lemur

Gliwice

Opinie o lemur

Agata

W poprzednich komentarzach pisaliście, że firma prowadziła dużą rekrutacja na stanowiska Przedstawicieli Handlowych, a obecnie? Posiada ktoś informacje na temat zatrudnień w lemur ? Jeżeli tak dajcie znać, od dawna nikt nie zamieścił nowych informacji na ich temat.

romek

ostatnia oferta jaką do nich widziałem do pracy to była ta jako Konsultant ds. Sprzedaży i od tego czasu cisza jest.

Andrzej

tak zatrudniają handlowców, ale z tego co wiem to dużo chętnych do pracy. Strasznie duży mają przesiew, ciężko się dostać ale warto

tomek

przenieśli się z Gliwic do Sosnowca, dobrze bo mamy bliżej do pracy. Polecam ja pracuje zarabiam w miarę dobrze i jest ok

aga

polecam każdemu super zarobki

Nie wiem jak praca w Firmie Lemur, ale jeśli chodzi o obsługę Klienta to mogę powiedzieć, że nie spotkałem jeszcze tak profesjonalnej Firmy!! Obsługa na +5 Zadzwoniłem, bo chciałem się z nimi skontaktować w ważnej sprawie i nie musiałem do nich jechać, przyjechał do mnie kierownik regionalny i na miejscu wszystko załatwiliśmy

adam

super firma świetna atmosfera rewelacyjne jak na polskie standardy zarobki jeden z najlepiej sprzedających się produktów. Teraz mieszam w |Dublinie, ale jak wrócę do polski to wracam tam

mariusz

co sądzicie o firmie lemur z Gliwic?

Zostaw opinię o lemur - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lemur