HJ Heinz Polska S.A.

Opinie o HJ Heinz Polska S.A.

Hanna

@Siłaczka czyli w ramach jednej firmy te benefity i tak dzielą się we wspomniany przez Ciebie sposób? To dość dziwne postępowanie? W takim razie będę wdzięczna, jak opowiesz o tej lokalizacji, o której wiesz najwiecej?

szuka pracy

jakie sa warunki pracy jako PH?

Hanna

@Siłaczka czyli w zasadzie, jak rozumiem, Ty dobrze oceniasz pracę w HJ Heinz Polska S.A.? @Milena nie odpowiedziała na pytania, które zadałam - mam na myśli występowanie dodatkowych benefitów pozapłacowych, czy też szkoleń. Możesz napisać jak te aspekty tu wyglądają?

Hanna

@Majka a o pracy na jakim stanowisku mówisz? Czy warunki zatrudnienia zmieniają się w czasie i można liczyć na podwyżki?

Majka

Kasa najmniejsza z możliwych... We can!

Hanna

@Milena na co mogą liczyć w takim razie osoby, które decydują się w firmie pozostać? Jakie są benefity, urlopy, szkolenia? Wiele osób odradza pracę tutaj ale nie uzasadnia swojego zdania, które na pewno pomogłoby innym przy podejmowaniu decyzji o przyjęciu do pracy.

Milena

Bardzo fajna firma ! Wznosimy okrzyki Who Can We Can i wtedy wiemy że jesteśmy najlepsi ! Poznajemy ciagle nowe koleżanki i kolegów bo ciagle ktoś odchodzi i przychodzi ( od 2015 roku to już ponad 50 osób odeszło...słabiaki :)...jak ktoś nie potrafi krzyczeć to niech się nie pcha tutaj...Tu trzeba tu być dobrym a nie słabiakiem ..no. Jest dobrze a będzie jeszcze bardziej dobrze a później to już tylko najbardziej dobrze ..no.

Były Pracownik

Najnowsze wieści: Firma spiknęła się z Target Pro i wywaliła wszystkich PH na umowę o pracę. Jeśli chodzi o zarobki - to jakaś żenada - osoby z wieloletnim doświadczeniem, ci, którzy budaowali tę firmę, tzw korpo-mrówki zostali potraktowani jak szmaty. Oczywiście ludzie zaczęli odchodzić, ale firma pewnie i tak odtrąbiła że te zmiany to był sukces...Większość niezdecydowanych zostala jeszcze do wypłaty premii za IV Q,żeby poźniej odejść. Odeszło ok 1/3 załogi w rynku.

Hanna

@Koleasław, dlaczego niskie standardy?

Kolesław

Niskie standardy. Szambo.

sdfvb

już tych ofert pracy niestety nie ma i to już od dawna możliwe że jeszcze się coś pojawi po prostu ..

Maleńka

Na wyższych szczeblach zauważalne "kolesiostwo". Kierownik nie musi się nadawać, ważne że znajomy...

Anka

witam. A jak płacą na stanowisku administracyjnym? , na jakimś portalu widziałam ogłoszenie ..zastanawiam się czy nie wysłać cv , chociaż do pracy miałabym daleko i musi się opłacać dojeżdżać bo jestem z Rawicza.

Relik

Po 10 latach pracy dostałem kopa w tyłek - bez podania przyczyny. W sumie jaką by mieli podać? Że plany robione, że wstawki zawsze na ponad 100%? Ech, przynajmniej będzie motywacja do szukania czegoś innego. W moim przypadku to była już zasiedziałość w firmie. Mimo że coraz gorzej się działo, coraz mniej pięniedzy wpływało na konto, człowiekowi nie chciało się szukać niczego innego. Zgadzam się z poprzednikami, kilka lat temu było w tej firmie całkiem inazej, od czasu wykupienia firmy przez Pana Buffeta była równia pochyła w dół, z roku na rok pod coraz większym kątem. Czy mogę polecić tą firmę? No cóż, na przetrzymanie jak najbardziej, ale jeśli ktoś ma pracę, to trzymać się z daleka. Ja jeszcze pracowałem na wypracowanych podstawach płacowych, nowi dostają śmieszne pensje. Dzięki Heinz za lata 2004-2011. Od 2011 wszystko się posypało.

Bubu

I znowu zwolnienia w Heinzu na stanowiskach PH. Odmładzają kadrę

Erka

Co za kocopoły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowałem 14 lat z dobrymi wynikami i potraktowano mnie jak śmiecia. Następny, który poprawnie politycznie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale nie bój, nie bój i Ciebie dopadnie.Nie ma niezatapialny.

Erka

Zgadzam się!!!!Nie wiem z czm a może i wiem ale się zgadzam.

dawny

A czy robiący czystki na zachodzie Polski też został usunięty?

luzak

Buhaha....tak wroca i tak jak kiedys bedziesz bral premie za opieprzanie sie.....bo przeciez to byly czasy...czy sie stoi czy sie lezy 1000 sie nalezy......dorosnij albo idz do laryngologa bo do tego od glowy to juz za późno. ...

Huraaaa

Dzisiaj wywalili dyrektora Heinz Polska Krzyża Może i Nitkę też w końcu zwolnią I Heinz wróci do normalności i stanie się firmą taka jak była kiedyś

Ptasiu

Nawet jak sa ogłoszenia to i tak nikogo nie przyjmuja. Pic na wode, taka proba straszenia ludzi ze znajda kogos na ich miejsce. Na wielu rejonach od dawna cyklicznie pojawiaja sie ogloszenia a nikogo nowego nie ma.

Jonasz

@janek: "Wymagają tylko roku doświadczenia oraz wyższego wykształcenia" - tyle wymagają ile są w stanie zapłacić

kroki

Ciekawe dlaczego pomimo tak dobrych zarobków pojawia się tyle ogłoszeń o wolnych miejscach pracy?

///

Interesuje mnie ten weksel in blanco. Heinz chyba ubezpiecza samochody przedstawicieli? Pieniędzy też chyba nie zbieracie? To po co są te weksle?

B.

Czyli, przy założeniu że te 4500 podstawy to kwota netto, po odliczeniu ZUS (pełnego), dochodowego, paliwa i dzierżawy auta wychodzi około 2500 netto? Oczywiście nie licząc przeglądów i napraw.

Wszystkiego dobrego dla przyszłych pracowników

Firma - jako podmiot jest niezaprzeczalnym liderem. Produkty są wysokiej jakości i jako firma będzie istnieć pytanie tylko jak długo w strukturze kraftheinz czy sprzedadzą ja za kilka miesięcy lub lat. Organizacja to nie tylko produkty fabryka ale przede wszystkim ludzie i oni tworzą "FIRME" ale tak jak najlepszy i najszybszy samochód świata sam nie zostanie zwycięzca żadnego wyścigu tak i ta firma z takimi kapitanem na górze nie dopłynie jako mistrz do mety. Celem tych ludzi jest całkowita wymiana składu - założenie jest proste wszyscy są złodziejami(każdy mierzy swoją miara)jak zdążą ty wszystkich wymienią. Ogólnie polecam prace w firmie - ponieważ pojawiła się perspektywa wymiany tzw. góry widać że powoli tracą władze - do tej pory to oni zwalniali i mieli ostateczną władze.Ostania sytuacja się zmieniła decyduje Pan GH szef na Europe o czym przekonali się pracownicy w grudniu. Szkoda tylko szefa Pana R widać ze to człowiek który ma pomysł na to wszystko ale i sporą charyzmę nie wiedzieć tylko czemu pozwala na siebie krzyczeć swojej podległej koleżance(jak w "sex misji" światło w podłodze kobieta mnie bije). Ludzie pracują w biurze w warszawie po 2 tygodnie. Starzy pracownicy którzy nie znaleźli jeszcze alternatywy albo siedzą po cichu albo uciekają na chorobowe Podsumowując: 1.Płaca ph teoretycznie przyzwoita ale jak zachorujesz to masz zostajesz bez środków do życia. 2.Pracownikiem nigdy nie będziesz. 3.Koszty naprawy samochodu leża po twojej stronie jaki serwisy ( jak po gwarancja padnie silnik i naprawa wyniesie 10 tys to koszt ph - jedynym miejscem naprawy jest aso peugeota. 4.Fv samemu nie wystawisz załącza nawigatora który sam generuje fv. z których płatnościami notorycznie się spóźniają a w konsekwencji nie płacąc zusu w terminie wypadasz z chorobowego. 5.Nie dostaniesz nawet firmowej skrzynki pocztowej 6.Musisz podpisać weksel inblanco( podpisać musi też małżonek) warunek odebrania samochodu. 7.Plan sprzedażowe nierealne do wykonania plany kwartalne przedstawiane są na koniec kwartału wiec nigdy nie wiesz co cię czeka. 8.Gps - przy własnej działalności absurd. 9.Niemal do złudzenia przypominający faszystowskie pozdrowienie gest prawa ręka i okrzyk go to grow Heinz - uwłaczające resztka godności wykrzykiwane na spotkaniach rocznych sporo osób nagrało to telefonami. To co pisze można uznać za stek bzdur. Podpisując umowę zapytaj te tematy przekonasz się sam.

...

Czy po połączeniu z Kraftem zmieniły się warunki? Czy nadal to WDG oraz reszta tak jak to opisał Lucjan? Bo 4500 minus koszty działalności i utrzymania samochodu to szału nie robi.

hary

jak duza rotacja na stanowiskach ph czy regionalnego kierownika jest w firmie ? są osoby które pracują przez kilka lat ?

hary

kapi1441

witaam Jaak sie pracuje w Heinz Zachodniopomorskie ??? Jakie zarobki jakie kierownictwo ? Jakimi autami jeździ PH ? Ile zarabiają ?

kapi1441

Ph pytania

Jak wszędzie wywalanie żali w internecie. Krótka piłka jeśli jest ktoś w stanie odpowiedzieć na pytania pt; Ile podstawy? Ile premii, czy premia jest realna? Czym się jeździ? Dzienny czas pracy realny? Umowa na czas określony czy nieokreślony? Pozdrawiam i liczę na rzetelną odpowiedź. Pozdrawiam PS: Pytania dotyczą pracy na stanowisku ph.

Zabawny

Tu kolega rozbawiony ma rację w 100% ze to co się dzieje w tej firmie to jest chore i to bardzo ludzie im uciekają sami !!!

Rozbawiony

Co Ty za bzdury piszesz???? Kiedyś to była firma którą tworzyli ludzie a odkąd przyszli ludzie z firmy benckiser to jest amway...wyścig szczurów i tyle. Polityka jest taka...wywalić wszystkich którzy pracują długo i przyjąć młodych za połowę. Potem młodych wycisnąć jak cytrynę i wiadomo. Omijać szerokim łukiem!!!!

Daria

A co to Kraft Heinz ? Ktoś ich kupił ? Szukają sporo przedstawicieli.

Detch 2015

Witam ta niby piękna i bardzo dobrze płacąca Korporacja to jedna wielka ściema, wykorzystują ludzi na maxa próbują szkłem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] otrzeć kilka lat temu miałem przedstawiciela na sklepie który miał narzędzia promocje i wymiany na dzień dzisiejszy przyjeżdza do mnie do mnie Pan x z którym się znamy już długo i mówi nic nic nie mam nic ci nie wymięnię z nowości nie ma próbek , ale za to zrobili z niego fotograra chodzi i wali foty po sklepie rozumię go musi robić z siebie idiotę bo z góry mu tak karzą , za wystawkę proponuje mi 50zł smiech , przychodzi coca cola i za tą samą wartość daje 100 i 15% rabatu to to ja rozumie , pozdrawiam władzę w Wawie .

Zainteresowany

Jeśli można wiedzieć, jakie macie warunki, rozumię ze WDG wiec chodzi mi o warunki netto, jakie samochody, czy są budżety, ewentualnie czy z auta można korzystać do celów prywatnych. Dziękuje za informacje.

dj.Bobo

Nie polecam.Zrobił się jeden wielki syf. Produkt markowy ok. Różnice w cenach między marketami a detalem 1,5 - 2 zł. Budżetu prawie nie ma. plany wyśrubowane na maxa. Działalność : Brak socjalu, minimalny urlop, premii prawie wcale, jak zachorujesz czy masz wypadek to ci zus po 2 miesiącach 800 zł wyśle bo firma ci wszystko za ten okres zabiera. Osobiście odradzam.

xyz

Pracujesz w Heinz czy Twoja opinia jest ot tak sobie wyssana z palca?

Amway

Po tym co ostatnio zobaczyłem, to drugi AMWAY :D

dude

A jest jakas kasa na wymiany itd, jakie narzedzia maja PH?

H

Znaczenie największe ma to żeby Ci jak najwięcej złotówek wpływało na konto, zaproponuja Ci 5 tys. miesięcznie i seicento to co nie podejmiesz pracy?

H

A czy to ważne czym jeżdżą? ważne zeby postać pracę i kasę co miesiąc na konto, a nie patrzyć czym będziesz jeździł w sobotę do znajomych.

mario

a czym jezdza kierownicy bo rozumiem ze PH partnerami chociaz widzialam chyba cos innego oklejonego pudliszkami...

mario

ale 2500 netto tej podstawy juz czy brutto?

Ciekawy

Witajcie, ma zaproszenie na rozmowę o pracę jako PH na rejon Małopolski, rozmowa jest w Warszawie, warto jechać?, jaka mniej więcej oferują kwotę na działalność? dostajesz auto służbowe czy użytkowanie swojego prywatnego? jak to wygląda dla PH?

mario

czesc, a podrzuccie prosze czym jezdzi sie w Heizu, jakie auta maja Ph a jakie kierownicy?

jaruś

Heinz - ostrzegam wszystkich przed tą firmą -brak życia prywatnego -zostajesz niewolnikiem -pozytywne komentarze pochodzą z biura w Warszawie

Zostaw opinię o HJ Heinz Polska S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HJ Heinz Polska S.A.