Opinie o TRASKO-STAL w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TRASKO-STAL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TRASKO-STAL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRASKO-STAL w Ostrów Wielkopolski

ANTEK

Gdzie taki inżynier czy dyrektor dają większą premię,strach im nie pozwala,a może (usunięte przez administratora) by się pofatygował i sprawdził skąd się biorą takie różnice w premii bo o wypłatach to nie wspomnę.Jak może być tak wielki przedział od 1.400 do 5.000 zł,i to na jakich stanowiskach...no a co do LOGO to szkoda komentować bo wszyscy wiedzą kto tam pracował i kto nadal pracuje,jak dobrze mieć sąsiada!!!!to się zarobi 2.500:

Inżynierze to oczywiste, że główny wykonawca płaci podwykonawcy a skoro główny wykonawca jest o krok od upadłości to również podwykonawcy mogą mieć problem . Gdybyś choć troche poszukał w sieci to zobaczyłbyś ile firm poległo już na budowie LNG . Ta budowa to jedna wielka wtopa. A Trasko sie cieszy że dorwało super robotę . Gdyby tak było to dalibyscie ludziom przyzwoita premię a nie 44 procent.

inzynier

Czy masz jakiekolwiek pojęcie o sytuacji na budowie? I o tym kto komu płaci? Raczej nie, proponuję zająć się swoją robotą.

chciałbym

będzie nowy kontroler spawu , z nieoficjalnego źródła : (odchodzi któryś z obecnych!!!) który? W naszej kontroli robi się duża rotacja pewnie nie dostali 0,3 zł podwyżki od wypisanego protokołu.

Spawacz

Pracowałem w tej firmie i nie polecam jej szukającym pracę. Nie szanują pracowników oraz naciągają kodeks pracy pod siebie.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
polak

całą robotę wykona brygada obcokrajwców (usunięte przez administratora)

A:-)))))))))))))

No wreszcie porządna robota się ruszy.Dzisiaj była delegacja z Włoch,sam kierownik z kontroli jakości i nasz zacny spawalnik z nimi dyskutowali-bo służba stała na boku.Będziemy gondole lepili bo w Wenecji drewniane się topią jak TRASKO!!!!!!!!

A:-)))))))))))))

Drodzy pracownicy tej firmy schodzącej na psy,może trzeba się już ocknąć a nie przymilać się tym (usunięte przez administratora) w biurze jak to niektórzy robią.Zobaczcie sami jak ich przypiliło to nawet ten(usunięte przez administratora) na sobotę się zgodził by dobrze wypaść w oczach (usunięte przez administratora).No i co i kto poleciał pierwszy w sobotę...bez komentarza.W trasko już inaczej nie będzie i nie ma na co liczyć,więc miejcie co niektórzy trochę HONORU i nie podlizujcie się kierowniczkowi bo i tak dostaniecie kopa,no chyba że ambicja was ponosi tak jak (usunięte przez administratora)no bo ewidentnie firma bez niego sobie nie radzi.No może jestem w błędzie ale na pewno renciści i emeryci tę firmę podbudowują także.Żenada na całej lini.

dobra rada-)

Nie obrażając nikogo,na stołkach i noszących ładne garnitury,ładnie mówiących,którzy kończycie szkoły potem studia,żeby zostać (usunięte przez administratora) nie potrzeba aż takiego poświęcenia.Zostając prezesem,dyrektorem pierwsze co robicie to jak zabrać kasę pracownikowi,ale to on ten pracownik (usunięte przez administratora) na wasze luksusy,a wy dostając tytuł zapominacie że to ten ślusarz,spawacz piekarz i malarz jak nie będzie miał za co żyć i płacić rachunków to wam zostanie tylko nazwisko.Żałosne że ludzie wypruwając sobie flaki dla was zastanawiają się czy opłacić rachunki czy dać dzieciom jeść.Dbając tylko o swoje(usunięte przez administratora) sami będziecie musieli założyć czerwony strój,i pan dyrektor poda blachownicę panu prezesowi.A tak na marginesie to jeden rządzi a czterech (usunięte przez administratora) w biurze bierze kasę za pajacowanie,a przecież do noszenia wiadomości z życia hali wystarczy jeden,a ma nowe auto.Jak udajecie szefów i dyrektorów to nauczcie się że najpierw trzeba dać aby potem brać:-)))

*******

Pieniądze i stanowisko zmieniają ludzi.Popatrzcie co jedno i drugie zrobiło ze (usunięte przez administratora),ile musiał się na męczyć aby się wykształcić (za firmową kasę). Wielu pamięta jak na nockach spał po kątach i o 4rano czmychał do domu bo trzeba było iść do szkoły,ale to było dawno,a przykładów można pisać wiele.Chodzi oto że trzeba mieć wyższe wykształcenie uczyć się dużo żeby w tej firmie zostać sługusem i (usunięte przez administratora) a swoich "kolegów" zniewolić za najniższą pensję w tym kraju.Firma dobrze stoi jak mówił na wigilii- ale pieniędzy nie widać.Panie dyrektorze (usunięte przez administratora) jak będziesz się golił to zapytaj tego facete po drugiej stronie lustra czy jest mu z tym dobrze!!!

Kiedyś na stronie Trasko pojawiła się oferta pracy na stanowisko mistrza zmianowego . Wymagania były mniej więcej takie : - Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Znajomość programu CAD - Znajomość office'a jeszcze kilka innych ale już nie pamiętam (usunięte przez administratora) Mi wydaje się , że nie spełnia żadnego . Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi . Ludzie dziwią się dlaczego nasz (usunięte przez administratora) biega po hali i wprowadza zamieszanie . No ale co on ma robić skoro nic nie umie i na niczym się nie zna ? Nie może przecież cały czas siedzieć w biurze żeby mu(usunięte przez administratora) do krzesła nie przyrosła . Pojecie o produkcji znikome , obsługa komputera to czarna magia, organizacja pracy bardzo kiepska żeby nie powiedzieć fatalna . Najgorsze w tym wszystkim jest to , że nasz (usunięte przez administratora) siedzi w pracy czasami po kilkanaście godzin i wierzy w to ,że robi bardzo dobrą robotę i ,że bez niego produkcja nie szła by tak dobrze . Wszyscy śmieją się z niego , już nawet szef produkcji robi sobie z niego jaja w obecności pracowników, a koledzy z biura obgadują go za plecami. Jak patrzy się na ten obraz to można dojść do smutnego wniosku , że w tej firmie wystarczy tylko donosić na współpracowników żeby dostać lepsze stanowisko. (usunięte przez administratora).No ale cóż pieniądze i stanowisko zmieniają ludzi . Gdyby nasz (usunięte przez administratora) miał trochę godności to odszedłby ze stanowiska na , które się nie nadaje bo takie majstrowanie na siłę nie wychodzi na dobre ani firmie ani jemu samemu. Najlepiej gdyby zmienił firmę bo jeśli wróci na produkcję to w tej firmie juz raczej nie bedzie miał życia .

swój

Zarząd i kierownictwo firmy zaprasza wszystkich pracowników na wielkie RETRO PARTY { LATA 90 } wypłaty z minionej epoki już dostaliście stroje we własnym zakresie

ANTEK

Moje gratulacje,,,(usunięte przez administratora)Szkoda że na produkcji nie ma zgrania bo mała wymiana kadry kierowniczej na pewno by wyszła na dobre taj firmie.

Mr. מָגֵן דָּוִד

Praca w tak świetnej firmie z wieloletnią tradycją sprawiała mi wiele przyjemności bardzo w porządku ludzie ale tylko pracownicy fizyczni :))) ale nie mowa tu o majstrach bo oni się nie zaliczają i nawet nie mam ochoty się na ich temat wypowiadać bo szkoda moich klawiszy w laptopie :D ta przyjemność trwała tylko do czasu odebrania wypłaty, a pierwsze słowa jakie cisnęły mi się na język po odebraniu karteczki to [usunięte przez moderatora] ale MAŁO :(( Po 6 miesiącach pracy trzeba było pożegnać się z tak fantastyczną firmą - BEZ PRZYSZŁOŚCI. Pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora] :)) P.S - [usunięte przez moderatora]i na gaz.!!!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w pomieszczeniach pracy temperatura powietrza powinna być odpowiednia do rodzaju wykonywanej pracy, ale nie niższa niż 14°C. Niższa jest dopuszczalna jedynie tam, gdzie wynika to ze względów technologicznych, np. podczas pracy w chłodni.

Nie chodzi o to żeby dostawać bardzo duże wynagrodzenia . Chodzi o zwykłą sprawiedliwość w sposobie premiowania pracowników . Powinno być tak by wszyscy mieli równą premie a wysokość wynagrodzenia regulowała stawka godzinowa . Kto ma większy staż lub umiejętności dostaję wyższą stawkę. Teraz jest tak , że każde stanowisko ma swoja premię . Dlaczego tak jest ? Dlaczego jeden pracownik dostaje 2000zł premii a inny 900 skoro wszyscy z równym zaangażowanie pracują na produkt końcowy ? Można nawet odnieść wrażenie ,że im cięższe stanowisko pracy tym niższa premia . Wystarczy porównać logo do całej reszty stanowisk .Są też stanowiska , które nie mają żadnego wpływu na swoją premię. Kolejny problem to taki , ze nowi pracownicy dostają wyższe stawki godzinowe niż starzy pracownicy . Ktoś pod pseudonimem smaczny napisał , że czeka na wypowiedzenia. Ciekawe, że teraz sie wymądrza bo jest koniec roku i kończy się robota . Ciekawe czy byłby tak cwany gdyby w pełni sezonu kilku pracowników położyło zwolnienia na stół ? Z doświadczenia wiadomo , że wczesniej zdarzały sie sytuacje gdzie dyrektor prosił pracowników zeby zostali i oferował im podwyzki . Wiec poczekamy aż robota ruszy i wtedy zobaczymy .

Nie dziwie się że ludzie po przeczytaniu tej oferty lgną do firmy jak pszczoły do miodu. Przeciez taka stawka + premia daje 1500 na rękę . Dorzucając do tego sobotę robi się 1600. Mam tylko prośbe do [usunięte przez moderatora] zeby ktoś powiększył brame główną bo wobec tego natłoku chetnych do pracy jest problem zeby wydostać sie o 15 z pracy i trzeba się przebijać przez tłum ludzi skandujących [usunięte przez moderatora]

Przepracowane 168h w miesiącu + 2 soboty . Wynagrodzenie : 1400zł na ręke.

Słotki szkoda słów to jakiś ponury żart

Słodki to jest dopiero dno . O 4 rano chodzi po hali i gasi czesc swiatel tlumaczac , ze firma musi oszczedzac , hehehe. Co do nowego dyrektora to szkoda czlowieka . dal sie kupic za nedzne stanowisko .

aaa

Niestety zgadzam się z przedmówcami, kiedyś miałam " przyjemność" pracować w tej firmie.Plany i obietnice były duże ale nic z tego nie wyszło. Z perspektywy - straciłam dużo trwoniąc czas w tej firmie.Przykre.

Zostaw merytoryczną opinię o TRASKO-STAL - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w TRASKO-STAL?

Zobacz opinie na temat firmy TRASKO-STAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TRASKO-STAL?

Kandydaci do pracy w TRASKO-STAL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TRASKO-STAL
2.2/5 Na podstawie 122 ocen.

TRASKO-STAL