FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o.

wq

hej widze ze wstawili niedawno oferte na stanowisko inspektora do spraw zakupoów podzespołów elektrycznych w Elblagu wymagane jest tutaj miedzy innymi wykształcenie techniczne lub pokrewne, umiejętność czytania rysunku technicznego ktos chetny moze??

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o.