TECH-POL Sp. j.

Radlin

Opinie o TECH-POL Sp. j.

Iwo

Mam wrażenie, że te negatywne opinie pisze jedna osoba, która być może wypadła z firmy!!

anonymous

Zwracam się do wszystkich pokrzywdzonych , biednych i niedocenionych pracowników firmy TECH-POL. Łączę się z Wami w bólu z okazji tej niedoli ,ale mam propozycję dla Was ,abyście w końcu zostali docenieni : 1. najlepszym rozwiązaniem byłoby założyć własną firmę skoro uważacie że to taka super sprawa ; 2. może warto by było również zacząć się starać i rzetelnie pracować , a nie serfować bezustannie po internecie , wiecznie chodzić na dymka , przesiadywać w szatni , nie okradać firmy wynosząc materiał. 3. a co najważniejsze : może w końcu przestaniecie pić alkohol w czasie i miejscu pracy ??? 4. wiecie co to ambicja ? ci którzy wiedzą niech poszukają innej lepszej dla nich pracy. po co się męczyć ? Macie tyle żalów ,ale piszcie o obydwu stronach medalu. Piszcie po prostu prawdę dlaczego nie dostajecie premii i podwyżek. Pisząc tyle kłamstw wprowadzacie innych w błąd , bo kto uczciwie pracuje może liczyć na docenienie przez Szczyrbę . Nie, nie jestem Szczyrbą ani też jego adwokatem i szczerze mam to w nosie czy w to wierzycie. Wkurza mnie po prostu wasza hipokryzja . znam tą firmę i współpracuję z nią , znam też co niektórych pracowników , którzy mają sporo za uszami , ale Szczyrba ich trzyma . Załóżcie sobie firmę i będziecie się też mogli pławić w takich luksusach jak Szczyrba : spa i mercedesy ;-) Powodzenia i trzymam kciuki !

rafi

Firma jest dno i nie polecam , zarobki marne łagodnie powiedziane. Szczyrby ,to patologia jeden rozwiedziony, z kochanicą ożeniony, drugi też zaraz będzie się rozwodził . Firmą zarządzać nie umieją ,z żonami też żyć nie umieją ,jak u takich pracować? autorytet żaden. Chociaż młody ma fajną żonę może się nią zainteresuję szkoda takiej laseczki dla takiej ofiary losu. Jednym słowem wracając do firmy TRAGEDIA

borian
@rafi 10.11.2017 23:27

Jedno jest pewne,brak stanowiska kontrolera jakosci.Tyle brakow co sie pojawia na produkcji,splaciloby jego pensje

anonymous
@rafi 10.11.2017 23:27

Drogi rafi twoja soczysta wypowiedź to dopiero dno ! A raczej wypowiedź powinna być na temat firmy ,a ty ograniczony człowieczku urządzasz sobie jakieś prywaty. Portal go work stworzony został do opisywania pracy , ma być pomocny w poszukiwaniu pracy a nie do oceniania czyjegoś życia prywatnego. Dostałeś kosza czy co się stało ? Totalnie pomyliłeś pojęcia . Zamiast szukać pracy zajmij się lepiej swoim rozwojem intelektualnym bo widać że na tym polu masz ogromne braki. Wróć do szkoły podstawowej ,a może ty jej w ogóle nie skończyłeś ??? TRAGEDIA !!!

Szukasz pracy?

borian

Firma moze i dobra.Tylko brak organizacji pracy.Niektorzy ludzie,nie powinni zajmowac stanowisk ktore zajmuja.Troche to ich przerasta.Jak dla mnie,to jest duzy ciezar finansowy dla firmy.Nadal twierdze,brak stanowiska kontrolera jakosci,bije po kieszeni firme

prawdomówny pracownik

Apeluję do Wszystkich ,którzy pracują w tech- polu poszukajcie sobie innej roboty, jesteście okradani i oszukiwani dosłownie na wszystkim zarobki tragedia ,może dla studentów ,ale nie dla ludzi którzy muszą utrzymać rodzinę. Szczyrby ,to sknery i dusigrosze , a stary Szczyrba sam (usunięte przez administratora) umie, a synków nic nie nauczył nic nie umią dziwie się ,że te baby ich jeszcze nie zostawiły. Nie polecam tej firmy ,jak najdalej od niej chyba ,że chcecie robić na darmozjadów ,a potem Szczyrby do spa pojadą hehehehehehe

Iza
@prawdomówny pracownik 08.11.2017 22:40

Prawdomówny proszę o rade miałam zamiar złożyć cv do tech-pola na operatora CNC skończyłam kurs ale praktyki mam mało pracowałam tylko trzy miesiące i nie przedłużono mi umowy co mam robić . Rozumiem że nie pracujesz już w tech-polu ale powiedz jaką stawkę godzinową miałeś , i jak długo pracowałeś na tej stawce przed odejściem bo naprawdę trudno coś znalezć, chyba że dasz ni namiary tam gdzie teraz pracujesz i ile płacą może się , może się załapie

Agata

Jak wygląda obecna sytuacja w TECH-POL Sp. j.? Czy wypłaty są na czas? Czy są jeszcze jakieś premie za dobre sprawowanie? Taka informacja będzie ważna dla osób aplikujących na taką ofertę jeśli się pojawi w przyszłości.

wiola
@Agata 09.08.2017 19:07

Droga Agato jedno słowo : uciekaj ,jak najdalej od tej firmy

ach

Dobrze, że wypłata jest w pełni terminowa, bo w końcu dbają o to, żeby wynagrodzenie mogło być na czas.

Stefan

Nie polecam tej firmy. Szkoda tracic tam czas, wyzysk wyzysk jeszcze raz wyzysk, o przekrętach nawet nie wspomne. Ci co myslą o utrzymaniu rodziny oraz rozwoju to omijac tą firme.

papa

Nic się nie zmieniło dalej minimalka, bebek chodzi i ryczy a kierownictwo dalej ma kryzys. Dobry zakład pracy dla utrzymanka ale napewno nie jak ma się jakieś obciążenia finansowe w postaci kredytu czy rodziny mieszkania . Powiedzmy że na benzynę starcza. A ziomkowisko do ntej potęgi tu ojciec tam szwagier a tam brat prezesa i każdy do eki po 1500- 2000 dostają do wypłaty masakra panie Szczyrba.

ryś

Jeden wielki wstyd dla Szczyrby ciagle ma kryzys a jak ktoś mówi że się zwolnia to dopiero się pracownikiem interesują. Jak by Pyszny miał sam tą firmę to było by dużo lepiej. Szczyrba dla złotka by sie rzucił pod pociąg :)

Jozef

Z tego co mi wiadomo firma przyjmie operatorow CNC, tokarzy i frezerów maszyn konwencjonalnych, dlatego kto ma jakies doswiadczenie na pewno moze sie zalapac. Ogolnie sytuacja w firmie troche sie poprawila wiec nie ma co narzekac :)

teszek

produkują elementy wysokociśnieniowe - tak po przegląaniu paru mniejsc to nie wiem czy nie najlepiej się tutaj zatrudnić. Czy przy pracy na produkcji potrzebne są jakieś specjalne kwalifiakcje - wiem, że produkty są dobre bo już słyszałęm pare słów od osób z branży o tym. a to nie jest łatwa sprawa zrobicsoibie dobrą opini e

kiczi

jedyne co Ci mogę powiedzieć to , że wśród ofert pracy Tech-Pola brak jest niestety oferty dla dyrektora :) ale firma normalnie funkcjonuje bo i przyjmują nowe osoby. Z tego co widziałem to poszukują obecnie do tej firmy na stanowiska operatora cnc oraz technologa, a więc raczej do pracy czysto fizycznej

technik

No to Stanisława na dyrektora....on tego nie popuści...hehehe

Nawet dyrektor się zwolnił bo miał dość.

tech pol

Nie polecam tej firmy ,pracownik to smiec o,o wyplate nie pytaj ,a gdzie kasa za nadgodziny?caly miesiac od godz.18-6 za 1300zl.wstyd!p.Szczyrba

gall

Tylko kto w dobie kryzysu sprawia sobie Mercedesa CLS Shooting Brake? Szczyrba chyba nie wie co gada.

Dalej jest kryzys Szczyrba twierdzi a kasę rozrzucają na lewo i prawo. Spóźniają się z wyplatami dowiadujemy sie o tym dopiero 10siątego że nie bd NIE POLECAM

Bo może już tam nikogo nie ma...

Cisną się różne słowa na temat tej firmy,ale szanuję tych ludzi którzy tam pracują,podziwiam !!!!!! Napiszę tylko tyle,podziwiam was że tam wytrzymujecie.Właściciele tej firmy to (usunięte przez administratora).Stawki głodowe.Firma nie do polecenia do współpracy i do pracy w pełnym tego słowa znaczeniu.

?

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystko co napisano wcześniej jest prawdą z daleko od takiego kontrahenta

~~

Zgadzam się z przedmówcami, dziwny "zarząd" o ile tak to można łagodnie nazwać. Ciągłe pretensje o wszystko, zero organizacji, ciągle mowa ze nie ma pieniędzy na podwyżki, ze jest kryzys a tak na prawdę to kasa jest i to widać (drogie samochody, wypasione domy, kilkukrotne wczasy w roku, itp) a pracowników mają głęboko w [usunięte przez moderatora] Szukają operatorów "jeleni" którzy za stawkę minimalną będą pracować non stop. Wiadomo z czym się to wiąże - ciągła rotacja pracowników, dużo wybraków, niezadowolony zarząd i tworzy się pętla. NIE POLECAM

k

Nie polecam tej firmy również jako partnera zero kontaktu zalegają z płatnościami.

strefa

Nie polecam tej firmy. Pracownicy traktowani jak w jakimś [usunięte przez moderatora]... ciągle jakieś problemy do pracowników. Stawka godzinowa to 6 - 7 zł i umowe na 1/4 etatu. Nie można nawet sie napić wody tylko w czsie przerwy, wejscia do wc raz na 8 godzin. Nie polecam nikomu.

gosc

Nie polecam tej firmy nikomu, nie warto sie użerać

życzliwy

Podzielam opinie, przed każdą wypłatą awantura, pensja minimalna nie polecam

tam-tam

Nie polecam, firma jakby jakby mogła to wszystkim płaciłaby pensję minimalną.

Zostaw opinię o TECH-POL Sp. j. - Radlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECH-POL Sp. j.