Opinie o FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o. w Toruń

Jan

Jakie warunki zatrudnienia ta firma oferuje na stanowisku kontrolera jakości. Od jakiej stawki się zaczyna i jak dalej wraz z rosnącym stażem pracy? A co do rekrutacji, to na co kładą nacisk i czy nadal wymagają komunikatywnej znajomości angielskiego?

@Weronika

Premia to około 1000 netto za kwartał. Premi nie dostali pracownicy po podwyżce inflacyjnej.

Jestem tu z pytaniami o prace jako IT manager coordinator. Podoba mi się kwestia benefitów, bo w ogłoszeniu jest tego masa. Mnie interesuje ta praca zdalna, ona jest możliwa od pierwszego dnia w (usunięte przez administratora) czy po czasie jakimś np. po 3 miesiącach??

Cześć, w maju pisali o premii kwartalnej i jej braku w związku z podwyżka inflacyjna… to te kolejne kwartaly już normalnie szły? wpadało po tysiaku? Ciekawi mnie co z warunkami może się dziać teraz gdy znowu chyba jakieś podwyżki inflacyjne nastąpią? Macie cos zapowiedziane?

misha Nowy wpis

premii nie ma i nie będzię.

@misha

Żadnej na żadnym stanowisku? Ja tu wszedłem, żeby sprawdzić, czy nie szukają na Condition Monitoring Engineer znowu, a jak coś to i tak na przyszłość bym chciał wiedzieć. Przecież premia nie musi być tylko od wyników zależna czy coś. Co z absencyjną, uznaniową, jest coś takiego...? w poprzednim zakładzie miałem.

Misha Nowy wpis

Premie się skończyły po pierwszym kwartale. Nędza z biedą zarobki beznadziejne.

@Jan

(usunięte przez administratora)i słabe pieniądze. Podwyżka 12% przy tak dużej inflacji. Ludzie się zwalniają.

Honorata
@Misha

Dużo ludzi odeszło w ostatnim czasie? Wynagrodzenie jest głównym powodem zwolnień czy cos innego? Wszyscy dostali 12 procent czy były jakieś widełki?

@Jan

Po szkole owszem dla zdobycia doświadczenia. 2-3 lata i szukać dobrze płatnej pracy. Tu nie zarobisz .

Maria
@Misha

To o ile mniej jest niż w innych firmach? Albo w ogóle w branży w kraju. I czy oprócz pensji można mówić o jakimś pakiecie benefitów u nich, coś dają?

12.5 % podwyżki inflacyjnej. (usunięte przez administratora) razem ze związkami

@Misha

Dzięki za odpowiedź. I tak wiele mi to nie mówi, ile bym na początek dostał? A przyznam się szczerze, że nie mam wielkiego doświadczenia. Mam co prawda wykształcenie mechaniczne, podstawową wiedzę z zakresu metrologii, materiałoznawstwa, czy badań nieniszczących, znam też rysunek techniczny, ale nie mówię komunikatywnie po angielsku. Jak duża byłaby to przeszkoda, by pracować w tej firmie? Weryfikują jakoś tę umiejętność na etapie rekrutacji, a jeśli jest to dla nich tak istotne, to czy pomagają się dokształcić językowo, w ramach szkoleń o których zapewniają?

M.Z
@Jan

Daj sobie spokój, Maag był dobrą firmą parę lat temu. Odkąd prezesem został dyktator jest tragicznie. Dalej każą być dumnym że tam pracujesz mimo że zarobki stanęły w miejscu tak jak rozwój tej firmy. Ale tak to jest jak do władzy dochodzi ktoś kto realizuje swoje własne pomysły i głęboko ma zdanie innych by błysnąć przed zarządem. Specjaliści odchodzą, młodzi za taką wypłatę mają lepsze oferty. Firmą się sypie jednym słowem.

@Jan

Po podwyżkach inflacyjnych w firmie 12.5%-14.4% firma zrobiła prezent pracownikom i nie wypłaci premii kwartalnej. To chyba wszystko mówi na temat firmy.

@M.Z

Właśnie pokazali jak nas traktują . Po podwyżkach inflacyjnych wyrolował i pracowników i premii kwartalnej nie wypłacą.

Weronika
@Misha

Ta premia kwartalna to kiedy powinna być wypłacona, w marcu czy w kwietniu? Jak szefostwo się tłumaczy spóźnieniem, wypłacą tą kasę z opóźnieniem? Jakie są kwoty tej premii kwartalnej, bo kilka osób o niej pisze, to chyba nie są małe pieniądze? Powiedz mi jak kwotowo wyglądała podwyżka inflacyjna dla kontrolera jakości?

@Weronika

Praca bez szału. Zarobki takie sobie. Można się zatrudnić, ale dłużej jak trzy lata to strata czasu. Kadra zarządzająca raczej mało pomocna. Ludzie (nie wszyscy) bardzo fajni i pomocni, to jest największym plusem tej firmy. Podsumowując: dwa góra trzy lata, zdobyć doświadczenie/kwalifikacje i uderzać gdzieś indziej.

Bo tak jest praca na góra 2 lata. Później syndrom sztokholmski

Aleksandra
@Misha

O co chodzi z tym syndromem? Czemu po dłuższej pracy miałby wystąpić? Ogólnie tak jak poprzednicy polecasz na start?

Operator Cnc

Generalnie dość mozolnie to szło. W pewnym momencie miałem ochotę wyjść ze względu na Panią która nie do końca wiedziała o co pyta....

Przykładowo: Po co w detalu są otwory M24... albo w jaki sposób wykonałbym ten detal...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mirosław

Trudno jest dostać się do pracy w firmie FLSmidth MAAG Gear? Napiszcie mi proszę, jak wygląda ewentualna rozmowa rekrutacyjna bo może pracodawca ten zadaje jakieś konkretne pytania na które nie tak prosto odpowiedzieć. Chętnie ustalę cały przebieg takiej rozmowy, dlatego zachęcam do tego, aby po prostu mi odpisać. Będzie mi bardzo miło. Dziękuję.

Szkoda, że nikt nie pisze. Miałem nadzieje na jakieś info

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Krzak

Pracowałem tam jako monter ok 1 roku. Nudna, lekka praca - nie dla mnie :) Generalnie polecam

@anonymous jeżeli aplikowałaś i dostałaś odpowiedź to proszę opowiedz nam jak wygląda rekrutacja w firmie FLSmidth MAAG Gear. Czy ma kilka etapów? Czy są konkretne zadania do wykonania? Czy po rekrutacji wyrobiłaś sobie zdanie o firmie? I czy udało Ci się pracę w firmie? To są wszystkich nas interesujące kwestie.

Też aplikowałam i czekam na odpowiedź

@anonymous

Dostalas odpowiedz?

@anonymous minął jakiś czas od publikacji Twojego wpisu. Czy zatem coś się ruszyło w Twojej sprawie? Firma FLSmidth MAAG Gear odezwała się do Ciebie? Czy byłeś już na rekrutacji? Zdradzisz jakieś szczegóły z jej procesu?

@wq interesowała Cie praca w firmie FLSmidth MAAG Gear. Czy zatrudniłeś się w niej? Czy z perspektywy czasu możesz napisać czy to była odpowiednia decyzja? Jak wygląda Twoja praca?

wq

hej widze ze wstawili niedawno oferte na stanowisko inspektora do spraw zakupoów podzespołów elektrycznych w Elblagu wymagane jest tutaj miedzy innymi wykształcenie techniczne lub pokrewne, umiejętność czytania rysunku technicznego ktos chetny moze??

admin

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Stoczniowa 2
    82-300 Toruń
  • NIP: 5782571936 KRS: 0000028958

FLSmidth MAAG Gear Sp. z o.o.