdy a oprucz tego jeszcze wynagrodzenie za pracę tak do kwoty 3000zł całość, powinny być również takie same przywileje jakie mają pracownicy LW 9przecież jesteśmy ich firmą)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie WARBO SP.Z.O.O? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
jak chcecie

Na powierzchni chłopy robią za 1600 -1700 zl, pod ziemią ślusarze w MR przez okres próbny czyli 3 miechy dostają 1200 zl za miesiąc, później zarobki są na poziomie tak jak na powierzchni - jedyny plus no to tylko wiadomo Flapsy i tyle - tak dzisiaj wygląda praca w spółkach

miszel

kurna śmiech na sali, 1200 co miesiąc za 20 dniówek na dole, MR tak płaci. Omijajcie to z daleka, zarobki w kopalni sie skończyły a bedzie jeszcze gorzej! Za granice .!

Witam za miesiąc styczeń w MR zarobiłem 1170 zł to jakaś kpina. Trzeba uciekać od tych pał złodziejskich .

@Michał

to ja lepiej 1240 zl - zrobiłem opłaty za tą kwote

jak chcecie

Premie zależą od Humoru pana prezesa kasprzaka, pytania na poziomie gdzie Pan pracował i na początek nie licz na więcej niż 1200 na ręke za miesiac. Nie polecam Sam się bardzo szeroko rozglądam za robotą ale kopalnie trzeba zacząć omijać łukiem.

jak chcecie

Tak właśnie robie, ale tak jak na kopalni wiekszość pracujących pod lw to pociotki i znajomi tak samo jest w innych firmach przyjmuje sie nie tych ktorzy maja kompetencje tylko znajomków. POLSKA

LELUMA

Ludzie, jakie wy macie wykształcenie i kwalifikacje, że e jak RGB? Szkoda ryzykować zdrowie i życie za marne grosze. Przejść z RGB do LW praktycznie nie ma. Zresztą warunki pracy w LW też będą się pogarszać. Szukajcie normalnej roboty.

jak chcecie

No dokładnie porażka totalna - juz chlopaki w RGB lepiej zarabiaja na okresie probnym pobrali po 1600 zl

anonin

Co do MR Bogdanka to powiem jedno na okresie próbnym za 20 dniówek zjazdowych dostałem 1200.90 zł dziadostwo a co do wyposażenia jeszcze gorzej

jaro

ok dzięki , a w kobudzie są jakieś przyjęcia

jak chcecie

no napisałem że teraz chyba już NIE potrzebują, w piątek 02 stycznia umowe podpisało 30 chłopa na ślusarzy, podobno wiekszosc poszla na stefanow i nadrybie

jaroj

chodzi mi o to czy potrzebują ślusarzów , mechaników, spawaczy,

Nierozumiem pytania?

jaroj

a wiesz kogo dokładnie potrzebują

jak chcecie

Teraz chyba juz nie skończyły się podobno

jaro

są jakieś przyjęcia mr bogdanka

jak chcecie

Praca jak praca, powiem tak wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o WARBO SP.Z.O.O - Bogdanka

WARBO SP.Z.O.O