Opinie o HJ Heinz Polska S.A. w Pudliszki

HJ Heinz Polska S.A.
2 9 22 5 1
Jakub Nowy wpis

Możecie napisać czy HJ Heinz Polska jest rzetelna i oferuje stabilne warunki zatrudnienia? Od dłuższego czasu brak nowych informacji o pracy w tej firmie. Napiszcie jeśli wiecie coś nowego.

Gesler Nowy wpis

W gołąbkach więcej kapusty niż mięsa..już nie kupie

Hocus Crocus Nowy wpis

Świetna firma. Na początek dostajesz tygodniową umowę i minimalną krajową pensję. A potem, tak z 15 lat, bez zmian.

Dak Nowy wpis

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Daniel

Tak dobrze jest, że nikomu nie zależy na zamieszczeniu opinii o pracy?

TakNie1

TakNie

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w HJ Heinz Polska S.A.? Napisz o tym!

Gutek

Dobry pracownik jest zawsze zadowolony nawet jak w firmie jest gorszy czas!!!

TakNie1

Brak poszanowania pracownika oraz brak przyszłości i szans rozwoju

Ona

(usunięte przez administratora).. robić, nie chorować a już w ogóle nie pytać o pieniądze.... A te "podwyżki" to śmiech na sali.

Robert

Jak komuś nie po drodze z dobrą pracą to zawsze ma same przeszkody!!!!

anonymous

Jeśli ktoś myśli o pracy w tej firmie to niech sobie wybije to z głowy i to dużym młotkiem.Z ludzi którzy budowali tą markę w Polsce została garstka. Po zmianach w 2017- przejście z działalności do Target Pro ok. 60% składu osobowego handlowców jest nowa.W mojej ocenie firma dąży do tego aby ich ludzie w terenie pracowali za podstawę. Szanse na premię znikome . Wprowadzenie kfalifikatorów które upoważniają do wypłacenia premii, -pomysł z 2017, zmiany ilościowe wstawek,4P, Top 25, TOP 5 a to dopiero luty więc mogą pojawić sie nowe pomysły...

$eba

Jak zmieniły się zarobki po przejęciu zakładu przez heinz?

Tak12Nie1

$eba

Jak zmieniły się zarobki po przejęciu zakładu przez heinz?

rrr

Dobrze Wam świniojady. Kto mógł, to dał nogę z tej biedy.

Tak2Nie

Obłęd

To co teraz dzieje się w tej firmie pokazuje tylko dążenie do upadku.

Obłęd

To co teraz dzieje się w tej firmie pokazuje tylko dążenie do upadku.

Tak2Nie

miku

wstyd, z tego co mi wiadomo to zarobki wcale się jakoś diametralnie nie różnią. Ot różnica kilkuset złotych. Nie oszukujmy się, ale to nie będzie robiło każdemu zbyt dużej różnicy, bo obowiązków jest zdecydowanie więcej gdy masz więcej doświadczenia..

qq

Uciekać z dala! Korpora przez duże K. Nikt nie liczy się z ludźmi, nie ma imienia i nazwiska, każdy jest tylko numerkiem, który każdego dnia można wykreślić. czynnik ludzki w tej firmie nie istnieje. Atmosfera między pracownikami polega przede wszystkim na donoszeniu. Gówniana kasa, gówniana atmosfera. Jedynie można zdobyć ciekawe doświadczenie.

Tak15Nie
WDG

syf, syf i jeszcze raz syf. tak w wielkim skrócie

Tak6Nie

gość

Dokładnie nie wiem jak wygląda praca w samym Heinz'u, ale zdecydowanie nie polecam rozmów kwalifikacyjnych, nigdy nie odbywają się na czas i ich przebieg nie należy do najmilszych. Nie wierzycie, sprawdźcie sami :)

Tak5Nie

Praca ok , z wyjątkiem układów i układzików, szczególnie region Wrocław sieci, kierownik(usunięte przez administratora) który nie dorósł nawet do stanowiska przedstawiciela panoszy się i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy , a robi wiochę jakich mało, za przedstawiciela ubierał się jak wieśniak i obsługiwał klientów w łachach w jakich ja bym nie poszedł przy łopacie robić, a awans ma tylko dzięki przełożonemu, jak byście się domyślili też z Wrocławia, podobny inteligent jak ten, dodatkowo (usunięte przez administratora), który(usunięte przez administratora)wszystkich jak może, począwszy od swojego "kierownik" (usunięte przez administratora)załosne, poza tymi ewenementami większość ludzi z kulturą i na poziomie, praca przyzwoita chodź i tak jak w większości firm kiedyś było lepiej.

Zostaw opinię o HJ Heinz Polska S.A. - Pudliszki

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie