Intermobile

Krosno

Opinie o Intermobile

Ala
użytkownik zarejestrowany

Uważam, że bardzo fajnie się sprawy mają tutaj w firmie, bardzo dobrze się rozwijają i mam mega pompe

riko
użytkownik zarejestrowany

Podobno na stanowisko telemarketera biorą wszystkich , którzy potrafią mówić, doszkalają ich i sadzają przy telefonie. Mówił mi tak znajomy który dostał zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną , która przeszła bardzo gładko. Gorsza sprawa jest jednak w innej kwestii. Podobno mają niekiedy problemy z płaceniem, to prawda?

tomek
użytkownik zarejestrowany

a czy ktoś jest tutaj kto może chce się podzielić swoją opinią na temat stażu u nich o ile oczywiście ktoś z was taki odbywał, bo ja już nie wiem czy iśc do nich czy gdzieś indziej, musze teraz e tym semstrze już załatwić sobie jakies praktyki, a ta firma m dobrze opinie ogólnie i liczy sie, w barnży tak naprawde.

?

0zł

pracownik na szcsecie byly

Intermobile w Lublinie nie tt=raktuja rono ludzi jeden wielki szittt!!nie polecam nie odpowiednie osoby na stanowiskach zarzadzajacych..

Andrzej

Kłania w żywe oczy . Nie powinni istnieć na rynku

anula

To mi wystarczy. Nie chce mieć nic wspólnego z tą firmą. Dzięki

Drogi Anonimie - zapraszam, wyjaśnijmy niezgodności związane z rzekomym niedopłaceniem tego, co się należy. Skoro nawet nie chcesz się ujawnić, tylko działasz jako \"anonim\" to nie mamy możliwości sprawdzić, komu było tak źle i dostawał wynagrodzenie inne, niż było ustalone. Przecież wszystkie warunki wynagradzania podpisywałeś \"anonimie\" w umowie, więc jeśli coś nie jest z umową zgodne - zapraszam, oddamy co do grosza wszystko, co należne, a nie wypłacone. Nie rozumiem wyzewnętrzniania się na forum a nie ubiegania się o swoje pieniądze w Firmie. Serdecznie zapraszamy.

Ludzie ostrzegam was przed ta firma to jedna wielka masakra pracowalam tam dlugo i widzialam co sie dzieje. nie dosc ze trzeba sie upominac o swoje pieniadze to jeszcze zawsze cos bylo nie tak nigdy nie wzielam normalnej wyplaty zawsze mnie niz powinnam dostac propozycje placy byly inne a po miesiacu okazywalo sie ze jest sama prowizja i to nie taka jak miala byc.OSTRZEGAM WAS TO JEDNO WIELKIE BAGNO NIE UPADNA W KONCU!!!!!!!!!!!

pomocnik Mikołaja

i myślisz PIP coś pomoże ? powodzenia ....

elf

powiedzcie mi czy ktoś zgłosił to do inspekcji pracy? bo ja się tam zamierzam wybrać...

du.....

Nie ma opinii bo już prawie nikt tam nie pracuje, kto został oszukany już nigdy tam nie wróci, a wieści o niewypłacalności rozchodzą się szybko Intermobile chwyta się wszystkiego, niedługo będą papier toaletowy po wioskach sprzedawać... hie hie

elaa

Witam. Troche czasu juz minelo od waszych opinii, czy cos sie zmienilo w firmie? Jest ktos zadowolony? Wyplaty sa na czas? Bo nie wiem co robic?

wsciekly

a zrzucanie odpowiedzialnosci za wyplaty dla pracownikow na oddzial glowny ktory nie daje znaku zycia jest najprostszym sposobem aby sie wywinac od jakichkolwiek obowiazkow. W kulki ciecie oto zajecie kierownikow regionalnych

Wsciekly

no ale jedna jedyna wyplate ktora udalo mi sie wydrzec od intermobile dostalem od kierownika a pisanie maili i dzwonienie do Lublina nie ma sensu bo nikt nie odbiera ani nie odpowiada. A propos... [treść usunięta przez admina]

były pracownik

do wściekły: obecność czy nieobecność kierownika nic nie zmieni, jeżeli chodzi o pieniądze. za przelewy odpowiedzialna jest centrala w lublinie i to tam musisz się udać, napisać. zarówno adres pocztowy jak i e-mailowy parę razy już się na tym forum pojawiał. kierownicy regionów NIGDY NIE BYLI odpowiedzialni za wypłaty dla ludzi i ich terminowość.

wsciekly

biuro w Rzeszowie jest w trakcie reorganizacji - proszę o kontakt z biurem w poniedziałek 12-07 po godz. 12stej, będzie otwarte biuro bylo zamkniete w tym dniu, nie zastalem kierownikow i nie odzyskalem pieniedzy

do pracownika

po co takie zabiegi ? czy teraz nie można umówić się na kawkę ? A może jednak liczysz że pozostaniesz anonimem ???????

kotlek

kobieta. - 2010-05-22 21:58:46 A konkurencji sie jednak obawiaj,bo takimi metodami,stosowanymi w firmie Intermobile za dlugo nie popracujecie! Rynek jest otwarty na ludzi rzetelnych i uczciwych,tacy maja szanse przetrwania,a ta firma nie nalezy do uczciwych i pisze to z cala odpowiedzialnoscia pani by ,bylo jasne ....;))),anonimowa,-"kotlek" ma na imie (usunięte przez administratora)i jest facetem.

Pol

Jest wiele innych firm Telekomunikacyjnych w których was z chęcią przyjmą do pracy jesteście dobrymi handlowcami więc zarobicie dobre pieniądze gdzie stawki są naprawdę imponujące i co najważniejsze będziecie bezpośrednio pod telekomunikacją a nie pod pośrednikiem. Ja jestem zadowolony w 100%

były pracownik

JA CZEKAM NA ROZPRAWĘ SĄDOWĄ I WAM TERZ RADZĘ ZAKŁADAJCIE SPRAWY BO I TAK WYGRACIE Z INTERMOBILE

noe

i co podarowałaś , czy dostałaś kasę ??

pracownik INTERMOBILE

wszyscy pracowali , nikt nie dostał wynagrodzenia , a co ciekawsze każdy pozostaje anonimowy . DLACZEGO??

Oddzial w Rzeszowie pewnie tak modernizuja jak w Krosnie :) Dwa miesiace pracy,ludzie bez kasy i likwidacja,nastepny teren i nabijanie ludzi w butelke! Po 3 miesiace tak z kazdej osoby kawalek grosza i sie uzbiera,ale opinia zostaje.Na oszustwach daleko ta firma INTERMOBILE nie zajedzie,a widac juz ze ciagle zmienia swoje miejsce.

również pracownik

ja również chciałbym to wiedzieć, za wypłaty nie odpowiada region czyli biuro regionalne ani żaden kierownik regionu tylko centrala w lublinie. a może tam również panuje reorganizacja? tylko od kiedy i kiedy się zakończy? bo chciałbym dostać swoje pieniądze!

a beda wreszcie wyplaty po "reorganizacji"?

intermobile

do handlowca MAX - proszę o kontakt z działem rozliczeń w Lublinie w celu wyjaśnienia tej nieprawidłowości

poszukiwacz

czy ktos sie orientuje co sie dzieje z oddziałem rzeszowskim? jest jeszcze? bo caly czas jest zamkniete

bleble

znam dziewczynę która pracowała tam pełny miesiąc od pon do soboty!!! i dostała wypłaty całe 24 zł na rękę a były też sytuacje że ludzie dostawali 2 dni przed wypłatą aneks że nie dostaną jakieś gwarantowanej kwoty podstawy i zostawali z niczym a jak nie podpiszą oczywiście z datą wstecz to groziła im kara zakamuflowana w umowie.....

masz calkowita racje tez sie moge umowic z kierownictwem i przedstawic szczegoly wszystkim ktorzy zamierzaja w tej zaklamanej firmie pracowac. i powiedziec jak to obiecuja nie realne rzeczy !!! uciekajcie z tej firmy jak najszybciej tylko mozecie !!!

dick

a ja doskonale wiem ze tam pracuje !!! i na dodatek rekrutacje przeprowadza !!! Zenada !!!

baton

jak mozna sprzedawac taki kit ludziom ? gdzie wogole nie mozna sie dodzwonic do biura oblsugi a jesli sie juz dodzwonisz to sie oleja.? po drugie w tej firmie nie ma zadnych szkolen handlowcy lataja z tym zlodziejem Szczepanem i mowia bzdety klienta ze beda mieli lepiej i taniej Wcale tak nie jest !!!!!

handlowiec

jesli zarobiles 350 zl to nie wina firmy bo czy pojdziesz do innej jesli nie bedziesz umial sprzedawac zarobisz wiecej?

intermobile

Pan Mika Szczepan nie pracuje w Firmie Intermobile od maja, więc proszę go z Firmą nie łączyć.

uwaga na Tych [usunięte przez moderatora]

job

heheh masakra wspolczuje tym co bronia tej firmy smiac mi sie z was chce !!! firma badziewna !!!

a kierownictwo niech sie wezmie za raporty i przelewy. I wszyscy beda szczesliwi a firma bedzie cacy. Proste?

tak jak napisales pytania sa zasadne jesli wyplaty nie ma. A nie ma juz od miesiecy. zapewne szanowny "anonim" to jeden z kierownikow, ktorzy mysla ze pracownicy beda zyc powietrzem hahahahahaha tyle w temacie twojej glupio brzmiacej odpowiedzi

ajajaj ktos tu zapomnial jezyka w gebie - kierownictwo Intermobile przestalo odpowiadac na telefony. Czyzby za duzo nieprzyjemnych rozmow?? Albo zbyt duzo trudnych pytan typu: kiedy bedzie wyplata.....

Ja z cala odpowiedzialnoscia stwierdzam,ze firma Intermobile nie wyplacila mi wyplaty za miesiac marzec i kwiecien 2010r.Oczywiscie dalam termin i tego sie trzymam.Mamy juz czerwiec za pasem.I Jak to nazwiecie?Ja juz mam odpowiedz na tego typu zagrania,ale sobie poczekam i nawet zlotowki nie podaruje!

kobieta.

A konkurencji sie jednak obawiaj,bo takimi metodami,stosowanymi w firmie Intermobile za dlugo nie popracujecie! Rynek jest otwarty na ludzi rzetelnych i uczciwych,tacy maja szanse przetrwania,a ta firma nie nalezy do uczciwych i pisze to z cala odpowiedzialnoscia pani " koltek".

oczywiscie, porozmawiajmy, ale nie o tym ILE ale KIEDY pieniadze beda wyplacane - ludzie za luty dostali wyplate dopiero w polowie maja, inni nadal czekaja!!!! Czy to jest powazna firma?!

S�uchajcie!!! A niech strasz�! Opinia o firmie ---> wystarczy w googlach wpisa� "intermobile oszu�ci" i wszystko jasne!!! BEZ KOMENTARZA :-))))))

Odpowiedz dla Intermobile

Zgadzam sie z toba!Tak wlasnie jest i trzeba ostrzec innych przed ta wspaniala praca charytatywna. Jesli ktos z tego forum,lub szefostwo z intermobile ma zastrzezenia do mojej wypowiedzi,chetnie sie ujawnie i przekaze jak bylo faktycznie.

intermobile

Rozsądne uwagi są mile widziane. Oczernianie Firmy jest i będzie karane.

tak to racja firma nie wyplaca pieniedzy dosc dlugie oczekiwanie na wynagrodzenie a jesli juz dostaniesz to po dlugim bardzo okresie. odradzam kazdemu tej pracy poniewaz gorszego badziewia jeszcze nie spotkalem niz firma InterMobile. juz sama nazwa firmy jest podejrzana ;/ odradzam kazdemu Syf jak nie wiem !!! :(

Uwazajcie na ta firme [usunięte przez admina]! nie Polecam !!!

agusia

Potwierdzam, niedawno byłam na rozmowie. Takiej lipy nie widziałam jeszcze. Najpierw mydlą oczy,ale jak zapytać ich o to ile faktycznie można zarobić to po mętnych wyliczeniach pada kwota około 200 złotych na miesiąc (dwieście) zakładając pracę po kilka godzin dziennie (jako telemarketer/ka). Strata czasu i nerwów.

gucia

ta firma to jedna wielka porażka, ludzie którzy ją zakładali chyba nie przemyśleli wszystkiego, po prostu amatorzy!! a zarobki...szkoda gadać! atmosfera, pomijając kilka osób, jest okropna; dziwne spojrzenia i obgadywanie za plecami do tego stres i zero motywacji do pracy!!! no chyba że ktoś lubi prace charytatywne to zapraszam;)

Zostaw opinię o Intermobile - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intermobile