HJ Heinz Polska S.A.

Pudliszki

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o HJ Heinz Polska S.A.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HJ Heinz Polska S.A.

$eba

Jak zmieniły się zarobki po przejęciu zakładu przez heinz?

$eba

Jak zmieniły się zarobki po przejęciu zakładu przez heinz?

rrr

Dobrze Wam świniojady. Kto mógł, to dał nogę z tej biedy.

Obłęd

To co teraz dzieje się w tej firmie pokazuje tylko dążenie do upadku.

Obłęd

To co teraz dzieje się w tej firmie pokazuje tylko dążenie do upadku.

miku
użytkownik zarejestrowany

wstyd, z tego co mi wiadomo to zarobki wcale się jakoś diametralnie nie różnią. Ot różnica kilkuset złotych. Nie oszukujmy się, ale to nie będzie robiło każdemu zbyt dużej różnicy, bo obowiązków jest zdecydowanie więcej gdy masz więcej doświadczenia..

qq

Uciekać z dala! Korpora przez duże K. Nikt nie liczy się z ludźmi, nie ma imienia i nazwiska, każdy jest tylko numerkiem, który każdego dnia można wykreślić. czynnik ludzki w tej firmie nie istnieje. Atmosfera między pracownikami polega przede wszystkim na donoszeniu. Gówniana kasa, gówniana atmosfera. Jedynie można zdobyć ciekawe doświadczenie.

WDG

syf, syf i jeszcze raz syf. tak w wielkim skrócie

gość

Dokładnie nie wiem jak wygląda praca w samym Heinz'u, ale zdecydowanie nie polecam rozmów kwalifikacyjnych, nigdy nie odbywają się na czas i ich przebieg nie należy do najmilszych. Nie wierzycie, sprawdźcie sami :)

anonim

Praca ok , z wyjątkiem układów i układzików, szczególnie region Wrocław sieci, kierownik(usunięte przez administratora) który nie dorósł nawet do stanowiska przedstawiciela panoszy się i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy , a robi wiochę jakich mało, za przedstawiciela ubierał się jak wieśniak i obsługiwał klientów w łachach w jakich ja bym nie poszedł przy łopacie robić, a awans ma tylko dzięki przełożonemu, jak byście się domyślili też z Wrocławia, podobny inteligent jak ten, dodatkowo (usunięte przez administratora), który(usunięte przez administratora)wszystkich jak może, począwszy od swojego "kierownik" (usunięte przez administratora)załosne, poza tymi ewenementami większość ludzi z kulturą i na poziomie, praca przyzwoita chodź i tak jak w większości firm kiedyś było lepiej.

Zostaw opinię o HJ Heinz Polska S.A. - Pudliszki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HJ Heinz Polska S.A.