Opinie o IDES Consultants Polska Sp. z o.o. w Łódź

IDES Consultants Polska jest firmą doradczą z międzynarodowymi doświadczeniami, skutecznie działającą na rynku polskim od 1996 roku. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2015. Jesteśmy Członkiem - Założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz laureatem Złotego Certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play. Celem naszego działania jest efektywna współpraca z firmami ukierunkowana na osiąganie sukcesu poprzez dobór wykwalifikowanego personelu, jego dalszy rozwój i wzbogacanie umiejętności zawodowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym oficjalnym profilem na portalu GoWork.pl, na którym zjadą Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszej działalności. Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie IDES Consultants Polska Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w IDES Consultants Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDES Consultants Polska Sp. z o.o. w Łódź

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Tak, tak, bony = 50 zł na rok, opieki medycznej to wymagała moja osoba po długotrwałej pracy z zarządem. Dobre na start. Kariery to wam tam nie wróże

bronn

@ppewo wgl oferują dużo fajnych innych rzeczy swoim pracownikom. Np kierwonikowi oferują premie roczne, prywatną opieka medyczna, bony podarunkowe i to wszystko na umowie o pracę

ppewo

Nie ma co się dziwić @kronos, że na stanowisku managera trzeba mieć 5 lat doświadczenia, ponieważ zarobki na tym stanowisku są wysokie, co najmniej 4000 netto

ana

dużo osób szukają do działu hr, opórcz tego specjalisty wrzucili teraz ogłoszenie na managera hr w Łodzi ale wymagania trochę wygorowane bo aż 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku..

kronos
@ana

ojoj , 5 lat to szmat czasu. Z tego co widziałem to mniejsze mają wymagania głównie dla handlowców, a tak to rzeczywiście doświadczenie to ich konik .

logo firmy Asystent/ka Działu Finansowego
PTM Polska
(57 opinii)
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży
Łódź
Over Group Sp. z o.o. S.K.
(473 opinii)
logo firmy Pracownik Produkcji
Erbi Sp. z o.o.
(44 opinii)
logo firmy Doradca klienta
Łódź
Pan Materac Wizjo Sp. z o.o.
(8 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
rtfg

@duszne wydaje mi sie ze chyba juz nie ma tej oferty..ale jest inna na przyklad na specjalsite ds Human Resources, oferuja pakiet socjalny oraz szkolenia

duszne

Hej, wiecie czy oferta pracy na młodszego specjalistę ds. obsługi procesu jest wciąż aktualna? Dobrze, że jest umowa o pracę i możliwość awansu, bo są nawet szkolenia.

ila

widze ze sierpien nie lepszy bo takze jest sporo naborow do IDES Consultants Polska Sp. z o.o. ja osobiscie nie mam dostepu do goldeline dlatego pytam co tam niby wypisuja. chce aktualnie sie dostac na stanowisko asystent dyrektora fabryki i jak z zarobkami na tym stanowisku ze 2000 zarobie miesiecznie?

Laog

A jak byście się odnieśli do tych ofert pracy, które się pojawiły do IDES Consultansts Polska? Widzę, że kwiecień jest obfity w ich oferty - warto w ogóle?

realista

Ta firma ma renomę ? płacą wam za pisanie tych bzdur ? przeczytaj opinie na goldenie....

Panda

Ta firma nic nie daje, Pani prezes nie szanuje Twojego czasu, nie szanuje Ciebie, zmienia zdanie jak chce i kiedy chce, zwalniając się z tej firmy byłem szczęśliwy, że mogę w końcu psychicznie odpocząć. Współpracownicy ok ale szefostwo to jedno wielkie dno... Jadą na biednych studentach aż się uszy trzęsą.

tttt65

Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom..czy jest pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników w firmie...? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia? dziekuje za odpowiedz

Pizydor

A czy w ogóle warto podejmować tam pracę u nich? Zastanawiam się od dłuższego czasu, gdzie chciałbym kontynuować swoją karierę. Mam ponad 5 lat doświadczenia i chciałbym zmienić otoczenie na takie, które jest nastawione na sukces ponad wszelką miarę, ale gdzie nie dominuje wyścig szczurów. IDES będzie się nadawał?

Filip Gie

Naliczyłem na stronie IDES Consultants 7 ofert pracy z okresu luty-styczeń, mogą byc jeszcze aktualne.

obserwator zza ściany

Co nie zmienia faktu, że opinie w necie macie miażdżące

obserwatorka

widze że marian nie dostał etatu i wylewa swoje żale. tak to jest jak sie przychodzi na rozmowe i nie ma pojecia o flashu :))

kzet

ja też, no może max 10 teraz, ale firma ogólnie mała jest, jak znam życie to jest Pani prezes która nic nie robi, 2 pomocnice które pracują, 1 informatyk od strony i pierdół, 2 albo 3 Panie od przesłuchań i tyle

kzet

6 osob w firmie, mysle ze do samej firmy nie bardzo, chyba ze kogos znasz. Pozdrawiam

kzet

Raczej zapomnij z tego co wiem to szukali kogos do pracy stricte w samym idesie do przygotowywania szkolen flash, teraz chyba nie szukaja. Ja sie utrzymuje ze zlecen takze jak uslyszalem ze mialbym pracowac za darmo przez miesiac 200h to sie usmialem troche bo wychodzilo ze po 8h dziennie i soboty po 8h, zenada

do marian

Człowieku to jest agencja która rekrutuje do innych firm za 1500 na reke... Nie sadze zeby szukali kogos do idesu ale jesli lubisz [usunięte przez moderatora]ludzi na rozmowach kwalifikacyjnych to mozesz zapytac czy cie przyjmą , ul. Gdańska 91 Łódź

gość 88

Wystarczy zadać sobie pytanie, czy firma która chce na początku Cię wyzyskać będzie w Ciebie później inwestować? Raczej nie, poza tym na mojej rozmowie dziewczyna nie miała kompletnie wiedzy o stanowisku na jakie aplikowałam a byłam już na wielu rozmowach, brak kompetencji, słaba wiedza rekrutujących, słowem firma krzak

Zostaw merytoryczną opinię o IDES Consultants Polska Sp. z o.o. - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w IDES Consultants Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IDES Consultants Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IDES Consultants Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IDES Consultants Polska Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 97 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.