Transportir Limited Polska sp. z o.o.

Wołomin

Opinie o Transportir Limited Polska sp. z o.o.

Neeg

Dziadostwo (usunięte przez administratora) i ruski. Tragedia i patologia transportowa. Jakim prawem takie coś istnieje w Polsce. Na załadunek czekałem cały dzień. W biurze gadali do mnie po rusku - no jak to tak kacapie jesteś w Polsce gadaj po polsku ja u Niemca po niemiecku muszę umieć bo inaczej weg. Po całym dniu postoju transport odwołany gdyż kontrola z urzędu celnego odnotował brak jakiejś części towaru. Nie dziwne że w takim syfie coś zginęło ale w końcu to ruska firma więc ruskie standardy .. szkoda dnia. PS Radzę się dobrze wysrać przed wjazdem na firmę gdyż w toitoiu (usunięte przez administratora) dotknęło sufitu.

Jojo

Faktycznie, niektórzy kierowcy robią tam syf. Ale firma sama w sobie jest ok, wypłata zawsze na czas, premie, w większości młodzi ludzie pracują.

XXX

Magazynierzy z Pasu napiszcie cała Prawdę jak tam jest i jakie zarobki.

@XXX 01.06.2017 17:08
Magazynierzy z Pasu napiszcie cała Prawdę jak tam jest i jakie zarobki.

Podstawa 2200-2500 zł netto plus premie

majki
@Pracownik 28.08.2017 08:07
Podstawa 2200-2500 zł netto plus premie

Pracowałem w tym magazynie i nie ma tragedii jak piszą jacyś pomazańcy, wyplata nigdy nie spóźniona, kierownictwo nie jest ze wschodu tylko jeden koordynator i magazynier reszta Polacy , a syf robią kierowcy którzy nie są poawizowani i myslą że ktoś na nich czeka caly dzień nic nie robiąc. pracowałem uczciwie i dostawałem premie nie mam zastrzeżeń

Kierowca

Transportów najgorsze dziadostwo jakie może być w okolicy większość pracownikow wschodnia jezycznych biuro całe wielce państwo kierowcow mają za nic i myślą że są tu bogami a ze wschodu za praca uciekli i polska im życie uratowała Nie jestem i nie byłem ich pracowynikiem i nie polecam tego dziadostwo jako pracodawcy Nawet ich pracownicy magazynier owiec twierdzą że aby im do biura bombę podłożyć takie chamstwo ze wschodu tu przyjechało pozdrawiam kierowców i normalnych magazynierow

Kama

@Kama 15.02.2017 10:14
Nie polecam tej firmy kompletnie nie regulują swoich płatności!!!!! Nie płaca za faktury strzerzcie sie tej firmy!!!!...

Forum jest dotyczące pracy w Transportir Limited Polska, proszę nie mylić z księgowością i płatnością F/V

Mecenas

Dzień dobry. Człowiek, który napisał opinie powyżej to zwykły kłamca. Został zwolniony z powodu licznych błędów, gość nie potrafi nawet zdjęcia zrobić dobrze... Ponadto został przyłapany na handlu papierosami... To co napisał to stek bzdur. Firma od 2 lat ma nowego dyrektora. Bardzo dynamicznie się rozwija. Zarobki coraz lepsze. Polecam gorąco. Moderatora proszę o usunięcie opini człowieka powyżej.

Madagaskar

Firma to jeden wielki przekręt która na codzień zarządza dwóch narkomanów ( magazyn pass) o benefitach możesz pomarzyć. Zakładam że firma będzie istniała do momentu odwiedzin inspekcjii pracy . Szereg nie spelnianych warunków jeśli chodzi m.in zachowania bezpieczeństwa pracowników podczas pracy. Nie polecam no chyba że okazesz się kolesiem od zioła dla kierowników to może i trochę popracujesz.

Magnum
@Madagaskar 30.11.2016 17:29

Flinston [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wierze że tak się zeszmaciłeś :) coś lepszego być wymyślił i nie pisz bzdur bo byłeś jednyną pałką co wyleciała, już zapomniałeś jak ukradłeś papierosy w szatni kolegi i byłeś śmierdziuchem od tamtej pory :)

xxxxxxx

Witam a czy w transportir posiadaja jakies benefity ?

tensam

niestety wszystko sie zmienilo, zmiana dyrektora zapoczatkowala [usunięte przez moderatora] i traktowanie pracownika jak smiecia, juz nie polecam tej firmy czysty [usunięte przez moderatora]

były

jestem zadowolony z tej firmy , wyplata przez 2 lata nie spoznila sie nawet 1 dzien, nigdy zadnych problemow. polecam

Zostaw opinię o Transportir Limited Polska sp. z o.o. - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transportir Limited Polska sp. z o.o.