Opinie o KAMART Ewa Łazowska w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KAMART Ewa Łazowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KAMART Ewa Łazowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KAMART Ewa Łazowska w Kalisz

Marian Nowy wpis

Z pozytywów grafik który jest elastyczny a zaś na minus wynagrodzenie oraz praca za dwóch.

Co jaki czas w KAMART Ewa Łazowska można ubiegać się o podwyżkę?

Gosc Nowy wpis

Byłem po 23 na drive ,pan na 1oknie bardzo mily, lecz byłem w szoku kiedy przy drugim oknie pracownik wydawał jedzenie w swoim ubiorze a nie w służbowym. Czy w tej restauracji są jeszcze przestrzegane standardy ?

Wiecie może, czy w KAMART Ewa Łazowska szukają chętnych na staż?

Pracownik Restauracji

Bardzo miło,

kilka pytań: między innymi o zaineresowania, czy wiem cos o pracy w MCD i jaka dyspozycynosc, o dzieci nie pytają!!!!!!!!!!

Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
Nikiminqj

Witam jak atmosfera pracy w Koninie. ? Fajne warunki pracy polecacie ?

Xxx

Serdecznie polecam pracę w McDonald's. Grafik zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb. ( nigdy się nie zdarzyło, żeby dyspozycyjność w umowie została niezachowana, never) bardzo mila atmosfera ( kierownictwo wręcz się prześciga w wysublimowanych pochwałach, które sięgają wyżyn nowoczesnej psychologii pracy) Wypłaty terminowe oraz wysokie Naturalnie święta i weekendy oraz nocne godziny dodatkowo płatne! Personalna to encyklopedia wiedzy na temat prawa pracy, jeszcze nie zdążysz zadać pytania a już zna odpowiedź. Produkty naturalnie zawsze świeże i na najwyższym poziomie, nie ma litości w tym temacie. Szkolenia prowadzone bardzo skrupulatnie i Dzięki czemu pracownicy pracują na najwyższym poziomie! Wręcz do obsesyjnej przesady. Czystość to priorytet. Wiele firm sprzątających codziennie szoruje każdy zakamaerek ze znakomitą dokładnością! Możliwość szybkiego awansu ( czasem nawet po tygodniu pracy) Polecam wszystkim.

HEHESZKI
@Xxx

Jeżeli czyta to personalna lub koordynator restauracji(a wiemy że czytają) to chciałabym/chciałbym wam tylko zaznaczyć ,że wszystko opisane powyżej jest tylko i wyłącznie prześmiewczą ironią. Mały iloraz inteligencji mógłby wprowadzić w błąd. Pozdrawiam!❤️

Ex
@Xxx

To sie nazywa mistrz ironi.

@Xxx

Mimo upływu czasu ten żart nadal bawi. Im starszy tym lepszy ????

xxx
@Xxx

Pracowałem w tej firmie przez kilka lat i w sumie jedyne co się zgadza to dodatkowo płatne godziny nocne i tylko nocne. Święta i weekendy płatne tak jak dni powszednie. Co do Personalnej to też śmiech na sali, jedyne co robiła to przychodziła najeść się za darmo i wychodziła, a pracownik musiał się kilka razy przypominać, żeby cokolwiek załatwiła. A co do sprzątania restauracji często bywało tak, że całą restaurację musiała sprzątać jedna osoba, a zazwyczaj są dwie osoby, które i tak się nie wyrabiały ze sprzątaniem bo tyle roboty jest. Według mnie ta opinia jest od kogoś kto chciał się troszkę wybielić :)

Liittle
@xxx

Dokładnie a ta opinia to nie wybielanie tylko totalna beka i ironią

Tofik
@Xxx

Nie płacą w Kaliszu dodatkowych pieniędzy za weekendy i święta ☹️

Hhhhh

Nie polecam pracy w miejscu gdzie nie są przesztrzegane żadne zasady

Nie e

Nie polecam ze względów oczywistych . Zjeść to jeszcze od biedy można. Praca nigdy

Yyy
@Nie e

W punkt

Ktos super

Dlaczego sa usuniete szczere i prawdziwe opinie pozdrawiqm najgorsza osobe ktorq najbardziej okazala sie dwulicowa (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Magdenia Przybyl

Brawo
@Ktos super

Brawo !! Cała prawda

Nie polecam tego przybytku j. (usunięte przez administratora) jak nie wiem. Nie dbają o procedury dotyczące higieny i prawidłowego czyszczenia sprzętu.

Ktos super

Pani Ewa (usunięte przez administratora) warta (usunięte przez administratora) eoe sama wykorzystuje ludzi i lepiejcniech ktps zajmie sie tym miejscem w koncu

Ktos super

Lepiej wielka pani wlasciciel Ewa Lazowska niech spojrzy co pracownicy wyprawiaja i jak tutaj jest nie polecam tej pracy wykorzystuja ludzi tylko i nic wiecej a wiekszosc w (usunięte przez administratora) leci

Ktos super

Jednym slowem wielka tragedia nie doceniaja ludzi wykorzystuja i nie placa za nic prawdziwy wyzysk lepiej p.Ewa Lazowska niech spojrzy na oczy co sie dzieje tak na prawde w restauracjach typu np. Natalia Gawelek w (usunięte przez administratora) leci razem z Agnieszka Medrala wiecznie papierosek Waclaw Smolczynski wielki pan a sam tez w huna leci jak sa (usunięte przez administratora) te kamery to niech patrza a nie bo po co to o Gosi J. Marlenie K. Ewie L. Wszystko to jest prawda

Poppy

Witam czy coś się zmieniło w tej stajni Augiasza czy raczej to niemożliwe??

Taaa
@Poppy

Jest spoko kierownik więc atmosfera poprawiła się zdecydowanie

Nikkypoppy
@Taaa

Szkoda, że nie widać tej rzekomej poprawy w jakości produktów i obsługi która wciąż jest beznadziejna.

Czy pracownicy KAMART Ewa Łazowska mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Double

Nie.

Ajaak
@Double

Mogą sie podlizywac swietej trójcy wtedy mają jakieś szanse na utrzymanie sie w przeciwnym wypadku jesteś skreślony. Niesttey boją sie inteligentych ludzi którzy potrafią przejrzeć ich dwulicowosc :)

Szczery

Idealna praca dla osób które chcą sie nabawić nerwicy, jedyne co oferują to wścibska personalna ( co to babsko robi na takim stanowisku??! A raczej czego nie robi bo nawet dobrego wrażenia nie potrafi ) oraz (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Jeśli lubisz być upokarzany i pracować za trzech to polecam jeśli nie to Radzę trzymać się z daleka i to tak pare dobrych kilometrów żeby trucizna nie doleciała przypadkiem.

Lol

Skoro sanepid jest nasyłany i zamiast odrazu kontrole przeprowadzają dają im godzine na posprzątanie to wcale się nie dziwię ze wszystko uchodzi im na sucho. ;)

Czy w KAMART Ewa Łazowska panuje luźna atmosfera?

Maltyna

Nie. + źle traktują ludzi.

byly prcownik

tak w (usunięte przez administratora) luzna panuje.. (usunięte przez administratora)ich trzeba bo lamia przepisy prawa

Jeśli wykorzystywanie i wymagania z kosmosu nazywasz wieczne zastraszanie nazywasz luzna atmosfera to tak zdecydowanie luzna jest

@Anonim

Obrzydliwa j okropna atmosfera

Ktos

Tak samo nie czytam to wszystko i jestem stałym klientem więc mogę napisać szczegolowa opinie na temat pracy w McDonald takt to prawda widać że pracownicy są zmęczeni ale ogólnie jedzenie dobre nie ma ci narzekać tylko szkoda że taki długi czas oczekiwania zwłaszcza w nocy ale nie ma ci się dziwić tak jak napisałem widać że pracownicy zmeczeni obsługa miła zwłaszcza pani w blond w włosach (na plakietce widać że było imię Ewelina) ale już nie pamiętam dokładnie raz zdarzyło mi się pomylone zamowienie ale to nic czasami ludzie są tak zmęczeni że ledwo do ludzi mówią podziwiam i pozdrawiam wytrwalosci

Ktos
@Ktos

Miało być * tak sobie czytam to wszystko tylko błagam nie dawajcie Ukrainy na przyjmowanie już parę problemiw bylo

@Ktos

Problem jest taki że pol konina juz tu pracowało i wie czym to pachnie więc ratuja się ukraina bo pozbyli się doświadczonej ekipy

Ex

Tylko, że w restauracji reprezentatywnej jaką jest nasza w Koninie Ukrainki robić nie powinny według polityki McD. Pani E zawsze robi co chce i jak chce.

Kala

Jeśli jesteś pod ścianą i masz nóż na gardle praca idealna. Jeśli cenisz sobie chociażby minimalny spokój ducha i wzajemny szacunek i miła współpracę nie polecam nawet przechodzić obok tej obory. Bo w środku same swinie :)

Nowa

Proszę się nie dziwić nasi kochani goście, że się mylimy bądź czegoś nie ma... Większość osób tytaj jest nowych, jesteśmy rzucani na głęboka wodę bez dobrego szkolenia... Starsza ekipa której została garstka jest bardzo przemeczona i sfrustrowana Do tego ciągle przyjeżdża nic nie umiejący Kalisz a cudów wymaga od świeżych pracowników.. Porażka... Zero motywacji do pracy w takiej atmosferze. Czuć ze tutaj nie ma docenienia do ciężkiej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o KAMART Ewa Łazowska - Kalisz

• Jak się pracuje w KAMART Ewa Łazowska?

Zobacz opinie na temat firmy KAMART Ewa Łazowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAMART Ewa Łazowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 0 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KAMART Ewa Łazowska?

Kandydaci do pracy w KAMART Ewa Łazowska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KAMART Ewa Łazowska