Opinie o HJ Heinz Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HJ Heinz Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HJ Heinz Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HJ Heinz Polska S.A. w Warszawa

yoyo

Widze ze powyższe wpisy to typowi PH ściemniacze...pewnie hurcik:) Namierzanie owszem już ruszyło po to żeby kwoty na paliwo była adekwatne do tego co przejedziesz, tak żeby nikt nie dokładał z własnej kieszeni...Po pracy Heinza nie obchodzi gdzie jezdzisz...Nie wiem skąd te informacje że z aut nie można korzystać? Jak w wakacje co drugie auto firmy jeździ po Europie( tylko pozwolenie potrzebne). Szanujcie to co macie... premie od poczatku roku?!

chdkk

Pewnie, ale - PH płacą za auta ryczałt miesięczny (niemałą kwotę), PH nie mieszczą się w kosztach na paliwo (sami zalewają, dostają pieniądze na to, ale nie wystarcza), PH oficjalnie nie mają prawa korzystać prywatnie z samochodów służbowych (za które płacą i serwisują sami za własne pieniądze) i wreszcie PH są na WDG, więc nikt nie ma prawa ich kontrolowac.

oent
@chdkk

No i? To teraz idź do sądu bo jak pewnie wiesz, koło połowy sierpnia rusza namierzanie.

Raffcio

Tak dla informacji, od 2 czerwca startuje na nowo system namierzania (był już wcześniej). Z informacji które mam, zostanie nim obdarowanych początkowo tylko 20 PH /testy/. Nie będzie on tak jak we wcześniejszym przypadku "namierzaniem off-line", ale pełnoprawnym namierzaniem GPS ze wspomaganiem GSM. Trzeba się ewakuowac....

xyz

@eLdoTe --->widze ze szykuje sie premia dla TM za wpis heheh. Zgodziłbym się z Twoim wpisem gdyby....został zamieszczony trzy lata temu.

DŻOANA
@xyz

Człowieku chyba dopiero zacząłeś pracę. A ponadto ktoś z rodziny jest w samorządzie i dlatego ci cukrują.

@DŻOANA

Na szczęście kilka dni temu zakończyłem pracę w Heinzu, a rozpocząłem ją......w 2004r. Nie bardzo rozumiem Twojego wpisu, kto mi niby cukruje? Gdzie ja coś takiego napisałem?

DŻOANA

To było do eLdoTe

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie HJ Heinz Polska S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
eLdoTe

Ale gadacie bzdury - Heinz to cud, miód i orzeszki. nigdy nie pracowałem w tak fantastycznej firmie, gdzie widac perspektywy, ścieżka awansu jasno wytłumaczona. Ciągłe udoskanalanie produktów oraz wchodzenie w nowe rynki i produkty to jest to, czym Heinz może się pochwalic. Pokazcie mi inną firmę z tak bogatym portfolio, tyle pięniędzy inwestującą w nowe rozwiązania i pracowników. Atmosfera pracy jest świetna, koledzy z teamu sprzedażowego pomocni i bardzo koleżeńscy, mój kierownik to naprawdę człowiek orkiestra, dużo potrafi, wymaga, ale i potrafi docenic pracę, zaangażowanie oraz chęci. Dyrektor generalny to, moimi słowamia, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Z czystym sercem mogę polecic pracę jako przedstawiciel handlowy w firmie HEINZ

spoko_loko

oj tam, w maju kolejne zwolnienia :D rozwalaja zespol handlowy, nowy dyrektor, nowe wizje, a funduszy ciagle brak..........

xyz

@arti - a kto pisał że za miesiąc ich nie będzie?

xyz

no ja jeszcze miesiac i pa-pa Heinz :) @Pudliszek ---> ja bym jeszcze dodał atmosferę która się dosc mocno zepsuła, nie wspominając o straszeniu w mailach hehehe.

Monk

Na dzialalnosci?

BERNARDO H....
@xyz

Pracuje od 11 lat w hj.heinz jeżeli ktoś zostanie zatrudniony, proponuje ściemniać i szukać pracy dalej,kariery w tym syfie nikt nie zrobi,pozdrawiam szefostwo,jak to czytasz B........,TO sie W..

Pudliszek

Dodajcie jeszcze że w kosztach na zus jest kwota najnizsza. W razie choroby czy wypadku dostaniesz 1000 zł miesięcznie a od firmy nic bo za każy dzień L 4 ucinają ci znaczną kwote od faktury. Urlopu masz 20 dni bo jesteś szczur do biegania natomiast ASM - owie i wyższa kadra ma urlop normalny bo jest na etacie. Przeglądy auta musisz zrobić sam ,paliwi nalać sam , zus sam itd, a na koszta dostaniesz np;2500 zł. Czas od nich uciekać bo zrobiła się wielka kupa

xyz

@Lukas ---> Ja od 2011r. wystawiam faktury na taką samą kwotę (oprócz "premii" co 3 miesiace) a koszty czy to paliwa, czy ZUS wzrosły dosc znacznie

xyz

@lukas--->auto nieoficjalnie sie uzywa prywatnie. W umowie najmu samochodu niby nie można, ale nikt na to nie zwraca uwagi.

xyz

@lukas --- czytamy ze zrozumieniem. Nikt nie dorzuca do paliwa powiekszając rejon który mamy obsługiwac. Kwota na paliwo pozostaje niezmieniona od xlat. Czy teraz wyjasnilem wystarczająco? Przykład - robiłem miesieczne 4000km, teraz mam robic 4500-5000 za tą samą kwotę.

xyz

@lukas -- telefon dają, rozmowy wewnatrz firmy za darmo, reszte placisz, laptopa nie dają. Co do kasy na paliwo nie bede sie wypowiadal, jednym starcza, innym nie. Co do trasa/km, to zalezy od regionu i od tego ilu PH zostalo

xyz

@lukas ---> tak. Na paliwo jest stała kwota, albo sie zmiescisz, albo nie. Jesli nie, dokładasz

xyz

@były Pudliszek ---> widze ze chyba poleciales podczas "przesiewu". Generalnie wiekszosc PH szuka nowego pracodawcy bo syf sie zrobił. Tak jak pisał kolega, zarobki spadły, premie smieszne (kwartalna wystarczyla na przeglad samochodu słuzbowego). Troche osob zwolnili i ci ktorzy zostali musza orac pole dwa razy wieksze za te same pieniadze, do paliwa nikt nie dorzuca. Oczywiscie WDG i wszystko co sie tym wiaze. Ze swietnej firmy robilo sie dno i 10 metrów mułu. Może kiedys sie poprawi, ale na dzien dzisiejszy nie polecam. PH Pudliszki (jeszcze)

były Pudliszek

Pracowałem kilka lat zarobki mi spadły o 50%. Poza tym firma oszukuje zatrudniając handlowców na działalności a pracują w charakterze normalnego zatrudnienia .DNO

xyz

mia - 2013-08-20 23:13:32 xyz, a nie wiesz jak jest na produkcji heinz / pudliszki? Dużo nadgodzin, jakieś problemy z kierownictwem? Pozdrawiam.nie wiem, nie mam kontaktów z ludzmi na produkcji mimo w sumie bliskiej odleglosci heheh

xyz

Z dnia na dzień coraz gorzej. Dział handlowy.

hurin

Pracuje w H.J Heinz Pudliszki ponad rok praca o.k zarobki na obecne ciężkie czsy przyzwoite - polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o HJ Heinz Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w HJ Heinz Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy HJ Heinz Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

HJ Heinz Polska S.A.