Opinie o Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o. w Piekary Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o. w Piekary Śląskie

Atempol jest dobra firma, w której panuje rodzinna atmosfera. Jeżeli chodzi o kontakt z szefostwem to nie mogę powiedzieć złego słowa - sa sympatyczni ale też przede wszystkim "ludzcy" - nigdy nie miałem problemu z dogadaniem się co do urlopu czy też tego w jaki sposób będę wykonywał swoją pracę. Plusem firmy na pewno jest różnorodność projektów - można się naprawdę sporo nauczyć i nabrać doświadczenia. Gdy się zatrudniłem przez pierwszy miesiąc zanim gdziekolwiek pojechałem odbyłem szereg szkoleń (Tia portal, safety, napedy). Do tego firma oferuje nowoczesny sprzęt i nowe samochody do podróży służbowych. Jak dla mnie minusem było jedynie to, że na bieżąco nie byliśmy informowani o tym jakie firma ma projekty i kto jest do danego projektu przypisany. Ogólnie firma godna polecenia

Samuel

Firma generalnie ma opinię dobrego pracodawcy ale trzeba być dobrym pracownikiem żeby to docenić.

Współwłaściciel

Jestem zmuszony sprostować nieprawdziwe informacje podane przez tzw. Wieloletniego pracownika. a) Dywidenda przysługuje właścicielom i decyduje o tym TYLKO i wyłącznie głosowanie Zgromadzenia Wspólników a nie prezes. Żadnemu pracownikowi nie będącemu Właścicielem ona nie przysługuje. Każe mi to wątpić w prawdziwość wszystkiego co napisał tzw. Wieloletni pracownik. Konieczne dokumenty (łącznie w wynikami głosowań) są dostępne online na oficjalnych stronach sądowych. b) Prezes został wybrany przez Zgromadzenie w 2014 roku i jego zadaniem była m.in. zmiana tego typu praktyk jak zakup samochodów co rok i przeznaczenia ich na rozwój firmy. Wynik jego starań należy do nas i jest on pozytywny (wyniki finansowe również są dostępne online). Dodam że w dowód uznania w grudniu 2019 przez został przyjęty w poczet wspólników. c) Zmiana pokoleniowa która odbyła się w latach 2014-2015 (w roku 2014 - 60% pracowników to byli pracownicy w wieku emerytalnym !) rzeczywiście mogła wywołać wrażenie wysyłania niedoświadczonej "młodzieży". Z tego co wiem to tez się zmieniło i dalej zmienia. Firma prowadzi poważne projekty (instalacje procesowe lakierni BMW w Lipsku czy Opel Gliwice) włącznie z wirtualnym uruchomieniem więc dyskusja na temat doświadczenia czy umiejętności jest bezcelowa. Oczywiście jak każdej firmie są pracownicy mniej lub bardziej doświadczeni. Uważam że jednym z naszych dużych błędów w przeszłości Atempol’u było unikanie szkolenia młodzieży co zmieniło się w ostatnich latach diametralnie. Żadna firma nie jest idealna, ma swoje wady i zalety ale proszę o uczciwe i oparte na faktach opinie. P>S Uważanie wszystkich firm z okolicy jak Blumenbecker, Aiut, Amister itp. za mierne jest wyrazem braku szacunku i pokory zarówno dla firm jaki ludzi. A to też są wartości które od lat mają znaczenie w naszej firmie.

A czy nie można tego prezesa odwołać skoro on ciągnie firmę w dół a nie ją rozwija?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Konsultant SAP, SAP S/4HANA - obszar magazyn (MM)
DahliaMatic Sp. z o.o.
Daniel

Tylko świetna praca może być wytłumaczeniem tego, że przestaliście pisać.

Wieloletni pracownik
@Daniel

Świetna praca w tej firmie to już była. Dla tych, którzy nie wiedza - byliśmy firma wspólników która nie miała za zadanie gromadzić pieniędzy - pieniądze rozdzielaliśmy między siebie w postaci dywidend. Bywało różnie - raz naprawdę świetnie (samochody mogliśmy zmieniać na nowe co roku), raz gorzej ale ogólnie niezłe, technicznie firma na bardzo wysokim poziomie ale gdy zatrudniliśmy sobie nowego prezesa z blumenbeckera pikujemy w dół. Mamy ciągła rotacje ludzi, doświadczeni pracownicy odchodzą, często nawet przed upływem jednego roku, zatrudniany absolwentów i innych z żadnym bądź nikłym doświadczeniem w programowaniu plc. Kończy się to tym, ze młodzież musimy wysyłać na delegacje do realizacji projektu (choć powinni być wysłani z ludźmi doświadczonymi) w konsekwencji czego nie potrafimy sprawnie i w terminie realizować powierzonych nam projektów i wieloletni klienci się od nas odwracają. Dostajemy kiepskie projekty za dużo mniejsze pieniądze a brak terminowości sprawia ze pracownicy musza w delegacji przebywać więcej niż to wynika z planu - z czasem się irytują i odchodzą. Niestety ale byliśmy firma na wysokim poziomie technicznym a staliśmy się taka miernota jak wszyscy dookoła - blumenbecker, ajut itp.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w ATEMPOL?

Przede wszystkim trzeba moc jeździć w delegacje i nie wracać zbyt często, dwie ręce i dwie nogi będą dodatkowym atutem. Umiejetność programowania w tej firmie jest nieistotna - będziesz siedział w delegacji aż sobie poradzisz.

Atempol jest firmą na poziomie, podchodzaca indywidualnie do każdego pracownika. Mogę śmiało ją polecić. Pracowałem tam niecałe dwa lata i był to naprawdę dobry czas. Pracę zmieniłem wyłącznie dlatego, że nie chciałem już więcej wyjeżdżać na delegacje.

Wojciech

Czy możesz napisać coś więcej o delegacjach. Dla niektórych pracowników to może być istotna informacja. Ile razy w ciągu miesiąca wyjeżdża się na taką delegację i na jakie kierunki? Podobno pracując w tej branży, można zwiedzić cały świat. Zlecenia potrafią pojawiać się w każdym miejscu. Czy potwierdzasz tę informację?

@Wojciech

Wszystko zależy od projektu. Bywa tak, że jest się cały miesiąc na delegacji, ale potem zawsze jest minimum tydzien/dwa wolnego. Czasem przez kilka miesiecy sie nigdzie nie wyjezdza tylko przygotowywuje się soft w biurze. Osobiście zwiedziłem Niemcy, Czechy, Słowację oraz Meksyk.

wtyj

Ludziska czy wie ktoś może czy Atempol rekrutuje teraz kogoś do pracy? Bo szukam u nich ofert na stronie ale nie widzę

anonimowy

Nie udało się zatrudnić ?

Nie wiem czy godna polecenia, ale sprawia wrażenie firmy na poziomie. Miałem okazje byc tam na rozmowie o pracę,Bardzo przyjemna przebieg i "normalne" pytania.Prezes kulturalny i z poczuciem humoru.

anonimowy

godna polecenia firma ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Karola Miarki 2
    41-940 Piekary Śląskie

Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o.