FAXTEL Chmurski i Chrzanowski

Bielsko-Biała

Opinie o FAXTEL Chmurski i Chrzanowski

Mateusz

Pracowałem jako kierownik salonu, wypowiedzenie dałem po 2 dniach dniach pracy, tj tuż po szkoleniu wstępnym. Ogólnie nie polecam, bardzo nie fair podejscie do pracownika, system premiowy zrobiony tak zeby nic nie zarobic chociaz w sprzedazy czuje sie znakomicie. Zalatwienie czegos w centrali to mur nie do przeskoczenia, niskie zarobki, premie w bonach, na swieta pracownicy dostali....50 zł. Ogólnie bardzo słabo

Julita
użytkownik zarejestrowany

@@kat super, że jesteś zadowolony z pracy. Ważne, że pracodawca docenia swoich pracowników i jest możliwa rekrutacja wewnętrzna na wyższe stanowiska. Ktoś jeszcze jest zadowolony z pracy w FAXTEL Chmurski i Chrzanowski?

urban
@Julita 3 tygodnie temu

nie

Julita
użytkownik zarejestrowany

@kat widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą FAXTEL Chmurski i Chrzanowski. Czy mógłbyś podać cechy szczególne, które cenisz u tego pracodawcy? Jest okres przed studiami i dużo młodych ludzi może szukać pracy i mogą chcieć przeczytać opinie o tej firmie. Prowadzona jest ciągle jakaś rekrutacja?

@kat
@Julita 14.09.2017, 10:56

Z tego co wiem w mojej okolicy już nie ma rekrutacji... wszystkie zespoły są skompletowane od dłuższego czasu. Co cenię? Chyba najbardziej to, że większość osób, które są "nad Tobą" to też ludzie i traktują pracowników jak ludzi. Załatwisz wszystko wystarczy zapytać i poprosić o pomoc. Tak jak wcześniej pisałam nie ma atmosfery korporacji, wszyscy się znają, może nie osobiście ale telefonicznie czy też mailowo. To co istotne to fakt że jak jesteś dobry w tym co robisz to masz duże szanse na awans. Ja po roku pracy jako konsultant wygrałam konkurs na kierownika salonu i nie mogę narzekać. Wiadomo że obowiązków o wiele więcej a i odpowiedzialność ogromna, ale polecam. Dobre miejsce na rozpoczęcie przygody z pracą a równocześnie na pozostanie na dłużej:)

@kat

Praca jak najbardziej ok jeśli ktoś lubi pracę z ludźmi???? i umie sprzedawać. Zarobki jak w każdej firmie partnerskiej dużych sieci. Jak się zepniesz i zrobisz plan (który jest realny do zrobienia) to da się sporo wyciągnąć. Wszystko zależy tak naprawdę od tego na jakiego KSO i RKSa trafisz. Większość z nich jest w porządku jeśli robisz to co do Ciebie należy. Nie ma atmosfery korpo... pracuję jak narazie 2 lata i nie narzekam????

ssss
użytkownik zarejestrowany

@ sztaba - a czemmu, skad te osrtre słowa? nie rozumiem tego powiem szczerze. Może jego znajomny tam pracował? Nie pomyślałes o tym? no chyba nie .,...

awi
użytkownik zarejestrowany

na pewo hejtują i tyle, przecież to njest tak naprawdę zatrudnienie do Orange, głównie na konsultantów i kierowników, a nie wierzę że z taką silną i renomowaną gigantyczną marką jak Orange mogłyby być jakiekolwiek problemy, tym bardziej w kontekście prawnym

Sztaba
@awi 21.09.2016, 22:28

awi wiesz czy gdybasz? Jak pracowales to wiesz jak jest a jak sobie wymyslasz to zamknij jadaczke bo znaczy ze znasz sie jak swinia na gwiazdach.

romek
użytkownik zarejestrowany

Mnie to się wydaje @krabik, że każdy dba o to, żeby przyjacielskie relacje były na każdym kroku. W końcu dbałość o pozytywne relacje przyczynia się odpowiednio do sukcesu firmy, ale czy wypłata jest terminowa? Bardzo mi zależy mi na wynagrodzeniu o czasie.

ga
użytkownik zarejestrowany

ciekawią mnie oferty pracy w tej firmie na kierowników salonu orange - ciekawe mnie przede wszystkim system prowizji i rozliczeń, napiszcie co i jak

Myślę

Jak wam zależy na pracy u Operatora ,to czemu chcecie zatrudniać się we Franczyzie ? Mniejsze zarobki ,kolejna "gębą " po drodze do wykarmienia i dualizm władzy .Nie lepiej poszukać trochę dłużej i zatrudnić się bezpośrednio ?

jacek
użytkownik zarejestrowany

słuchajcie, jest now aoferta pracy teraz jako Konsultant ds. Obsługi Klienta w salonie Orange, nie wiem czy widzieliście.. ale za to można dobrze zarobić z tego co wiem bo są nadgodziny spore z tego co wiem tak naprawde.

hehe

hehe widać widać cytuje:"dziekuje za szanse aby mnie zatrudnic bo nikt przez 3 lata odkad skonczylam podstawowke"kierowniczka naszego salonu poniewasz,dziedzina unas dosc mocno koleje"-brawo Ty no nie wierzę:)Ty chyba nawet tej szkoły nie ukończyłas- co za dno!!!!!!!!!!!!!

faxtel_zgierz

A ja sobie chwale tu place. Mam 2 z przodu co miesiac. Pomoc Bielska - przy okazji pozdrawiam! i dziekuje za szanse aby mnie zatrudnic bo nikt przez 3 lata odkad skonczylam podstawowke nie chcial mnie przyjac. Mysle ze nie dlugo zostane kierowniczka naszego salonu poniewasz ta dziedzina unas dosc mocno koleje. Pozdrawiam

fcfxt

pani B.G. to kobieta oderwana od rzeczywistości. Sciemnia ludziom ile to się w tym wspaniałym faxtelu nie zarobi - pogadajcie z pracownikami jak często 2 z przodu widzą. Sorry Beatka takie życie ..) z takimi predyspozycjami to powinnas bułki w awiteksie sprzedawać - pozdro

on

lola jak to nie tajemnica to w jakim regionie pracowałas:)?

on

byłas najtańsza!gratuluje

marika

hehe to naprawdę firma inna...dziviaj miałam rozmowę na kierownika i od razu wygrałam co dalej nie wiem ale to dziwne:)

dawno po faxtelu

ona podstawa to 2500 bruttto wiec dzialaj:-)

ona

hej mam pytanko ile zarabia kiero w centrum(duzym salonie) ich tak zwanym?bo mam o dnich porpozycję pracy...

234rt
użytkownik zarejestrowany

pamietam ze konsultatnow szukali do Orange ciekawe jakie zarobki

Propozycja

BIELSKO
@Propozycja 27.03.2016, 15:57
Hej, drogi FAXTELU proponuje wszystkie komentarze usunąć :) - wtedy lepsza będzie opinia o firmie. NIe pozdrawiam...

ha ha ha posłuchali się Ciebie :))

Do Maciek

lorek
@Do Maciek 22.02.2016, 00:08
Ale masz Pan ból [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i na 100 % jesteś pracownikiem faxtela :)...

widzę, że jak zwykle same domysły. Skupmy się raczej na tym kogo firma zatrudnia. Głównie konsultantów obsługi klienta więc kasa raczej nie poraża w tym przypadku

dalejtosamo

Do solog. To wchodź częściej to byś wiedział o co chodzi. Normalnie było by tu z 30 stron opinii. Dobrze że w ocenę pracodawcy nie mogą ingerować.

solog
użytkownik zarejestrowany

do dalejtosamo, a co takiego zostało usunięte, rzadko przeglądam wątek więc pytam. dDziwne bo długi firma nie potrzebowała ludzi do pracy, czyżby faxtel zoptymalizował swój skład?

dalejtosamo

Dalej usuwają komentarze - prawda boli ?

kuroszek
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora) mi kumpel mówił co innego, może od tego czasu jak już tam nie pracujesz wiele się zmieniło. poza tym szukają teraz konsultanta ds. obsługi klienta z całkiem niezłą stawką bo już od 11 zł

dions
użytkownik zarejestrowany

@riking myślę, że dużym plusem zatrudnienia w tej firmie są szkolenia sprzedażowe i produktowe. Pomaga to w osiągnięciu dobrych wyników, a co za tym idzie premii.

Cotypiszesz
@dions 19.01.2016, 20:39

przecież żadnych szkoleń nie ma, więc nie ściemniaj. Przed 3 lata pracy z tą firmą byłem na 2 szkoleniach ( w tym szkolenie autoryzacyjne...)

rikig
użytkownik zarejestrowany

@Ania, jeśli jest takie ogłoszenie to jak najbardziej, można przynieść swoje CV, na pewno jest to bardziej zachęcające niż samo przesłanie, zarobki na konsultanta w granicach 2000

lolavanx

W Czechowicach to samo. To musi być taki faxtelowy standard.

Ania
użytkownik zarejestrowany

Przeniesiony jest powiadasz, a czy można tam przynieść CV na konsultanta np. i czy jest tam ktoś kto to przyjmie? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, dzięki!

użytkownik zarejestrowany

@karolina88 no właśnie no ja sam widzialem ze szukaja teraz w firmie FAXTEL CHMURSKI I CHRZANOWSKI SP. J. konsultanta do spraw obśłgi klienta w Słupsku

eewewew
użytkownik zarejestrowany

@karolina88 no wydjae mi sie ze jednak chyba jeszcze istnieje, w przeciwnym razie chyba nie szukaliby pracownika- konsultanta do spraw obślugi klienta

karolina88
@eewewew 30.12.2015, 02:23

a
@karolina88 30.12.2015, 18:33
Teraz zamiast salonu Orange w centrum Jaworzna jest kantor. W Jaworznie jest jeszcze salon na Osiedlu Stałym w Carrefourze....

Salon jest przeniesiony do Galeny

karolina88

Salon w centrum Jaworzna już nie istnieje.

Abok
użytkownik zarejestrowany

Gdyby ktoś był zainteresowany jednak pracą Faxtelu, to widziałem, że szukają teraz kierownika salonu Orange. Domyślam się, że to odpowiedzialna praca, ale chyba fajne doświadczenie.

sese
użytkownik zarejestrowany

@romek znajomość pakietu ms office raczej nie jest szczególnym wymogiem, bo w dzisiejszych czasach dużo osób zna się na jego obsłudze bez kończenia specjalnych kursów.

xxxx

Dlaczego ja wcześniej tu nie zajrzałam!? Praca tam potrafi zrobić z Ciebie takiego malutkiego człowieczka...

gwiaztka
użytkownik zarejestrowany

@awej czy bezpośrednio po maturze możesz objąć zatrudnienie jako kierownik salonu orange to bym się zastanowiła jeszcze

awej
użytkownik zarejestrowany

@romek - super, że zatrudnienie można znaleźć u nich bezpośrednio po maturze a znajomość mc office też raczej zna potencjalny kandydat.

mila
użytkownik zarejestrowany

no na tym stanowisku wiadomo e sie obsluguje klienta wiec na pewno mocno rozwiniete komunikacji musza byc

szczurek

romek to aplikuj. Powodzenia zycze w dosc renomowanej firmie faxtel ;)

romek
użytkownik zarejestrowany

maja teraz oferte pracy jako Konsultant ds. Obsługi Klienta, w wymaganiach napisali , że trzeba mieć min. wykształcenie średnie (wymagana matura),doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta, dobra znajomość MS Office oraz bardzo dobra organizacja pracy, wiec wydaje mi się, że całkiem dobrze to wygląda.

faxtel_michell

hehe jutro idzie wypowiedziec umowy ktore zawieral zeby zwiekszyc sztucznie sprzedaz w koszykach. Pracowales koles 2 miesiace i juz umowy na siebie brales? no to ktos z grona wspolpracownikow Cie podrypal. Wyprosili Cie z salonu? a niby czemu? Mogles zostac i czytac ulotki. Regionalna Cie postraszyla ze Cie obsmaruje? haha dales sie podejsc jak male dziecko albo cos miales na sumieniu. Trzeba bylo zakomunikowac przed podpisaniem ze Ci jest zle i musisz do lekarza i siedziec na L4 i szukac nowej roboty. Ale nie martw sie masz jeszcze 14 dni zeby sie zle poczuc.

lorek
użytkownik zarejestrowany

Nigdy nie potrafiłem długo zagrzać stanowiska w jednym miejscu. Mam nadzieję , ze tym razem będzie inaczej i w tej firmie uda mi się pozostać na dłużej. Wiem , że zaczepić można się tutaj jedynie jako konsultant do spraw obsługi klienta, ale to też coś w mojej sytuacji gdy jestem na studiach bez pracy

2345rty
użytkownik zarejestrowany

nie wiem czy wiecie ale swego czasu firma Faxtel Chmurski i Chrzanowski Sp.J. prowadziła dosyć sporą rekrutację, z tego co pamiętam to szukali pracowników między innymi na stanowisko konsultanta do spraw obsługi klienta, kasjera/ osoby do recepcji, analityka do spraw rozliczeń w kilku miejscach w Polsce..

wy......hany

pracowałem tam prawie rok, i o ten czas za długo, powiedzcie mi czy zarabiacie te 3 czy 4 tys?.....tak ten kac....mam to samo :)

baska

Kasia ;) piszesz o tych przejętych od innego agenta salonach ? podobno ten nowy regionalny też jest od tego agenta.

Zainteresowana

Po dłuższym zastanowieniu i Waszych opiniach przekazałam wiadomość firmie, że rezygnuję i moja kandydatura nie jest aktualna. Dopiero co zwolniłam się z jednej pracy, nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę... A tak, jak różnie bywa z opiniami w internecie - często zdania są podzielone TO W TYM JEDYNYM PRZYPADKU ZNALAZŁAM WYŁĄCZNIE ZŁE OPINIE o firmie w której chce się zatrudnić. ..cóż - szukam dalej..

madzia

Zainteresowana, no i jak byłaś ?

Zmasakrowany

Jeżeli chcesz słuchać bajek ile,można zarobić na systemie premiowym oraz płacić nawet za skradzione akcesoria ,żyć w stresie a po godzinach sprzątać salon to jest to praca dla Ciebie

Zainteresowana

Mam pytanie czy ktoś z Was miał doświadczenie w salonie na Zachodniej (Łódź)? Na prawdę w tej firmie jest aż tak źle..? Dzwonili dziś do mnie, by zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną ale po wypowiedziach wyżej pójście tam chyba nie jest dobrym pomysłem..

Zalamka.pl

Podczas pobytu na szkoleniu jestes tak jakby w pracy codziennie po 8h i za to masz normalnie wynagrodzenie a tam na miejscu siedzisz i uczą cie tego co konieczne by wykomywac swoja pracę nic ponadto.i ta wiedza nie przyda ci sie gdzie indziej wiec nie jest to rozwoj pracownika.tylko konieczna wiedza do wykonywania pracy.z tad kolejne moje zastrzezenie co do zasadnosci zwracania kosztow

Zostaw opinię o FAXTEL Chmurski i Chrzanowski - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FAXTEL Chmurski i Chrzanowski