WARBO SP.Z.O.O

Bogdanka

Opinie o WARBO SP.Z.O.O

były pracownik Warbo

Witam, spółki to zwykły wyzysk, 2 lata przepracowałem w warbo i ciesze sie ze juz tam nie pracuje. Za 1800 zł na reke za prace w scianie to mozna inna prace znalesc w lubelskim bez problemu. Pozdrawiam myslących.

honzik
@były pracownik Warbo 08.02.2016 14:46

panowie znalazłem ogłoszenie że dają na kopalni 3500zł bez doświadczenia nie wiem czy to prawda jaka wypłacalność teraz mam 1400zł ale siedze w domu,A przydałoby się zarabiać jak to wygląda czy są 13 stki umowa na podobno normalna a nie dziadostwo,

Gowork

Na początek najniższa krajowa a potem zaleznie od premi a może być w zimie 1700 a w lecie 2400 maksymalnie i to jeden miesiąc i wyjdzie średnio 2k.syf niesamowity. Brak wentylacji. W sumie brak wszystkiego, wszystko najtańsze albo nie ma. Kawiarnia obok kierownika.

Siemanara

Tak jest, bogactwo można zarobić kosztem zdrowia. Aż 2tys średnio a w zimie 1800.bo dymaja spółkę i dają mała premie. Ogólnie brud smród syf i glony. Banda durniow nie. Można noc powiedzieć bo rozgadaja wszystko. Robota aby przecipac od wypłaty do wypłaty. Nie jest tragicznie ale jest źle. Nie traktuj tego jako pracę dożywotnia. Trochę porobić i nara. Szkoda zdrowia. Przy spawaniu drutem proszkowym kupa dymu. Nie polecam. Plusy to wypłata która zawsze jest aczkolwiek kiepska. Plus to także dodatki na święta oraz na urlop.

Jjjjkk

Jakie są obecnie zarobki spawacz na powierzchni w MR Bogdanka? Mam mieć rozmowę kwalifikacyjną, ale nie wiem czy jest w ogóle sens tracić czas?

Kappp
@Jjjjkk 14.04.2017 15:35

Najniższa krajowa.... Zatrudniony w lutym 2017!

Juras

Chłopy kiedy przyjęcia pod kopalnie ?

kelwinik

Odnośnie rekrutacji, ja uważam że te osoby które zatrudnili i każą im czekać to dostaną pracę, tylko że na razie czekają aż osoby które idą pod LW odejdą i na ich miejsce wskoczą nowi. Tak, tak proszę państwa z MR w ostatnich dniach pod LW przeszło trochę osób(nie wiem dokładnie ile). Jednak uważam że to znów ustawione posady. Wiele osób z doświadczeniem które składały podania zostały odrzucone a przyjeli młodziaków bez doświadczenia, cóż pewnie jednym z kryteriów zatrudnienia był bardzo młody wiek???!!?? Odnośnie zarobków nie wiem ile płacą na start ale po kilku letnim stażu i ci co pracują 1-1,5 roku dostają podobne wynagrodzenie, bez względu na opinię jaką kierownik oddziału wystawi. (jakieś 2200zł-2500zł)- bez różnicy za dodatek nocny czy apteczkę

KAmil

Zniszczycie sobie zdrowie pracując za grosze. Miejcie swoją godność 1800 zarobisz na innej robocie nie w takich warunakach i w takiej atmoswerze. Mają człowieka za śmiecia nic więcej. Banda cwaniaków, dorabiają się na garbie młodych ludzi ,którzy nie mają wyboru w życiu.

tusk

Witam koledzy, mam pytanie odnośnie rekrutacji do mr bogdanka. Byłem w styczniu na rozmowie na ślusarza pod ziemią , wysłali mnie na badania które przeszedłem i powiedzieli ze zacznę prace od lutego. Po 2 dniach nagle zadzwonili i powiedzieli ze przesuną moje podjęcie pracy na połowe lutego i będą dzwonic jak coś. I od tamtego czasu zero odzewu, czyżby juz nie potrzeba ludzi pod ziemię ? Bo na powierzchnię cały czas jest rekrutacja

Bolek

Panowie jakie teraz zarobki w RGB? Opłaca się papiery złożyć ? Pozdro

PaweL
@Bolek 31.01.2016 19:07
Panowie jakie teraz zarobki w RGB? Opłaca się papiery złożyć ? Pozdro

Nie oplaca, bo poniżej 2000 netto. Ogólnie dziadostwo i harówa.

obserwator

Byłem,widziałem,doświadczyłem i odpuściłem sobie kopalnie.2 tyś zarabiać to jest dobre dla kawalerów albo jak się planuje całe życie u rodziców siedzieć za ścinaną.Tak szczerze w Biedronce na kasie zarabiają 1800pln. Dziwie się trochę młodym ludziom co tak zapatrzeni są w kopalnie i nie wyobrażają sobie funkcjonowania w społeczeństwie bez pracy w kopalni.Takie mam wrażenie jak za 2 tyś. tak się tam pchacie.Powodzenia

jak chcecie

na start to dostaniesz 1200 zl !!!

jak chcecie

@mika - polecam pojechać do ściany za te piniądze do obsługi. Oczywiscie dla ciebie 2200 to sa godne zarobki... Tak powiedzmy sobie szczerze na Polskie warunki tak - ale kto pracował za granicą i wie co to znaczy godna zapłata za godną prace nie powie że to są dobre zarobki. Dobre na nasze województwo. pozdr

kelwinik

To dziwne że nie widzisz żadnych ofert pracy bo od kilku miesięcy w MR są przyjęcia na ślusarzy pod ziemią i na powierzchni, spawaczy a ostatnio kilka dni temu widziałem ofertę na operator obrabiarki CNC - weidź na stronę

jak chcecie

Sandro - cos mi tu smierdzi reklama!!! Tak na powaznie w tej chwili zarobki sa na poziomie 2000 -2200 za miesiac, generalnie jestes traktowany tak jaka sobie opinie wyrobisz, napewno trzeba uwazac bo to nie sklep spożywczy tylko kopalnia (oczy dookoła głowy). Jeżeli komus pasuje ten klimat to jego osobista sprawa i moze sie zatrudnic - Chlopaki z LW robią praktycznie tą samą robotę co my z MR, roznica polega jak sie pewnie domyslacie na wynagrodzeniu - oni za 4000 -4500 za miesiac a my za połowę tego. Pozdrawiam

ktoś

od kiedy brutto to kwota na rękę?moim skromnym zdaniem to netto oznacza kwotę na rekę

nowy
@ktoś 09.07.2015 12:45

Oczywiście, że netto to jest na rękę. Czyli od brutto trzeba sobie odjąć ok 30%, czyli z 13,50 brutto wychodzi 9,45 netto. Masakra za taką pracę.

hotdog

Jak placa spawaczowi w mr na powierzchni? Mam papiery 311, 135, 111 uprawnienia udt na zurawie i suwnice. Zaprosili mnie na rozmowe

hotdog
@hotdog 13.05.2015 13:44

spawacz: z wczesniej wymienionymi uprawnieniami 11,25 brutto, potem 13,25 brutto...bez komentarza

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Na chlopakow z Lw raczej bym nie liczyl bo w wiekszosci z nich to niestety ale gbory choc nie wszyscy,chlopakow bez plecakow ze spolek maja za ludzi 2 kategori-wiem co mowie bo robilem w tym SYFIE pare lat.Ale w kacu dalem sobie spokuj z tym gownem jakis czas temu i nigdy wiecej napewno tam nie wroce do tego syfu i patologii platniczej.CHLOPAKI- PO ZA KOPALNIA TEZ DA SIE ZAROBIC TYLKO TRZEBA TROCHE POKOMBINOWAC.ZDROWIE MA SIE TYLKO JEDNO.POZDRO DLA DOBRYCH CHLOPAKOW ZE SPOLEK W TEJ NIEROWNEJ WALCE

jak chcecie

Panowie z MR i nie tylko (RGB,Linter,Kobud,PRS (iPKS) jeśli tak kopalni zależy na nas spółkowiczach to walczmy o swoje też możemy zrobić strajk bez udziału ludzi z LW

kelwinik

jeszcze jedno, KWK LW w ostatnim czasie uruchomiła nową ścianę w nadrybiu, skończyła się ściana G1 w stefanowie ale już zbroją następną, G4 ciągle wydobywa, w bogdance również zbroją ścianę, i uważam że jeśli kopalnia nie znajdzie odbiorców na węgiel to będzie zwalniać pracowników gdyż kompleksy ścianowe wydobywają takie ilości węgla że z zapotrzebowania wyjdzie że będą pracować każda co drugi dzień, a jeśli jeszcze zima będzie łagodna to co trzeci dzień

kelwinik

powiem tak, teraz gdy nie pracuję w święta gdyż kierownicy nie chcą obkładać ludzi z MR, bo nie ma pracy, pracują tylko ludzie z LW w święta i to jest słabe obłożenie to aż się nie chce pracować gdyż ta Praca w święta w Korporacji trzymała tych pracowników a teraz gdzy nie potrzebują to pracownicy ze spółek będą się po woli wykruszać bo przecież za 1700zł można w biedronce na kasie pracować bez narażenia życia, sam o tym myślę ale jeszcze czekam do końca roku, może się coś zmieni

kelwinik

pracuję już kilka miesięcy w MR Bogdanka i najniższą pensję dostałem na umowie próbnej a było to ok. 1700zł, ostatnie miesiące to pobory w okolicy 1800-2000zł, być może teraz nowym płacą tylko 1200zł, ale przecież w pierwszych miesiącach pracy nikt nie zapłacił więcej niż 1300-1400zł, sam w pierwszym miesiącu dostałem za 13 dniówek pod ziemią 850zł, chłopaki sporo robią oceny które wam wystawiają kierownicy i sztygarzy oddziałów gdzie robicie, na podsumowanie powiem tak że mimo że zarabiam średnio 2000zł miesięcznie to uważam że to wstyd się do tego przyznawać, 200zł powinno być za same zjazdy a oprucz tego jeszcze wynagrodzenie za pracę tak do kwoty 3000zł całość, powinny być również takie same przywileje jakie mają pracownicy LW 9przecież jesteśmy ich firmą)

jak chcecie

Na powierzchni chłopy robią za 1600 -1700 zl, pod ziemią ślusarze w MR przez okres próbny czyli 3 miechy dostają 1200 zl za miesiąc, później zarobki są na poziomie tak jak na powierzchni - jedyny plus no to tylko wiadomo Flapsy i tyle - tak dzisiaj wygląda praca w spółkach

miszel

kurna śmiech na sali, 1200 co miesiąc za 20 dniówek na dole, MR tak płaci. Omijajcie to z daleka, zarobki w kopalni sie skończyły a bedzie jeszcze gorzej! Za granice .!

Michał

@Michał 03.03.2015 09:47
Witam za miesiąc styczeń w MR zarobiłem 1170 zł to jakaś kpina. Trzeba uciekać od tych pał złodziejskich ....

to ja lepiej 1240 zl - zrobiłem opłaty za tą kwote

jak chcecie

Premie zależą od Humoru pana prezesa kasprzaka, pytania na poziomie gdzie Pan pracował i na początek nie licz na więcej niż 1200 na ręke za miesiac. Nie polecam Sam się bardzo szeroko rozglądam za robotą ale kopalnie trzeba zacząć omijać łukiem.

jak chcecie

Tak właśnie robie, ale tak jak na kopalni wiekszość pracujących pod lw to pociotki i znajomi tak samo jest w innych firmach przyjmuje sie nie tych ktorzy maja kompetencje tylko znajomków. POLSKA

LELUMA

Ludzie, jakie wy macie wykształcenie i kwalifikacje, że e jak RGB? Szkoda ryzykować zdrowie i życie za marne grosze. Przejść z RGB do LW praktycznie nie ma. Zresztą warunki pracy w LW też będą się pogarszać. Szukajcie normalnej roboty.

jak chcecie

No dokładnie porażka totalna - juz chlopaki w RGB lepiej zarabiaja na okresie probnym pobrali po 1600 zl

anonin

Co do MR Bogdanka to powiem jedno na okresie próbnym za 20 dniówek zjazdowych dostałem 1200.90 zł dziadostwo a co do wyposażenia jeszcze gorzej

jaro

ok dzięki , a w kobudzie są jakieś przyjęcia

jak chcecie

no napisałem że teraz chyba już NIE potrzebują, w piątek 02 stycznia umowe podpisało 30 chłopa na ślusarzy, podobno wiekszosc poszla na stefanow i nadrybie

jaroj

chodzi mi o to czy potrzebują ślusarzów , mechaników, spawaczy,

Nierozumiem pytania?

jaroj

a wiesz kogo dokładnie potrzebują

jak chcecie

Teraz chyba juz nie skończyły się podobno

jaro

są jakieś przyjęcia mr bogdanka

jak chcecie

Praca jak praca, powiem tak wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

jaro

możesz coś powiedzieć o mr bogdanka

nick

nie jest to to samo, dwie spółki, dwaj różni prezesi

rhinbac

Panowie teraz sa dwie spólki mr i rg bogdanka ?? Czy to jest to samo ?

jak chcecie

Potwierdzone jestem ochotnikiem z naboru listopadowego do mr bogdanka za 11 dni pracy pod ziemią otrzymałem 650 zl netto - ja dziekuje ide gdzie indziej. Pozdrawiam

jacek

co prawie kwartal sa przyjecia po ok 30 osob z tego po 3 miesiacach zostaje moze z 10 osob ktore nie maja wyjscia, na okresie probnym nawet mozesz zarobic 1800-2000zl ze zmianami na dole, chyba ze masz chody i bedziesz mial 100% premi a nie 50-60%, hhheeeeeeeeeee zobaczysz jak zjedziesz na dol

kamil

przyjecia dopiero co byly do rg i pewnie predko nie beda. trzeba czekac z 2 miesiace. a to prawda ze daja na poczatek 1200 na okres 3 miesiecy.

pytalski

czy to prawda,ze na start daja 1200 złotych?

górnik

spróbujcie popytać na forum na stronie www.leczna24.pl Wiem,że tam też dyskusje na tematy okołobogdankowe.

maliiinka

onn
@maliiinka 20.03.2014 14:51
czy orientuje się ktoś może o spółce mr Bogdanka? jakie są zarobki w biurze czy w ogole warto się tam wybierać...

Ma ktoś nr.telefonu do rg kiedy będą przyjęcia ?

nowy

Trzy zmiany. Na start 2000 brutto. Oceńcie sami. Ogólnie lubelski standard a szczególnie okolic dawnego FSC....

bizon z 56

a ja tam mogl bym tam robic wrzystko wrzystkim ale jak na umowe o prace to czemu nie w koncu to jest luksus na dzisiejsze warunki a nie na smieciowki(usunięte przez administratora)

młody

Pewnie będą. Długo tam ludzie miejsca nie zagrzeją, ponieważ za cały miesiąc w tym 2 tygodnie nocek, bez dnia zwolnienia czy urlopu, po szkole górniczej, 4 lata pod ziemią zarobić 1800 zł. netto to chore.(usunięte przez administratora)RG miało powstać żeby była jedna spółka tzw. lubelski II. Jest gorzej niż było w innych spółkach. 10 zł. brutto na umowie za godzinę. Dla przykładu podam: w styczniu z najniższej krajowej godzina też wychodzi 10 zł. Co wy na to? Najniższa krajowa w 2014 roku netto wynosi 1242,20 zł. Czy watro ryzykować zdrowie i życie za 550,00 zł.? Praca kilometr pod ziemią. Codziennie się modlę by się spotkać z rodziną. przemyślcie czy chcecie pracować w takich warunkach.

kelwinik

będą jeszcze przyjęcia w 2014 roku do RG BOGDANKA mechaników

Zostaw opinię o WARBO SP.Z.O.O - Bogdanka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WARBO SP.Z.O.O