Altay East Europe Sp.z.o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 14 ocen.

Opinie o Altay East Europe Sp.z.o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altay East Europe Sp.z.o.o.

asia
użytkownik zarejestrowany

to wychodzi na to,że pracownicy mają tam stanowczo za dobrze :) Fajnie, że pracownicy mają swoje prawa i sa one respektowane i przestrzegane przez pracodawcę, jednka czasmi jak opisaleś kolego jest to zwyczajnie naduzywane przez pracownikow i wykorzystywane

obiektywnie

Firma dba o prawa pracownika, regularnie wypłaca wynagrodzenie, postępuje etycznie w stosunku do pracowników. Czasami zastanawiam się czy niektórzy nie zostali potraktowani zbyt łagodnie. Taka roszczeniowa postawa świadczy o ludziach wystawiających opinie. Firmę tworzą ludzie którzy w niej pracują. Awansu nie ma i nie będzie dla kogoś kto na niego nie zapracował.

Tiesto

Generalnie nie jest źle, ale jak ktoś ma doświadczenie i wiedzę to lepiej niech poszuka sobie czegoś innego. Dobra praca na okres przejściowy, można zdobyć sporo doświadczenia (a nawet za dużo), ale to mało rozwojowa firma (w świetle awansu). Co do częstej i nierozsądnej zmiany targetów muszę zgodzić się z "wyjadaczem".

Wyjadacz

Polityka firmy to zmiana targetów średnio co 3 dni czyli dużo rozpoczętych działań i żadne nie skończone, wystarczy spojrzeć na stronę firmy w której żaden z działów nie jest skończony. Uważają się za wielkie przedsiębiorstwo a tak naprawdę nie więdzą jak prawdziwa firma powinna funkcjonować. Handlowiec w firmie Altay musi zajmować się wszystkim tylko nie sprzedażą, od wożenia szefowej po sprzątanie magazynu i na koniec jest bezczelnie pytany czemu nie ma obrotu... Generalnie praca w tej firmie to tylko strata czasu a i złych nawyków można się nabawić a przede wszystkim niesolidności!

Zostaw opinię o Altay East Europe Sp.z.o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altay East Europe Sp.z.o.o.