Opinie o HJ Heinz Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy HJ Heinz Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HJ Heinz Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HJ Heinz Polska S.A. w Warszawa

nick

pracowalem tam. odszedlem, zmienilem pracodawce, teraz z podstawy mam wiecej niz przy max premii w pudliszkach, brak cisnien, mam towar na wymiany, klienci szanuja moja firme i mnie. i nikt mnie nie stalkuje, samochod oficlajnie do uzytku prywatnego, no i gora normalna. ludize ktorzy tam pracuja za takie pieniadze i pod taka presja, cisnieniem - gardze.

Kiślowy maniak

Kolego Bartku. Proszę podaj jakieś argumenty na poparcie Twojej tezy, że firma ma dobre opinie? Czytając to forum, większość opinii jest negatywna. Na czym opierasz swój wpis? Pracujesz w tej firmie? Jeśli tak, wiesz o tym, że jesteś pracownikiem nie firmy Heinz, a Target Pro?

@Kiślowy maniak

i niech powie, ile agencja zabiera mu pieniadzy z pensji i czy nadal jest tak ok xd

Metka

I znowu ludzie odchodzą z kiedyś dobrej firmy, a raczej są zwalniani i to w dość brutalny sposób. Poleciało chyba parę osób z nowoczesnego. Ogłoszenie o pracę jest na hurtowego na całą Polskę - warto aplikować, bo jak widzę niektóre komentarze to mam mieszane uczucia? Pewnie znowu będą kogoś zwalniać. Koniec roku już blisko.

nick
@Metka

niewarto. pozytywne opinie wynikaja z dzialalnosci ludzi silnie powiazanych. pracowalem tam, poszukaj czegos innego.

Jasiek

Zawsze możecie szukać innej firmy jeśli praca w dobrej firmie nie odpowiada!!!

Szukajacy
@Jasiek

Ja i kilkunastu moich znajomych tak zrobiliśmy. Dzięki za radę.

Antoni

to taki offtopic :D jako stary wędkarz zawsze kiedy kupowałem kukurydzę pudliszek nigdy nic nie złapałem. a jak upiłem inną, nawet tańszą, to nie wracałem z pustymi rękami. ojj chyba ryby wchodzą o czytają to forum :D

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie HJ Heinz Polska S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Hanna

@Klementyna czy mogłabyś napisać więcej o warunkach pracy jakie oferuje HJ Heinz Polska S.A.? Jakim jest pracodawcą? Jak widać pozytywne opinie są rzadkie na tym forum, dlatego zależy nam na tym, aby użytkownicy, którzy wypowiadają się pozytywnie rozwijali swoje wypowiedzi. Powiedz jakie warunki pracy oferuje HJ Heinz Polska S.A. dla nowych pracowników. Jakie są perspektywy rozwoju w firmie? @Stefan Zapewniam cię, że użytkownikami forum nie są tylko osoby, z którymi firmy się rozstają. Często są tu również osoby aktualnie pracujące. Tak czy inaczej nie ma znaczenia, czy użytkownicy nadal pracują, czy już rozstali się z daną firmą. Ważne aby podawali jak najwięcej rzetelnych szczegółów o pracy w firmie. Czy dobrze rozumiem, że Ty też masz pozytywną opinię o HJ Heinz Polska S.A.? Czy mógłbyś się podzielić jakimiś szczegółami?

allmayr
@Hanna

mysle, ze kolega podpisujacy sie nickiem "byly pracownik" podal juz najbardziej tresciwa, wiarygodna i rzetelna informacje na temat warunkow panujacych w tej firmie. bardziej rzetelnych nie dostaniecie.

Antoni
@allmayr

To co pisze były pracownik jest nieprawdą, zasady premii się zmieniły od Q3.

redi
@Antoni

rzeczywiscie zmienili. dlatego 90% ludzi szuka innej pracy.

@Hanna

Mam problem z tą rzetelnością. Osoby opisujące pracę w Target Pro na zlecenie KraftHeinz mijają sie z prawdą znacznie. Praca jest ciężka, wymagania wysokie, cele ambitne. Pewnie jest mnóstwo innych pracodawców gdzie jest łatwiej i którzy płacą więcej na wejściu, ja jestem zadowolona z tego co mam tutaj i nie szukam nowego miejsca pracy.

redmond
@Klementyna

pewnie co chwila nowe ogloszenie na pracuj z pudliszek. rzeczywiscie nikt nie odchodzi.

@redmond

Normalna rzecz, duzy zespół, ktoś nie daje rady to odchodzi, ktos znajduje inną, jego zdaniem lepszą pracę i odchodzi, ktoś awansuje i zwalnia miejsce...

adamo
@Klementyna

skoro dla Ciebie jest normalne, ze 90% osob rozglada sie za inna praca, a co miesiac dostajesz 3 maile z powitaniem nowego pracownika, to rzeczywiscie nie ma sensu przedstawiac Ci jakichkolwiek argumentow, zakochana w pudliszku, partnerach i 2 k na reke. i pakowaniu paczek dla biednych dzieci z afryki

Hanna

@Tomasz, może zdobędziesz się na kilka słów komentarza do własnej opinii sugerującej, że HJ Heinz Polska to dobry pracodawca. Jakie według Ciebie aspekty pracy wskazują na takie właśnie walory tej firmy? Co mógłbyś powiedzieć kandydatowi do pracy, który chciałby usłyszeć Twoje zdanie na jej temat?

nicky
@Hanna

Argumenty Tomka sie skonczyly, dziekuje. Mozna sie rozejsc.

Bozydar
@Hanna

Kraft Heinz nie jest dobrym pracodawca a razej tym zlym. Wszyscy ludzie ktorych tutaj znam szukaja innej pracy. Czy to teren czy to biuro. Nikt nie chce tutaj siedziec. Nie ma to nic wspolnego z frustratami jak ktos obrazliwe pisze a z tym jak firma podchodzi do ludzi i biznesu. Oprocz zarzadu i kadry kierownizej, czyli tych kilku ustawionych osob, nikt nie jest zadowolony. Nie polecam aie tutaj rekrutowac.

@Bozydar

Ja jestem zadowolona, nie jestem z zarządu , ani z kadry kierowniczej . Pracuję w TT, nie szukam pracy, dostaję kasę która mnie zadowala i nie jest to 2200 netto bez premii, premię dostaję regularnie i gwarantuję Ci, Bożydar, że takich jak ja jest dużo więcej.

harow

jezeli nie jest to 2200 netto bez premii to nie pracujesz w pudliszkach

@harow

Pracuję od kilku lat, dostaję podwyżki

harow
@Klementyna

w takim razie wspolczuje poszanowania dla wlasnej osoby. tez tu pracowalem calkiem niedawno, teraz pracuje jako medyczny. niebo, a ziemia. ale jezeli wystarcza Ci towarzystwo jakubka, to serio wspolczuje. i ta pensja.. no nic, nie kazdy urodzil sie slowikiem.

Kultura nakazuje Mi się przywitać, aczkolwiek robiąc to stawiam swoje wychowanie 2 poziomy wyżej, aniżeli cała kadra kierownicza i wyżej zarządzająca tą firmą, a więc.. Witam, pracowałem jeszcze niedawno w tej firmie, przyjęty przez Target, już pierwszego dnia mojego przyuczenia dowiedziałem się, że 8 na 9 osób w moim regionie szuka innej pracy. Złożyłem papiery, jak większość - Oszukany wielkością i jakością marki. Firma jest najgorszą w jakiej pracowałem, 6 dni przed końcem miesiąca dyrektor potrafi napisać, że wszyscy muszą dobić po 10 sklepów do bazy, plus w każdym sklepie na koniec miesiąca musi być top15, wyjaśniając.. Albo będziesz miał szczęście i w sklepie, który odwiedzisz będzie od razu top15, albo przy pierwszej wizycie klientka tak Cię polubi, że pozwoli Ci zamówić 15 pozycji, a i ten towar w całości jeszcze wjedzie. Bo chociażby jeden sklep, w którym nie będziemy mieli top 15, od razu skreśla Nas z jakiejkolwiek premii... Ale telefony, maile, smsy o robieniu sprzedaży dostajesz codziennie, mobbing to normalka, smsy w sobotę po 20?? Standard. Niedziele ? Nic nadzwyczajnego. Raz do roku jeździsz pakować paczki dla dzieci z Afryki, tych paczek jest ok. 100 000, ale towaru dla przedstawiciela na wymianę, rozliczenia pakietów nie ma? Od stycznia do maja 2018 otrzymaliśmy towar wyłącznie 2 razy. Pakiety każą Ci sprzedawać codziennie tzw. 10+1 przy czym gratis klientowi wydajesz dopiero za msc, a rzeczywiście raz na 4 msc. Ale że klienci od Was nie chcą zamawiać ?? Jak to?? Pyta kierownik zdziwiony.. Jak może klient od Ciebie nie zamówić, przecież zalegasz Mu tylko 1000 zł za wymiany i jakieś 400 zł w gratisie, każda inna firma się rozlicza, tylko Ty nie, bo jesteś MARKĄ, i klient powinien czuć się zaszczycony móc z Tobą współpracować. NIE POLECAM. Jak ktoś to powiedział.. Od momentu, gdy firmę przejął Target, a Dyrektorem został pewien Pan, pracownicy pracujący w firmie od początku, czyli 20 lat, zaczęli uciekać jak szczury z tonącego okrętu. Celowe rozwalanie firmy, zaniżanie jej wartości rynkowej, ktoś ma w tym cel, znam ludzi, którzy nabawili się depresji dzięki tej firmie. Nie pozdrawiam

Stefan

Kolejny frustrat, który uważa, że celem firmy jest jej" rozwalenie", żeby ... ? Co to znaczy zanizanie wartości firmy ? . Do reszty Twoich wypocin nie ma co się odnosić, nie daleś sobie rady i teraz wylewasz żółć anonimowo na forum, trzeba bylo zmienić to co Ci sie nie podobało, gdy byłeś w firmie a nie "odważnie" opisać swoje niby fakty po odejściu. Takie wychowanie o dwa poziomy wyższe...

@Stefan

Do reszty moich wypocin.. Może po prostu braki w wykształceniu nie pozwalają Ci zrozumieć całości tekstu ? Powiedz jeszcze, że masz braki w uzębieniu, to Cie zidentyfikuję. Kto tak szybko odpowiada na opinie ?? Jakiś Socjal Ranger z agencji, bądź firmy. Nie wymagam od Ciebie, żebyś zrozumiał co to znaczy "zaniżanie wartości rynkowej firmy", bo jak napisałem, zapewne braki w wykształceniu nie pozwolą Ci na skuteczną interpretację stwierdzenia, ale wytłumaczę: Esencja = klapa. Sosy Heinz 1l = klapa. Warunki premiowe = klapa. Sprzedaż = klapa. Reklama = klapa. Spotkania intergacyjne ? klapa. Prezenty z własnej kieszeni dla chętnych ? Kto jeszcze na Whatssapie nie dał "tak"?? Dało 12 osób, jeszcze 78 ? dało 30, jeszcze 60 ? No dalej! A gdzie pozostałe 12 osób ?? To samo wyjazdy na narty, wszystko dla chętnych, ale jak ktoś się nie zgodzi, to telefony z góry dlaczego i że masz jechać. Spotkania ? Piątek 14:30 otrzymujesz informację, że jest jakieś spotkanie 60 km od Twojego regionu. Kończysz o 16, o 17 masz wizytę u dentysty, wracasz o 20 d0 domu, bo nikt nie miał łaski powiedzieć chociaż dzień wcześniej, ludzie też mają plany. Ale co Ty możesz wiedzieć, skoro podobają Ci się smsy w sobotę o 20, tzn że nie masz życia towarzyskiego, jak ten Pan co o tej porze je wysyła, ale nie dziwię Ci się, ponieważ osoba mająca jakichkolwiek znajomych, przyjaciół z którymi może wypić piwko, wyjechać nad jeziorko, bardziej szanuje swój czas, niż takie barachło jakim jest ta firma. BTW: Co zwykły pracownik może zmienić w firmie ? Wolę zmienić firmę gdzie nie będę śłedzony GPSem, nie będę miał audytów co 2 dzień, nie będę zarabiał 2k na rękę bez premii, i pracował po 10h, a no i jeszcze nie będę mobbingowany. Wiem, że nie wierzysz, bo dla kogoś takiego jak Ty, Pudliszki to szczyt możliwości.

Pati

dobrze, że weszłam i poczytałam. Dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji :)

@Pati

Proszę :) Dodam tylko, że częstym określeniem wśród klientów o przedstawicielu Pudliszki jest słowo "dziad" :) Bo się nie rozlicza, nigdy nie ma towaru, nic nie może załatwić, a przychodzi co tydzień i prosi o zamówienia i 5 miejsc ekspozycyjnych na sklepie za darmo :) Miałem kontakt nie tylko z osobami ze swojego regionu, i wszędzie jest to samo, KAŻDY się rozgląda za inną pracą :) Nie polecam z całego serca, może jak zrobią przemeblowanie na górze, to coś się zmieni, ale lepiej pozmieniać przedstawicieli, albo niech sami się zmieniają, bo przecież ryba nie psuję się od głowy. Z niewolnika nie ma pracownika, i każdy w firmie wie ocb ;)

John

A miałem iść na rozmowę kwalifikacyjną:P Dzięki za porządną opinie. Pozdrawiam

Stefan
@John

John, jeżeli kierujesz się opiniami z tego forum to trochę słabo . Tu pisze się tylko o negatywach, które zwykle wpisują sfrustrowani byli pracownicy, najczęściej tacy z którymi firma się rozstała

Alimenti
@Stefan

Pracując jako PH na terenie Warszawy w innej firmie słyszałem co tam się odpier***. Ta firma to cyrk. Dla mnie to już jest sygnałem, żeby tu nie aplikować, Stefan nie równaj innych swoją miarą, to że Ty masz w zwyczaju wylewanie pomyj na internetach nie znaczy, że inni też tak mają. Pracuj w Pudliszkach za 2200 i siedź cicho.

Tomasz

Szkoda, że nie potraficie doceniać pracy w dobrej firmie!!!

@Tomasz

Hahahahahhaha, trzymajcie mnie. Ty chyba nigdy w dobrej firmie nie pracowałeś, że wypisujesz takie głupoty. Coś Ci powiem, w konkurencyjnej firmie mam 700 zł więcej do podstawy, plus 100% premii co miesiąc, nie mam GPS w samochodzie, mogę go użytkować prywatnie, kierownik nie audytuje mnie co któryś dzień, a towar dla klienta mam zawsze na samochodzie :) i jeszcze jedno.. takie warunki, to standard na rynku. Pudliszki, to (usunięte przez administratora)

Dobry pracownik
@Tomasz

Tomasz wlasnie jestem w trakcie rekrutacji do tej firmy. Czy mozesz napisac z czego wnosisz ze Heinz to wlasnie ,dobra, firma? Prosze o konkrety. Mam watpliwosci ze tak jest czytajac ponizsze komentarze. Jasne ze wiekszosc to wylewanie zali wiec troche pozytywow od Ciebie sie przyda. Pozdrawiam.

nicky
@Dobry pracownik

jesteś naiwny. współczuję.

Kristof
@Andrzej

Super:) A napiszesz gdzie pracujesz?:)

Hanna

@Morskie Przetwory, dzięki Twojej opinii wiemy jakie są według Ciebie mankamenty i wady pracy w HJ Heinz Polska. Ciekawa jestem, czy znajdzie się taka osoba pracująca wcześniej lub również obecnie, która spróbuje wskazać aspekty pracy w tej firmie, które można by uznać za obiektywne zalety? Zachęcam do zabierania głosu w tej sprawie, aby pomóc kandydatom do pracy w tej firmie podjąć właściwą decyzję.

Hanna

Widzę, że zdania są podzielone i o różnej skali emocjonalnego zabarwienia. Warto by spróbować dokonać jakiegoś usystematyzowania zalet i wad pracy w HJ Heinz Polska. Dosyć ciekawym rozwiązaniem byłoby znalezienie zalet przez byłych pracowników, natomiast wad przez aktualnych, jeżeli takie występują. Zachęcam zatem do dokonania takiej analizy, aby osoby, które zamierzają aplikować do tej firmy, miały większą świadomość jakim pracodawcą jest firma HJ Heinz Polska.

Morskie Przetwory
@Hanna

Okropnym. Tak jak Kolega niżej napisał. Brak atmosfery, ciągły stres, mobbing, zasada tzw wędki i marchewki, a na koniec miesiąca okazuje się, że Dyrektor zmienia target. I kij bombki strzelił, nie ma premii. Ciągłe naciskanie na sprzedaż, a jak zrobisz 100% sprzedaży, czy więcej, to grosza premii za to nie masz, bo pierw musisz mieć zaliczone top 15, a jak chcesz skupić się na topach, bo z tego masz pieniądze, to pretensja, że kwoty nie robisz. Ja po 6 msc pracy miałem robić wynik taki, jak kolega, co pracował 20 lat. Sama sobie odpowiedz.

Iza

Czy jest jakiś powód, że taka cisza jest aktualnie na forum?

@Iza

mało kto już tam pracuje, a ci co są, poza zarządem - szukają roboty

Bozena
@anonymous

Ostatni gasi swiatlo

Romek

Podpowiedzcie czy trudno jest przejść rekrutację? Jaka jest atmosfera w firmie? Coś jeszcze?

@Romek

Jeżeli do sprzedaży przez Target Pro to proces jest trzyetapowy, wybor CV, rozmowa telefoniczna, spotkanie . Jezeli Kraft Heinz to wybor CV, rozmowa telefoniczna, testy, dwa spotkania minimum.

Ted
@Siłaczka

Na czym polegają testy w w Kraft Heinz ?

@Romek

Jeśli ktoś myśli o pracy w tej firmie to niech sobie wybije to z głowy i to dużym młotkiem.Z ludzi którzy budowali tą markę w Polsce została garstka. Po zmianach w 2017- przejście z działalności do Target Pro ok. 60% składu osobowego handlowców jest nowa.W mojej ocenie firma dąży do tego aby ich ludzie w terenie pracowali za podstawę. Szanse na premię znikome . Wprowadzenie kfalifikatorów które upoważniają do wypłacenia premii, -pomysł z 2017, zmiany ilościowe wstawek,4P, Top 25, TOP 5 a to dopiero luty więc mogą pojawić sie nowe pomysły...

@Kill.Bill.Heinz

Całkowicie nie zgadzam się z Twoją opinią. Mnóstwo osób w terenie dostaje regularnie premię. W żadnej firmie nikt nikogo nie trzyma za zasługi sprzed lat. Wymagania i oczekiwania są coraz wyższe, kto nie chce się tego podjąć odchodzi i szuka pracy gdzieś indziej . Jaki cel miałby pracodawca, żeby nie płacić premii ? Ja jestem zadowolony, robię swoje i rozumiem dlaczego mam Top 5 i inne zadania.

@Ted

Testy sprawdzają logikę myślenia, umiejętność liczenia i wyciągania wniosków. To jest test przez internet.

@Kill.Bill.Heinz

niestety ale muszę się z Tobą zgodzić, z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej,

@Siłaczka

Siłaczka nick damski a piszesz że jesteś zadowolony... hmm ciekawe . Odnoszę wrażenie po twojej wypowiedzi że albo jesteś pracownikiem Target Pro i starasz się za wszelka cenę w jak najlepszym świetle przedstawić sytuację albo siedzisz w biurze w W-wie i robisz to samo.Siłą każdej firmy są ludzie i jak nie wiesz o tym to proponuje uzupełnić wiedzę w tej dziedzinie. Jaki ma cel żeby nie płacić premii? Bardzo prosty zakładając że PH jest 70 średnio 1000 niech będzie premia razy 12 miesięcy = 840 tys .. Średnio niech będzie 500 tys.oszczędności.Jesteś zadowolony super... Ciekaw jestem jak sobie poradziłeś z top5 na każdym sklepie i sieci.. Jak sobie poradzisz z top 25 na każdym sklepie.. Jakich użyjesz narzędzi żeby to uzyskać ....

Rybak

Atmosfera swietna. Mozna siekiere zawiesic

@Kill.Bill.Heinz

Jak firma oszczędza na premii to przecież traci obrót i taka oszczędność jest fikcyjna. Z topami nie widzę problemu, wystarczyło odpowiednio wcześnie sie nimi zająć , czyli jeszcze w kwartale 4 2017. Teraz raczej trzeba myśleć jak sobie poradzić z fasolką. Ten tekst, że siłą firmy są ludzie to banał powtarzany przez ludzi pracujacych w terenie ????. Siłą Agros Novej, Nestle UL byli ludzie w terenie i co z tego ? Dziś jest ich wielokrotnie mniej niż kiedyś , a zyski tych firm wyglądają calkiem dobrze.

@Siłaczka

Ehh ...Siłaczka swoimi wpisami utwierdzasz mnie że albo Target pod nickiem się ukrywa albo biuro w W -wa. Z topami nie widzisz problemu. To tylko pogratulować Ci terenu bo teren terenowi nie jest równy...Inaczej to wszystko wygląda w część zachodniej a inaczej w wschodniej tak samo jest z północą i południem.Przypominam Ci ze top 25 w Q 4 był inny niż jest w tym roku. pozwoliłem sobie zacytować fragment twojej wypowiedzi -"Ten tekst, że siłą firmy są ludzie to banał powtarzany przez ludzi pracujących w terenie ????." Jaki banał ??? . Podam Ci przykład- dlaczego Herbapol po akcji ze zwolnieniem przedstawicieli ,po trzech 6 miesiącach ponownie zaczął nabór ludzi a nawet starał się zatrudnić ludzi których zwolnił. Banał ????.

Cezary

Ale przecież atmosferę w firmie tworzą przedewszystkim pracownicy!!

Janusz

Zauważyłem, że dobrzy pracownicy nigdy się nie skarżą. Jeśli nawet coś nie gra to starają się zwrócić uwagę szefom.

@Janusz

Janusz ty pracowałeś kiedyś w korpo?Szefostwo ma wywalone na twoje sugestie.Jak Ci się nie podoba to zmień pracę. Co rozumiesz przez "dobrzy pracownicy". Każdy pracuje dla pieniędzy nie dla idei.Jeśli firma robi wszystko żebyś nie dał rady wykonać zadań na premię i pracował za podstawę to jesteś dobrym czy złym pracownikiem

Wojtek

Uważam, że w chwili obecnej szkoda czasu na aplikowanie do Heinz i pracę dla nich. Jest wiele lepszych firm. W Heinz niskie pensje, zero szkoleń, zero rozwoju. Firma typowa montownia. To moje zdanie.

@Wojtek

Skąd masz taką wiedzę ? Pracujesz w Kraft Heinz ? Co to znaczy montownia ?

Maleńka

Na wyższych szczeblach zauważalne "kolesiostwo". Kierownik nie musi się nadawać, ważne że znajomy...

nikol
@Maleńka

To prawda nie trzeba miec wiedzy wystarczy miec kolege Prezesa

zasypiacz

ogolnie to dolina. mentalnie wioska. biegasz za dwóch (i to dosłownie), płacą za jednego. wszystko zależy dp jakiegop dzialu się dostaniesz. nie polecam dzialu logistyki (chyba najgorszy)

Nikol
@zasypiacz

Tak dział logistyki najgorszy ,najniższa płaca a pracy za 4-rech

gość

W dniu dzisiejszym miałem nieprzyjemność rozmawiać z Talent Acquistion Managerką, rozmowę mogłem określić jednym słowem " DRAMAT" kobieta totalna amatorka , kompletnie brak umiejętności zadawania pytań podczas rozmowy. Pierwszy raz w życiu przerwałem rozmowę bo nie widziałem jej sensu i się rozłączyłem. Wnioski : jeżeli ta korporacja zatrudnia takich ludzi na tak istotnym dla biznesu stanowisku to jest to ANTYREKLAMA.

Matjas

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Młodszy Kierownik ds. Kluczowych Klientów – Pudliszki (KraftHeinz). Ktoś coś może więcej na ten temat napisać?? Będę wdzięczny

@Matjas

Bardzo interesujące wyzwanie, samodzielne stanowisko, praca na terenie całej Polski. Jeśli znasz EC i umiesz pracować z makroregionami tej firmy to wysyłaj CV

Eryk
@Siłaczka

Jak to na terenie całej Polski?

@Eryk

To jest robota terenowa

Hanna

@Siłaczka czyli w ramach jednej firmy te benefity i tak dzielą się we wspomniany przez Ciebie sposób? To dość dziwne postępowanie? W takim razie będę wdzięczna, jak opowiesz o tej lokalizacji, o której wiesz najwiecej?

@Hanna

Nie ma tu nic dziwnego, biuro i Pudliszki to praca w KraftHeinz, terenowe siły sprzedaży to formalnie praca w Target Pro więc benefity i socjal są różne. Praca w terenie na starcie jako PH to kasa ma poziomie 3100-3300 brutto + spora premia miesięczna, teraz jak system premiowy jest prostszy to można sięgnąć po całą premię.

Zostaw merytoryczną opinię o HJ Heinz Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w HJ Heinz Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy HJ Heinz Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

HJ Heinz Polska S.A.