Przebieg rekrutacji
Najpierw było spotkanie z menadżerem, który w pierwszych minutach wydał mi się bardzo stanowczy, ale konkretny. Potem dostałam zadanie do domu, zrobienie listy stu, wypisanie wszystkich swoich znajomych, którzy mogą mnie wspierać, mogą być pomocni w dawaniu poleceń. Wypełniłam test on-line pod względem predyspozycji do pracy, wyszedł całkiem dobry. Następne spotkanie miałam już z Panią dyrektor, który jest bardzo konkretna, zadaje konkretne pytania, ale jest jednocześnie ciepła i miła. Ostatnie spotkanie było z regionalnym, konkretny facet, choć straszna gaduła. Potem szkolenie cały miesiąc, podpisanie umowy i praca. Bałam się, że sobie nie poradzę, że działalność, moje obawy a co jak mi się nie uda, kto zapłaci ZUS? zawsze była przy mnie moja Pani dyrektor, która obiecała i dotrzymała słowa - pomagała mi i wspierała, zresztą nie tylko mnie, innych też. Teraz jestem coraz bardziej samodzielna, choć wiem, że na wsparcie mogę zawsze liczyć.
Pytania
Dlaczego w branży ubezpieczeniowej? Ile chciała bym zarabiać? co będę robiła za 3-5 lat? czy mam aspiracje do awansowania? jaki mam cel w życiu i kiedy chciałabym go osiagnąć? kilka pytań dotyczących mojej poprzedniej pracy, obowiązków, zainteresowań, osobowości, złych i dobrych cech charakteru.