Opinie o BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Izdebnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Izdebnik

Czy w firmie BELMEB Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Tak, w firmie prowadzone są regularne szkolenia, które podzielone są na dwa bloki (branżowe i tematyczne). Szkolenia branżowe dotyczą sprzedawanego asortymentu jak również technologii związanych z meblarstwem. Szkolenia tematyczne dotyczą najczęściej rozwoju pracownika (szkolenia z obsługi klienta, Microsoft Excel itd.).

Zazwyczaj nie wypowiadam się w takich miejscach, ale czytając niektóre tutaj opinie postanowiłam napisać moje spostrzeżenia. Moja opinia dotyczy sprzedaży/magazynu. Wypłata zawsze na czas i nigdy nie miałam sytuacji, żeby nie zgadzała się z umówioną stawką (podstawa + premia od sprzedaży). Ludzie w pracy są różni jak wszędzie, ale generalnie atmosfera pracy jest dobra. Wysługiwanie się nowymi? Raczej ciężko bo trzeba posiadać jakąś wiedzę produktową i mało kto ją na początku ma, więc nowi nie załatwią wielu rzeczy od razu (firma szkoli z asortymentu). Nadgodziny bardzo rzadko - są do wybrania. Z minusów praca w soboty (oczywiście nie wszystkie).

Emilia

Możesz napisać mi jak wygląda to szkolenie wdrażające nowych pracowników i ile mniej więcej trwa? Czy w trakcie takiego szkolenia pracuje się na umowę o pracę i można liczyć na pensję w normalnej wysokości?

@Emilia

EMILIA - Odnośnie działu sprzedaż/magazyn. Szkolenie trwa od 1-3 miesięcy. W tym czasie pracownik zatrudniony jest najczęściej w formie umowy o pracę na czas określony (3 miesiące). Następnie jest podpisywana umowa już na znacznie dłuższy okres. Odnośnie kwestii finansowych: ustalane są one indywidualnie w zależności od kompetencji, doświadczenia i oczekiwań pracownika. Decyzje podejmowane są podczas rozmowy z kandydatem.

Były

Typowa polska firma, jakich jest mnóstwo, którą powinny zająć się odpowiednie służby i urzędy. Dorobkiewicze patrzą tylko na to, żeby pracownika wykorzystać, odebrać mu szacunek do samego siebie, sponiewierać. Nadgodziny, (usunięte przez administratora) wykluczanie i poniżanie pracownika to jest w tej firmie norma. A nosy podniesione tak wysoko. Jeśli ktoś szuka pracy, bo nie ma, to zawsze można chwilę wytrzymać, ale jeśli ktoś zastanawia się nad zmianą na belmeb, to przestrzegam.

@Były

Szanowny Panie BYŁY, wnioskujemy po nicku, że jest Pan byłym pracownikiem firmy. "żeby pracownika wykorzystać, odebrać mu szacunek do samego siebie, sponiewierać. Nadgodziny, (usunięte przez administratora) wykluczanie i poniżanie pracownika to jest w tej firmie norma." Zachowanie o którym Pan pisze jest z całą pewnością nieakceptowalne. Bardzo nam przykro, że poczuł się Pan w ten sposób. Prosimy o kilka zdań (może być anonimowo) na adres e-mail główny firmy.

BumBumBlum

Jak w każdej firmie, tak i w Belmeb panuje pewna specyfika, której warto się przyjrzeć, zrozumieć i nauczyć. Umowy bez ściemniania, wypłata zawsze w terminie, klimat między pracownikami (często wieloletnimi) na plus. Po przepracowaniu określonego czasu, firma wysyła na wybrane kursy, z kolei na bieżąco na szkolenia produktowe. Z zarządem można porozmawiać, nie odgradza się od pracowników jak to czasem bywa w firmach.

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik do cięcia i okleinowania płyt oraz pakowania i czyszczenia frontów oferowane przez firmę BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
korwin

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Atmosfera w pracy napięta, starsi pracownicy robiący w 100% pod swoim kątem byle im było łatwiej, zero jakiejkolwiek pomocy w "aklimatycazji" . Nie wspomnę już o jakimkolwiek szacunku do osób starszych czy usługiwaniu się młodszymi. Osoby próbują robić firmę w firmie a słoma z butów wystaje. Opinia dotyczy pracy na magazynie.

novy
@korwin

napisz coś więcej , złożyłem właśnie moje cv do nich

misiewicz
@korwin

ty no nie mów .... poważnie ? podobno szukają kogoś na magazyn . a jak to dokładnie wygląda? mam papiery o zatrudnienie dać

Danuta
@novy

Zdecydowałeś się na pracę w Belmeb? Jeśli tak to czy faktycznie jest tak źle jak wynika z opinii wyżej, czy może coś się zmieniło na lepsze?

@korwin

Wzajemny szacunek pomiędzy pracownikami nie zależenie od wieku jest obowiązkowy w naszej organizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby nowi pracownicy zaaklimatyzowali się w firmie. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy firmą raczej specjalistyczną, dlatego okres szkoleniowy trwa około 3 miesięcy, a w niektórych przypadkach dłużej. Odnosząc się do „usługiwaniu się młodszymi” – dziękujemy za uwagę. Niestety nie wiemy, którego magazynu dotyczy opinia, ale postaramy się poruszyć temat na spotkaniach roboczych.

Czy dyżury międzyświąteczne w Belmeb obstawiają najmłodszymi stażem?

Nie posiadamy takich zasad. Rzeczywiście w okresie między świątecznym więcej osób przebywa na urlopach wypoczynkowych, ale nie stosujemy zasady "najmłodsi stażem pracują". Urlopy najczęściej ustalane są wewnątrz każdego zespołu z kierownikiem.

on

baba we wsi wyjdzie, ale wieś z baby nigdy

miś koralgol

wszystkim byłym pracownikom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2019

gustawson

Pracuję od 2016 roku w firmie. Przeszedłem z innej branży, ale wg mnie jest Spoko. Pieniądze zawsze 10-tego na koncie. Umowa na pełen wymiar czasu pracy. Fajna branża i ludzie. Generalnie jest ok.

Hans Kloss
@gustawson

na pewno nie jesteś PH tylko ściemniasz na magazynie

Edyta

@gustawson a jak przedstawia się możliwość awansu oraz dodatkowe benefity takie jak kursy językowe, czy też karnet na siłownie? Każda merytoryczna opinia, która będzie zasadna i zgodna z regulaminem, przyda się nam. Czy mógłbyś opisać swoje doświadczenia pod kątem rekrutacji, może masz jakieś wskazówki dla przyszłych pracowników?

gustawson
@Edyta

Kursów językowych nie ma. Jest ubezpieczenie grupowe. Rekrutacja spoko, można na luzie gadać bez specjalnego skrępowania. U mnie dwie Panie prowadziły rozmowę. Luźno. ???? Nie ma żadnych dziwnych etapów, rozmów telefonicznych itp. Tutaj duży plus. Jak są zedycydowani to bez zbędnych kombinacji.

Edyta

@ALEKSANDER ja nic na temat firmy Belmeb nie stwierdzam, a zadaje pytania, dzięki którym na forum jest więcej informacji. Bo nie zaglądają tu tylko osoby związane z firmą, które posiadają informacje o firmie, lecz też sami zainteresowani pracą.

Edyta

@Gosia to źle wnioskowałaś, bo nie jestem związana z firmą Belmeb. Jestem moderatorem forum gowork.pl. Moim zadaniem jest prowadzenie dyskusji na forum w taki sposób, żeby znalazły się tu potrzebne dla innych informacje o firmie.

ALEKSANDER
@Edyta

@EDYTA wydaje się żeby pisać informację lub prowadzić dyskusję o firmie B to trzeba coś o niej wiedzieć. piszą tu ludzie związani z firmą

Edyta

@Aleksander dyrektor to jednak takie stanowisko, na którym oczekuje się wyższego wykształcenia, więc ciężko, żeby osoba po studiach zaczynała od najniższych szczebli. Chodzi o sam fakt czy osoba zarządzająca chce poznać pracę swoich pracowników, a nie czy pracowała na nich. Czyli Twoim zdaniem w Belmeb nie chce? I tylko atmosfera Ci nie pasuje czy coś jeszcze? To ważne dla osób myślących o pracy w tej firmie.

Gosia
@Edyta

Z tego,co Pani pisze można bardzo łatwo wywnioskować ,że jest Pani jakoś związana z właścicielami Belmebu.

Aleksander

witam pracowałem kilka lat w Izdebniku i nie polecam nikomu , w okolicy można w tych pieniądzach pracować w normalnej atmosferze Jeśli "osoba" od razu jest na stanowisku decyzyjnym np. dyrektora i nie przeszła przez wszystkie niższe piony magazynu, sklepu, sprzedaży itp. to w jaki sposób może mieć pojęcie o podejściu do pracownika ? o doświadczeniu już nie wspomnę. Był kiedyś taki co robił kartkówki nie mając pojęcia o co pyta. Trzymam kciuki za ludzi którzy tam pracują może kiedyś zrozumią że jest inny Świat

Gosia

To co pisze osoba o takich inicjałach jest świętą prawdą. Z tego co mi wiadomo top jest to forum publiczne i każdy może na nim wyrazić swoją opinię.

Edyta

Czy ktoś też spotkał się z czymś takim w firmie Belmeb jak @gs? Widziałeś to, a może to są tylko plotki? Chętnie zweryfikujemy te informacje słuchając innych użytkowników. Zapraszam do dyskusji.

gs

W niektórych oddziałach było tak,że sprzątaczka musiała wykonywać swoją pracę i jeszcze rozkładać towar za sprzedawców,żeby się za bardzo nie przemęczali.Takie wymagania miała była pani kierownik oddziału w Tychach. Oczywiście praca wykonywana za pracowników sklepu za darmo.Taka była belmebowska norma. Odradzam wszystkim pracę w firmie Belmeb i firmie Soter, która świadczy usługi sprzątające w oddziałach firmy Belmeb.

jr

słyszałam że pracujące tam dziewczyny czasem płaczą z nerwów ..........

@jr

Taka jest prawda.Jeżeli chcesz mieć nerwicę,to przyjdź do Belmebu.

hj
@gs

moja koleżanka tam pracuje i mówi że wypłata zawsze jest nie taka jak ma być, zabieranie premii pracownikom to norma że dziesiątego zawsze jest kwas w firmie i jak dziewczyny biorą kwitki miesięczne to czasem przez łzy . . . . .

jhon

czemu nie piszecie o niewypłacanych delegacjach krajowych zagranicznych ? że premia jest wirtualna, że urlopy są trudno osiągalne, a jak ktoś idzie na L4 to po powrocie jest nacenzurowany o zebraniach trwających po kila godzin z których kompletnie nic nie wynika o "awansach " na stanowiska kierownicze na dział np frontów itd itd

Nieuczciwa firma

Marian
@gs

Witam, A dlaczego tak sądzisz?

@Marian

Mówię tak chociażby dlatego,że nie mają zwyczaju wypłacać pieniędzy za nadgodziny.Liczy się zysk a nie człowiek.Nie ma co motywujący system wynagrodzeń.Poświęcać się dla idei?Taki układ jest bezsensu.Życzę powodzenia właścicielom firmy z takim podejściem do pracownika.W końcu trafi swój na swego.

WOLF
@gs

pewnie "premii" dawno nie było ? i poranne okrzyczenie na dzień dobry celem lepszej pracy w "zgranym zespole"

Zostaw merytoryczną opinię o BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Izdebnik

• Jak się pracuje w BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.3/5 Na podstawie 63 ocen.

BELMEB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością