KAMART Ewa Łazowska

Kalisz

Opinie o KAMART Ewa Łazowska

Obecny pracownik

Praca w McDonald's w Galerii Amber to jakiś koszmar. Kierownicy podczas dużego ruchu nie umieją zarządzać pracownikami i wyżywają się na nich krzycząc. W weekendy bardzo duży ruch przez 10 godzin- nawet nie można do toalety iść, bo nie ma cie kto zastapić. Atmosfera w pracy jeszcze bardziej demotywująca. Na koniec chce wyróżnić kilka osób z którymi praca to przyjemność- (usunięte przez administratora) Oraz(usunięte przez administratora)to najlepsze kierowniczki pod słońcem.

olek
użytkownik zarejestrowany

przecież teraz mają zaktualizowana strone internetową.

Basiek

Wieczna rotacja pracownikow. Zastanawiałam sie kiedys dlaczego nie stawiaja na utrzymanie stalej ekipy. Doszlam do wniosku, ze szefowie po prostu nie nadaja sie do pracy z ludzmi. Nie powinni dostac tych restauracji, poniewaz nie potrafia ich prowadzic. Jestem zdania, ze majac na uwadze nie tylko zlotowki a chociazby szacunek do pracownika (minimalny) to moze wtedy dzialoby sie tam lepiej.

kij

Pracowałem w tej firmie i za ostatni miesiąc zapłacili mi tylko część wyplaty

madz

jeśli ukończyłeś -aś gimnazjum to znajdziesz tam pracę;)

lola

Zgadzam się z wcześniejszymi wpisami. pracowałam tam wystarczająco długo tylko dlatego że uczyłam się i nigdzie nie mogłam sobie dostosować grafiku do zajęć to jedyny plus. Po za tym masakra cały dzień biegiem bo jak cię szefo wyluka że staniesz na min to już lecisz na dywanik ;( Płacą grosze no i głównie na zlecenie umowę o pracę dostają tylko rencistki ;/ Ogólnie wysysają z człowieka całą energię i wyrzucają za przewinienia innych jak się znudzisz ;)

popieram a obecny pseudo kierownik to analfabeta nieumiejący się nawet podpisać pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]

obiektywna

pracowałam w tej firmie przez niespełna 9 miesięcy i powiem jedno - wolę siedzieć na zasiłku niż miałabym tam wrócić, jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o KAMART Ewa Łazowska - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAMART Ewa Łazowska