Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.

Opinie o Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.

doberman

Słuchajcie dlaczego wiele osób źle życzy tej firmie? Znam osoby które modlą się żeby to upadło, powaga hehehh o co tu chodzi?

Dominika

@tralala większość wcześniejszych komentarzy dotyczy zeszłego roku. Czy aby na pewno nic od tego czasu się nie zmieniło? W końcu od tego czasu zaszły liczne zmiany w Kodeksie pracy, choćby jeśli chodzi o kwestię płacy minimalnej. Mógłby wypowiedzieć się na ten temat jeszcze ktoś z obecnych pracowników? Chętnie też dowiem się więcej o samej pracy i tego jak ona wygląda w poszczególnych działach firmy.

tralala

do Dominika - spodziewaj się tego samego co przeczytasz wyżej

Dominika

@Gość rozumiem, że w firmie nie wprowadzono jednak zmian. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Czego mogą spodziewać się osoby, które zastanawiają się nad aplikacją do Z. P. I. INDEL?

przyszły pracownik

Słyszałem że atmosfera w Brzezinach się poprawiła bo jest tam nowy kierownik . Podobno ma dobre podejście do ludzi i stara się zmienić podejście KK do BHP i generalnie zmienia firmę na lepsze. Proszę dajcie znać jak to wygląda.

Gość
@przyszły pracownik 21.06.2017 22:39

Niestety jesteś w błędzie on już nie pracuje. Zmiana firmy na lepsze została przerwana na koniec lutego 2017r. ponieważ KK nie chciał poprawiać "NIC ". Aż dziw bierze jak tak można pracować tyle lat.

Gość
@Gość 27.06.2017 09:38

Do Dominika Potwierdzam to co powiedział tralala. nic się nie zmienia i pewnie nigdy nie zmieni, oczywiście mam na myśli faktyczne zmiany a nie chęci KK. Bo KK potrafi ...... no właśnie co on potrafi ....... chyba najlepiej wypowiadać się na temat nieobecnych bo gdy pracowali to nie miał odwagi a teraz to nie ma kto zaprzeczyć bo ci co zostali porostu się boją a zapomniałbym potrafi jeździć autem ale nie zarządzać firmą ;)

Robochłop

Racja JPK czyli jednolity plik kontrolny już wszedł. Będą kontrole a jeszcze jak się np wyśle do urzędu informacje z prośbą o gruntowną kontrolę to będzie się działa masakra.

fdtyuy

@ k - jak dla mnie atmosfera jest naprawde jedna z najwazniejszych kwestii, wiec już mi nie pasuje...

lolo

Tak im dobrze idzie a pensje opłakane z tego co ja słyszałem to ledwo przędą

HTTW

Oczywiście panie Klibiszu ... zawsze można chwialić własna firmę ... tylko szkoda ze pracowników się nie szanuje a płaci się grosze tak dla jasności pozytywne opinie są pisane przez szefa firmy ...

Rachmistrz
@HTTW 06.09.2016 09:17

Spokojnie spokojnie, niedługo takie firmy będą miały nie lada wyzwanie. Od nowego roku zmieniają się przepisy skarbowe. Wchodzi jednolity plik kontrolny. Większość firm niestety upadnie.

Nikodem Dyzma

Słuchajcie z kim nie rozmawiam to życzy upadku firmie indel i modli się o to o co tu chodzi?

konkurencja

Z chęcią zatrudnię K.K u siebie za najniższą krajową. Zapraszam jak już biznes upadnie.

karramba

Najlepsze jest to: "ściąłeś wynagrodzenia o 10% a produkcja spadła o 30%" Łahahahahahaha popłakałem się ze śmiechu. Gratuluję tak efektywnego prowadzenia biznesu brawo brawo hehehehhh niestety takich "biznesmenów" w kraju sporo:) Dlatego takie firmy nie powinny istnieć, nie umiesz? Idź pracować do kogoś komu biznes poszedł i ma do tego głowę.

kukliński

skomentuję powyższy wpis tak: Łehehehehehhhh

Ojciec Dyrektor

Dziękuje K.K. za dobrą szkołę, trzeba uważnie słuchać co mówi i nie odrzucać jego rad. Czasami Szef ma naprawdę genialne pomysły tylko trzeba je przełożyć na praktykę. K.K. jest chaotyczny ,emocjonalny i brakuje mu analitycznego myślenia dlatego potem cała firma cierpi, w ogóle nie słucha dobrych rad księgowych i kierowników. Popełnia błędy np. te jego słynne rozszerzenia wstawiane do klientów ,które zblokowały mu masę kapitału na wiele miesięcy przez co stał się niekonkurencyjny, ponieważ musiał zaciągać drogie kredyty w bankach aby finansować bieżącą działalność oddając cały swój ciężko wypracowany zysk bankom ponadto K.K. przegrzał firmę wystawiając się na wszystkich możliwych targach - nie dostosował wydatków wydawanych na promocje firmy (czytaj targi branżowe i delegacje zagraniczne) do wielkości swojej firmy. K.K. trzeba być realistą i pokutować z pychy , więcej pokory nie trzeba porównywać się z Adamem on jest daleko do przodu wprowadzeniu biznesu w stosunku do Ciebie ma lepszy zespół doradców , a ty nikogo nie słuchasz bo oczywiście jesteś najmądrzejszy. Nie skupiaj się na 5 zł jakie możesz zaoszczędzić na pracowniku bo to błędna droga donikąd , ta twoja słynna akcja z Brzezinami jak ściąłeś im wynagrodzenia o 10% a produkcja spadła ci o 30% i czy wziąłeś z tego lekcję ? Z tego co widzę z wpisów dalej powielasz te same błedy. K.K. patrz gdzie możesz zarobić 5 000 000 i na to poświęć swój cenny czas . Indel to jedna z najlepszych szkół w jakich pracowałem na tamtym etapie mojego rozwoju zawodowego na jakim wtedy się znajdowałem . Polecam pracę w dziale eksportu możesz zwiedzić pół Europy i jeszcze ci za to zapłacą, a jak będziesz uważnie słuchał K.K. to jak wielu mądrych moich poprzedników osiągniesz sukces. Pozdrawiam K.K. i dziękuję mu za czas włożony w mój rozwój.

lukas

Podobnie tyle co ty :)

blablabla

Ani jadu ani żadnych żali. Po prostu fakty. Bez sensu smęcić nie lubię. Każdy kto o nas pisze, kto tutaj pisze wie, właściciel firmy to również czyta. Pracuję w zakładzie, bo blisko. Lubiłem tą pracę,klientów, współpracowników. Niestety wszystko się zmienia...

zmiana W PIP

Weszła ustawa, że PIP może bez zapowiedzi wejść na kontrolę. Wchodzą pokazują legitymację mówią proszę podać dokumenty siadają przy biurku i kontrolują. Zwiększyły się również mandaty. Do tej pory było za jednego pracownika 500-1000zł teraz mogą nałożyć mandat 20 tysięcy zł.

blablabla

Przeczytałem te opinie o INDELU i zastanawiam sie kto z piszących naprawdę pracowal u nas. Pensja w zakładzie wypłacana na czas - dla umów o pracę. Niestety jest to głównie najniższa krajowa!!! 2000zl to w moich marzeniach. Po ponad 10 latach pracy nie mam. Może w Warszawie tyle mają. W zakładzie nie. Takie życie.

Pan ząbek

Wiecie co ja nie rozumiem czegoś. Skoro firma jest w złej kondycji tak jak piszecie to po kiego grzyba to trzymać zamknąć w pieruny i iść do pracy na etat. Niestety jeśli biznes nie idzie trzeba iść do pracy do kogoś komu biznes poszedł i tyle.

Allo Allo

O czym ty gadasz znasz powiedzenie dajcie mi człowieka a sprawa zawsze się znajdzie? Nie takich fiskus zamykał. Jak czytam takich co się nie boją to śmiać mi się chce. PIP by załatwił raz dwa sprawę z nieterminowymi wypłatami niepłatnymi nadgodzinami itp. Nie wierzysz? Lepiej żebyś nie chciał się przekonać.

do Antom

Nie wyleje frustracji nie wyleje. Raz jest mandat drugi trzeci a jak pracodawca się nie stosuje do zaleceń PIP, PIP zawiadamia prokuraturę jest sprawa w sądzie i wtedy już nie jest wcale wesoło.

Niebezpieczny

Dlatego z przykrością to stwierdzę takie firmy nie powinny istnieć. Potężne kontrole z Urzędu Skarbowego, Zusu i PIP a także PIH. Kontrole sprzed kilku lat wstecz. Wysokie mandaty sięgające setek tysięcy złotych. Tylko to potrafi nauczyć pokory takich ludzi jak piszecie. Gdybym tam pracował już dawno zleciłbym kontrolę wyżej wymienionych instytucji.

Xyzz
@Niebezpieczny 08.01.2016 10:25

Człowieku twoja monotonia jest już nudna ... nie raz była rozmowa o kontrolach ... tej firmie nie jest potrzebna kontrola bo nie wiele znajdzie ... a biały mundur z długimi rękawami dla właściciela firmy

liczący na lepsze

Płaca średnia...te 2 tysie netto - to włóż autorze między pośladki..bądź uszy, jeden kij dla piszącego, gdyż bredzi...2k w indelu dostać to min. 10 lat trzba zaiwaniać i zgadzać się na większość durnych pomysłów pana kk. Generalnie tak, Prezes jest kawałkiem skurwielka, może to kwestia wychowania i wpływu rodziców, którzy na chwilę obecną są do rany przyłóż, a może tego, że go koledzy w szkole traktowali tak, jak sami się domyślacie. Krzysiek nie jest złym chłopakiem, fajnie z nim się czasem gada, lecz tylko, gdy czegoś oczekuje, taki cwaniak ;P Szkoda firmy, fajna zajawka, stara Zatra, teraz iNDEL, zajebioza byłaby, gdyby szanowny Prezes zrozumiał, że nie jest pępkiem, a pracownicy nie są żółtkami... Ludzie stąd chcą pracować, cenią to, że jednak mają u szanownego Prezesa zatudnienie, lecz czy Prezes sam docenia ten fakt? Czy może szanowny Prezes ma to "między uszami"...? Drogi Prezesie doceń to, że zostaliśmy pomimo Twoich "wybuchów", nieszanowania naszego jednak prywatnego czasu i naszego zdrowia - tak psychicznego jak najbardziej...Rozumiemy, że jest ciężko w firmie, lecz czemu nie chcesz z nami o tym rozmawiać? Czemu słyszymy o tym za uszami? Jesteśmy otwarci i chcemy współpracować człowieku - ogarnij się i doceń to, że mimo wszystko dalej tu jesteśmy. Nie chcesz rozmawiać o tym face to face to choć tutaj się odezwij. To w ramach życzeń świątecznych, oby dotarły. Wesołego Alleluja ;)

mali

Wreszcie parę dni wolnego od krzysia i jego kapusia .

XYZ

czytam to wszystko i się zastanawiam . po co ta dyskusja ... . Firma jest specyficzna płaca średnia w firmie to około 2000 netto z premią chyba ze ja zabierze. problemy są jak wszędzie czasem przyjedzie w dobrym nastroju i jest OK czasem przyjedzie zły to lepiej się nie odzywać tylko robić swoje by nie doszło do awantury... uważam ze wieczne jechanie po firmie INDEL mija się z celem, ponieważ tu nie jest problem z firmą ( czyli pracownikami) tylko właścicielem ... chyba zapomniał ze firmę tworzą ludzie a nie on ... .

a raczej zapytam po ilu nastu latach te niby 2000 netto?, bo napewno to się tam robi ale 200 godzin w miesiącu.Normą jest fakt że bankrut pare minut przed końcem pracy wymyśla jakeś głupoty na swoim niskim pożiomie i trzeba zostać po dwie godziny by to wykonać.P.S.jest promocja na halitomil.

maniecki i czego kłamiesz i co znaczy słowo - kraowa ?

Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę , za którą otrzymuje zapłatę , będącą nie łaską , lecz zasłużonym wynagrodzeniem. A na problemy z oddechem zalecam halitomin

Mountain

W tej firmie jest to na porządku dziennym • taktyka upokorzenia • nieuzasadniona krytyka • zniesławienie • wyśmiewanie • nieodpowiednie żarty • obraźliwe gesty • sarkazm • publiczne krytykowanie wyglądu • taktyka zastraszenia • zakaz robienia przerw pod groźbą utraty pracy • groźby ustne • używanie wulgaryzmów • stosowanie przemocy fizycznej • przymusowe zostawanie po godzinach pracy • zastraszanie zwolnieniem z pracy • taktyka pomniejszenia kompetencji • taktyka izolacji • taktyka poniżania • taktyka utrudniania wykonywania pracy

mniamniusia

Kiedyś też miałam taką sytuację w firmie. Naszego szefa nauczyła pokory potężna kontrola skarbowa i kara w wysokości 70 tysięcy zł.

MICZ

Żal mi was , nie wiele różnice się od swojego pana - K.K.

AnTom

można zafundować dużo rzeczy ale wystarczy PIP ... tylko ze to mało da ... wyleje swoją frustrację na pracownikach, jeszcze bardziej spóźni się z wypłatą a idą święta. to jest człowiek który uważa ze wszystkie problemy firmy są spowodowane zła pracą pracowników a nie tym ze nie umie nią zażądać firmą ani zmotywować pracowników ... . uważa ze krzykiem "ustawi" ludzi a efekt jest odwrotny . na rozmowie o pracę obiecuje cuda na kiju …. a po kilku dniach już widać jego gołosłowność

fundator

Czy naprawdę nie można zafundować firmie potężnej kontroli skarbowej i inspekcji pracy? Można tylko trzeba chcieć. Tyle w temacie.

Don

I nie wiadomo co to jest za Trafo ...? ....czy z dobrego beztlenowego drutu , czy ma solidne mocowania ? ......FIRMY KTÓRE DOBRZE TRAKTUJĄ PRACOWNIKÓW , MAJĄ ZYSKI BEZ WZGLĘDU NA KONIUNKTURĘ !!!!!!.........NA ZACHODZIE JUŻ SIĘ TEGO NAUCZYLI ....///......TUTAJ WYZYSK MA KRÓTKIE , CHAMSKIE NOGI , NOGI UBRANE W BUTY Z GAZETĄ MARKSISTOWSKĄ DLA ZAPCHANIA DZIUR ....... Wróżki " wszelkie ... mówią , że na krzywdzie ludzkiej niczego się nie zbuduje ..... Dbaj o ludzi , a ZYSKI same przyjdą !

Michał

Najniższa krajowa - zapraszamy od zaraz

gee

Jak również nie można liczyć na premię która jest obiecywana w trakcie pracy przyjęcia do firmy.

padre

klibisz oddaj mi pieniądze , ile mam czekać na wypłatę 2- 3 miesiące ?

robix

Ten właściciel czytaj bankrut to światowy człowiek bo zakłada skarpetki do sandałów ,a jaki punktualny - potrafi przyjść godzinę lub dwie na spotkanie które sam wyznaczył w sprawie pracy. Wyjmuje stary telefon i wylicza ile się u niego zarobi a to co pokazuje to blef, możesz mieć wrażenie ze negocjujesz stawkę godzinową ale jak przychodzi z umową do podpisania na którą czekasz dwa trzy miesiące stawka jest mniejsza bo niby pan prezes złe policzył, O terminowej pensji zapomnij,gdy przychodzi 10ty dzień miesiąca to on obraca twoimi pieniędzmi kupując towar i dopiero jak go ludziom wciśnie to ci da z wielką łaską twoją wypłatę.Na swoje szczęście robiłem tam chwilę a dokument stwierdzający związek z tym ni by pracodawcą podarłem i pracuję w normalnej firmie którą znalazłem przez znajomych na facebook,u oczywiście w godzinach pracy w tej firmie.p.s. panie K.K. zainwestuj w tik taki bo czuć kupą z pana ust.

Karramba

Do Romek zajrzyj np do Eurotrafo Czerwona 5 Skierniewice.

oscypek

W skierniewicach są trzy firmy króre ci to zrobią dobrze i w terminie.

oscypek

Kiedyś tam kupowałem ale jak przeczytałem jak traktują pracowników kupuję u konkurencji. Ot tyle. Zniesmaczony jestem, jak można tak traktować ludzi?

Romek
@oscypek 01.06.2015 13:03

Tzn gdzie teraz kupujesz? Podaj mi jakieś namiary na podobną firmę, w której mógłbym zamówić obudowane trafa. Możesz mi napisać na adres: myslewiecpisze@wp.eu Firma Indel przez pół roku nie potrafiła przygotować złożonego zamówienia i po trzech niezrealizowanych terminach olałem ich całkowicie.

inspektor

Czy ktoś może potwierdzić informację o nie respektowaniu godzin pracy i pracy w dni ustawowo wolne od pracy oraz opóźnienia w wypłatach?

ABDULKADIR

Nie polecam pracy w tej firmie ,(usunięte przez administratora)to jakis przygłup i tyle.

krasnystaw

No to już do inspekcji pracy o godziny pracy i nieterminową wypłatę. Za to porządnie się beka. Do tego dołożyć potężną kontrolę skarbową kilka lat wstecz i po problemie.

qaz

Zgadzam się z powyższymi negatywnymi opiniami na temat tej firmy. Straszny wyzysk (zachowanie szefa względem innych osób), pracownicy nie są szanowani, godziny pracy zawarte w umowie nie są respektowane (praca w godzinach nocnych i w dni wolne od pracy ustawowo!), wypłata nie na czas. Mam nadzieję, że wreszcie dojdzie tam do poważnej kontroli. Ewentualny przyszły pracowniku - zastanów się mocno, czy chcesz wchodzić w TO. Lepiej poczekać trochę dłużej na normalną pracę.

stary klient

Jestem czestym klientem, jak na wolumenie byli jeszcze, miałem kontakt z szefem bezposredni - duzo ( usunięte przez administratora ) zawraca gitare a ( usunięte przez administratora ) z tego jest. Dogadywalem się nt transformatorow, mial wprowadzic do produkcji, olal sprawe...no trudno, gdzie indziej poszedlem. Z chlopakami dogadywalem sie zawsze, cos doradzili, jak nie ma czegos to zawsze jakis zamiennik wyczaruja, albo jak staroc to rabat dadza. Wiec jako klient pochwalam bardzo indela za kultywowanie nawijania transformatorow, jak i pracownikow, lecz patrząc na to co, dzieje sie tutaj, jeżeli jest to prawdą, złość mnie ogarnia. Pamietaj Krzysiek, sam rady nie dasz, pracownicy sa Twoim fundamentem, doceniaj ich. Ja wyznaje ta sama zasade co przedstawilem, zarabiam i moi pracownicy zarabiaja, zależnie od sprzedazy, zawsze są zadowoleni, tak samo ja. Nie wiem jak tam u Was to do konca wyglada ale czytajac komentarze, niewesolo. Liczę na Indela, dobra jakość, dobre ceny, polski produkt, ale czytając to... Gdzie tkwi problem? Rozwiazcie go! Pozdrawiam z pomorskiego ;)

feron
@stary klient 11.02.2015 00:11

Ciężko powiedzieć gdzie on tkwi. Na pewno problem leży w iracjonalnym zachowaniu Pana K. a też w pracownikach ze przez jego zachowanie przestali go szanować. Jak wiadomo to jest wszystkiego podstawa. Bylem pracownikiem tej firmy jeszcze w 2014r.pamiętam jak to wyglądało.

JURA

TEN CAŁY SZEF MA CHYBA PROBLEMY EMOCJONALNE

Karolina

Mam jedną radę dla niezadowolonych pracowników firmy INDEL czy jakiejkolwiek innej firmy. Szanuj szefa swego, możesz mieć gorszego. Jednak to On jest Waszym szefem a nie Wy Jego szefami. Pewnie jesteście wierzący i praktykujący... A ładnie to tak kraść i oszukiwać? Trzeba po prostu zwolnić się z pracy i poszukać innej albo wyemigrować ! Zapewniam, że są o wiele gorsze firmy. Sama znam takie!

feron
@Karolina 18.01.2015 15:48

Jasne. Lecz jeżeli szef nie szanuje ludzi tylko się na nich wyzywa za wieczne wlasne problemy to i on nie może liczyć na szacunek od pracowników. A gdy sądzi ze krzykiem i wprowadzaniem chorej atmosfery w firmie coś zyska to szybciej zostanie w niej sam ... .

K.K.

buńczuczny nie zostaje mi nic inngo jak tylko podziękować BO TO CO NAPISAŁEŚ TO CZYSTA PRAWDA ,ta firemka to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w której okleja się transformatory robione w rpc i sprzedawanie jako swoje, około 40 procent transformatorów jest robione przez inne firmy.

buńczuczny

Ok trochę odbiegliśmy od tematu. A więc tak. Firma jako pracodawca bardzo kiepski. Jeśli chcecie pracować w firmie indel to tylko traktować to jako przystanek na drodze tzn. pracujesz i szukasz roboty gdzie indziej. Straszny wyzysk, nie szanowanie pracownika, pracownicy śmieją się z właściciela nawet powstały anegdoty w firmie na temat właściciela. Właściciel nie ma żadnego autorytetu wśród pracowników. Jest po prostu przez nich traktowany i oszukiwany tak jak on ich traktuje. Gdy się pojawia wśród pracowników malują się uśmieszki na twarzach jedni patrzą się na drugich i się śmieją. Generalnie nie polecam pracy w tej firmie chyba że jako przystanek na drodze lub dla jaj.

zasada

Do poprzednika. Wiesz nikt nie wiedział że to taka firma. Z zewnątrz to nawet nieźle wyglądało. Pełno jest konkurencyjnych firm posiadających transformatory w konkurencyjnych cenach. Wolny rynek każdy kupuje gdzie chce.

Zostaw opinię o Z. P. I. INDEL SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.