Opinie o Transportir Limited Polska sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Transportir Limited Polska sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Transportir Limited Polska sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transportir Limited Polska sp. z o.o. w Wołomin

Pr

Bardzo dobra firma w której pracują ludzie różnych narodowości. Kierownictwo super, wykonujesz swoją pracę i nikt nie czepia się. Polecam prace w Transportir

Rok temu szukali operatora wózka widłowego i teraz też wisi oferta, to przypadek? Napisane jest, że praca jest od zaraz, ale ile zajmuje ogarnięcie wszystkich formalności zanim zacznie się wykonywanie obowiązków? Dla mnie spoko, że jest możliwość nadgodzin, ale dajcie znać czy stawka jest wtedy większa.

Pr Nowy wpis

Lilili Nowy wpis

Na pracuj.pl natknęłam się na ofertę pracy na stanowisko pracownik administracyjno-biurowy, wygląda dość ciekawie. Jest ktoś w stanie opowiedzieć mi jaka jest rzeczywiście atmosfera w biurze?

Jak długo trwa proces awansu w Transportir Limited Polska sp. z o.o.?

kamikadze

teraz to jest kiepsko, pogorszyło się bardzo i trzeba uciekać , kierownictwo zyje w innym świecie

Uoi

Nie ma czegoś takiego jak proces awansu. Przychodzisz do pracy na konkretne stanowisko i na nim pracujesz. To nie jest typowa korpo.

Dominika Nowy wpis
@Uoi

Czyli płaska struktura tutaj jest? A coś w kontekście awansu finansowego? Na to chyba za dobrą pracę można liczyć?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Transportir Limited Polska sp. z o.o. na stanowisko Asystent Managera obsługa klienta? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Firma Transportir Limited Polska sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko operator produkcji. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Qwer

Operator czego? ;) Szanowny Administrator chyba niedokładnie przeczytał ogłoszenie.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Transportir Limited Polska sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Lew

Jest maj, a ty już myślisz o wigili? :-D W wigilie i sylwestra pracuje się normalnie.

@Pracownik czy od 2017 urosła wam pensja czy stoi w miejscu?

XXX

Magazynierzy z Pasu napiszcie cała Prawdę jak tam jest i jakie zarobki.

@XXX

Podstawa 2200-2500 zł netto plus premie

majki

Pracowałem w tym magazynie i nie ma tragedii jak piszą jacyś pomazańcy, wyplata nigdy nie spóźniona, kierownictwo nie jest ze wschodu tylko jeden koordynator i magazynier reszta Polacy , a syf robią kierowcy którzy nie są poawizowani i myslą że ktoś na nich czeka caly dzień nic nie robiąc. pracowałem uczciwie i dostawałem premie nie mam zastrzeżeń

jula
@majki

awizacja na 8 00 auto rozladowane o 23 00, dziadostwo!!!

Lutek
@majki

Praca jednemu pasuje innemu nie Panowie i Panie jesteśmy różni. Jeżdżę do nich z towarem i jestem ogólnie zadowolony. Magazynierzy to naprawdę spoko chłopaki i z biurem zawsze można się dogadać. Wiadomo spedycja nie zawsze mówi prawdę odnośnie awizycji ale to nie wina biura. Jej chodzi o język wszyscy mówią po polsku i po rosyjsku. Czytam te posty i myślę że lubimy ponarzekac ale nie wszyscy jesteśmy idealni. Nie ma idealnych firm rządzących jesteśmy tylko ludźmi, więc nie krytykujmy. Pozdrawiam przedmowcow:)

@kurieremilia Czy później dostaje się umowę o prace po okresie próbnym? To praca stała, czy dorywcza?

@Karolina

@Karolina Aplikowalaś? Daj proszę znać jak wyglada rekrutacja w Transportir Limited? Też chcę złożyć CV, odpisz proszę.

KurierEmila

Dramat firma nic nie jest tak jak w zleceniu .

Sławek

Pracuję w tej firmie już kilka lat, pieniążki na czas , fajni ludzie,generalnie polecam.

Jojob
@Sławek

Polecasz, bo jesteś dyrektorem albo kierownikiem, którym się wydaje, że wszystko wam wolno :-D

Miłosz
@Jojob

Osoba, która uparła się, żeby dawać negatywne opinie jest łatwa do rozpoznania. Zawsze pisze z błędami ortograficzny )))

Gumiś
@Miłosz

Jesteś w stanie rozpoznac byłego praciwnika po błędach ortograficznych? Niezly numer :) Czyli to prawda, że tu kierownictwo pisze opinie.

Lolitka
@Gumiś

Ewidętnie nie o to chodziło autorowi skomentowanego przez ciebie komentarza , ale dzięki temu wiadomo że ty jesteś tym upartym tuptusiem))

Zero
@Lolitka

Ewidentnie pisze się przez -en- , a nie przez -ę- . Przed -że- stawia się przecinek.

@Zero

Jak wygląda obecna sytuacja w Transportir Limited Polska sp. z o.o.? Jeśli jesteś pracownikiem firmy, to będę wdzięczna za jakieś informacje. Z góry dziękuję.

Majka

Firma godna polecenia - na czas pensje urlopy udzielane bez problemów zdecydowanie pro-pracownicza Może nie ma Benefitów ,kart zdrowia albo kart na autobusy ale ..pensje można bez problemu wynegocjować- podobnie godziny pracy jeśli chodzi o biuro magazyn ma system zmianowy tez można zrobić wszystko Szczerze nie rozumiem tych hatów ludzi którzy odchodzili zwykle po dużych błędach a pracowali w tej firmie po kilka lat to skoro kilka chyba tak źle im nie bylo co ?? Zdecydowanie polecam prace w Transportirze

Przemo

Firma generalnie w pożądku, wypłata na czas, współ pracownicy fajni.(usunięte przez administratora)

Miłosz
@Przemo

Współpracownicy pisze się razem.

Ryszard

@XXX A ja mam wrażenie, że konkurencja chce przedstawić firme w złym świetle. Firma jest bardzo dobra i ludzie chcą tu pracować.

XXX

Witam czy ktoś z pracowników wypowie się na temat czemu co jakes 2-3 miesiące pojawia się cały czas ogłoszenie w sprawie pracy na operatora wózka widłowego. Czym jest to spowodowane takimi rotacjami czy nikt nie chce tam pracować bo jest tak źle

Arek

Oby za chwilę nie było wpisu z przeprosinami za nieprawdziwe teksty.

Jurek
@Arek

Kierownictwo będzie przepraszać za pisanie na forum nieprawdziwych opini? Łał!

Magnum

Flinston (usunięte przez administratora) nie wierze że tak się zeszmaciłeś :) coś lepszego być wymyślił i nie pisz bzdur bo byłeś jednyną pałką co wyleciała, już zapomniałeś jak ukradłeś papierosy w szatni kolegi i byłeś śmierdziuchem od tamtej pory :)

Daniel

Trafione w punkt!

Katarzyna

Czy ktoś z użytkowników forum w ostatnim czasie aplikował do firmy Transportir Limited Polska sp. z o.o.? Czy spotkaliście się z ofertami pracy i wymaganiami stawianymi przez firmę? Podzielcie się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami.

Daniel
@Katarzyna

Na tym forum siedzi kierownictwo i pisze pozytywne opinie.

Firma godna polecenia. Wypłaty w terminie. Stawki rynkowe. Magazyn cały czas się rozwija, w tym miesiącu były kolejne podwyżki.

Jopek

Hahahaha. Mówisz o tym młodym pseudo dyrektorku?

Zostaw merytoryczną opinię o Transportir Limited Polska sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Transportir Limited Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transportir Limited Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Transportir Limited Polska sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Grochowska 278
    03-841 Wołomin

Transportir Limited Polska sp. z o.o.