Opinie o HJ Heinz Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HJ Heinz Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HJ Heinz Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HJ Heinz Polska S.A. w Warszawa

Warto wziąć udział w programie stażowym firmy? Trwa nabór dokładnie do International Management Trainee Program. Opisują staż w samych superlatywach, ze przez pierwszy miesiąc będzie trwał porządny onboarding, ogólnie ze po odbyciu stażu, ścieżka kariery stoi otworem ;) Jak program wyglada w rzeczywistości? Ilu stażystów bierze w nim udział, a ile potem zostaje w firmie? Orientujecie się jakie zarobki oferują? I czy ktoś z poziomem angielskiego B2/C1 ma tu czego szukać, czy raczej nie da sobie rady?

Nick Nowy wpis

Praca w Heinz to orka, niepłatne nadgodziny, których nie można odebrać bo nie ma kiedy. Rozmyta odpowiedzialność we wszystkich działach, słaba atmosfera w pracy bo ciagle ludzie są niezadowoleni i się zwalniają. Osobiście nie polecam.

Radzio Nowy wpis

Przeczytałem info czy firma zatrudnia głównie przez agencje zewnętrzne. Teraz jest ogłoszenie na stanowisko Route To Market Project Manager. Dała je firma ale ciekawy jestem kto rekrutuje i z kim podpisuje się umowę. Z firmą czy agencją bo warunki wtedy mogą się zasadniczo różnić. Ktoś wie jak jest teraz?

Zofia

@tomastego, piszesz, że szefostwa nie obchodzi jak wygląda praca przedstawiciela handlowego, a dwa wersy niżej, że pracujecie przez agencję pracy. PH są zatrudnieni przez agencję? Niemożliwe, chyba zastosowałeś jakiś skrót myślowy. Na produkcji, to się zgodzę, ale PH, to byłby precedens.

Zdzichu
@Zofia

Prawie wszyscy producenci w FMCG zatrudniają PH przez firmy zewnętrzne. To żaden precedens

@Zdzichu

I to jest dla nich o wiele bardziej efektywne? Nie przejechali się na tym nigdy?

Zdzichu Nowy wpis
@Marta

Co to znaczy "przejechali się " ? Co do efektywności, to takowa dla producenta jest oczywista, nie musi się martwić o flotę, rotację, kadry i jeszcze wynagrodzenia w agencji nie muszą odpowiadać zasadom w firmie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie HJ Heinz Polska S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Bartek

Siemaneczko. Po przeprowadzce szukam nowego miejsca pracy, wobec tego weryfikuję komentarze. Podejrzewam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Pomóżcie mi i dajcie znać jak pracuje się w firmie HJ Heinz Polska S.A.? Czy dobrze płacą? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Bartek

Dagmara
@Bartek

Dzień dobry Bartku. Jest spoko choć czasami myślę, że nasze szefostwo nie lubi benefitów. Jeśli idzie o dofinansowanie posiłków to zwracam uwagę na firmę Grafotronic z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Życzę szczęścia w nowej robocie. Dagmara.

Czy HJ Heinz Polska S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

tomasteo

Nie ma ściśle ustalonych godzin pracy (zadaniowy czas pracy) marketingowcy za biurka dodają coraz więcej zadań. Aby wypracować premię trzeba pracować po 9-11 godzin dziennie, (bez płatnych nadgodzin) Krzysztof K. (dyrektur kanału sprzedaży) i Rafał W (dyrektor na Polskę) to akceptują bo chcą mieć wyniki i nie obchodzi ich jak wygląda praca przedstawiciela handlowego, nie mają zielonego pojęcia jak wygląda praca w rynku a w korporacji chcą wycisnąć ludzi jak cytryny aby osiągnąć własny sukces. Zartudnienieni jesteśmy przez agencję pracy Target Pro która ma w zamian 10 osób na twoje miejsce.

Katarzyna
@tomasteo

Piszesz o dziale marketingu, a jak to wygląda w innych działach firmy? Czy tam również godziny pracy są elastyczne? Czy HJ Heinz zatrudnia wyłącznie poprzez agencję, czy jest możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę po pewnym czasie?

Zapytanie

Jaki dają samochód Pudliszki?? Czy można używać prywatnie

Ph
@Zapytanie

Samochody obecnie RENAULT KANGOO z GPS obrendowane, można używać 200km/miesięcznie

Magik
@Ph

Czyli nie można uzywac

@Ph o to spoko, a są serwisowane?

Przemek

Dobra firma i dobry pracodawca to i forum pracownicze nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem.

Joker

Specjalista ds. Analiz Sprzedażowych w Warszawie. Ktoś może powiedzieć coś więcej o stanowisku, dziale, atmosferze, pieniądzach, szkoleniach, rozwoju?

candidate

wie ktoś na jakie pieniądze może liczyć stażysta w Warszawie?

s
@candidate

zarobki ok ale perspektywy marne

Tomasz

Czy mozna pracowac zmianowo? Mozna ustalac godziny pracy?

Radi

Nie wiem czy ktoś płacze kapustę kiszoną w bigosie w słoikach, lubię kwaśne potrawy bigos ale ten wasz bigos wyciska krew z języka.

Bob Belze

Czy kierownicy nadal pracują fizycznie w dziale produkcji? Kolega mówił mi o dramacie, który dotknął kierownictwo w HJH. Taka sytuacja.

Korektor

To może więcej uzasadnienia w tych waszych opiniach dostaniemy? Rzucanie haseł bez pokrycia? Firma ma wszędzie dobre opinie!!!

KorektorKorektora
@Korektor

Odpowiedź jest tutaj : ile osób z biura pracuje nadal od 2016 roku ?... 5 może 6 osób ?..czemu się reszta zwolniła ? :):):)

@KorektorKorektora

Bo była zbyt cienka lub znalazła inną zwykle lepiej płatną pracę. A szybko licząc w biurze pracuje nadal przynajmniej 14 osób

Aga
@Zuza

Brawo Korektor :)....kiedyś było okolo 60 osób a teraz jak pisze Zuza 14 ...cieniutko.. Szkoda bo w 2014 to była jeszcze niezła firma

@Aga

Proszę czytać ze zrozumieniem. Minimum 14 nadal pracuje, a pozostali przyszli później.

KorektorKorektora
@Zuza

Zuza...nie wymyślaj :)....

@KorektorKorektora

Pracujesz tu nadal? Nie jest trudno policzyć ile osób pracuje w biurze, jest to około 40 osób. Denerwuje mnie kiedy ktoś rzuca kłamstwa na forum.

PH

Opinia @byly pracownik w 100% prawdziwa, co do słowa. Zdecydowanie odradzam, będziecie żałować pracy w tym obozie. Jeśli możecie idźcie gdziekolwiek indziej.

Melania

Dramat @byly pracownik wszystko pięknie opisał. Nie polecam.

Hanna

@Koleasław, dlaczego niskie standardy?

BYŁY konsument
@Hanna

odpowiedź jest w słoikach z gulaszem

Kinga

Przyjmuja jeszcze przez zaklad do pracy ?

sraka

Moje sugestie dla HJ Heinz Polska S.A.: kiepsko

Zostaw merytoryczną opinię o HJ Heinz Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w HJ Heinz Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy HJ Heinz Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

HJ Heinz Polska S.A.