Opinie o ZPAS w Ostrowiec Świętokrzyski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ZPAS. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ZPAS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPAS w Ostrowiec Świętokrzyski

ewelina

koleżanka złożyła tam swoje cv po tygodniu dostała tel.poszła następnego dnia przepracowała 10 godz.i jakaś pani z biura taka czarnuszka starsza powiedziała jej że zadzwoniła po nią bo ktoś zawalił i jak będzie potrzebna to niech czeka na tel.harowała jak wół odebrała w kasie 48 zł i tel zamilkł.CZY TO NA TYM POLEGA TAM PRACA kto tam teraz obecnie pracuje bardzo bym prosiła o opinie z góry serdeczne dzięki

eryk

ja też tam pracowałem czy szefostwo to zatrudnia kogoś na umowę o prace chyba tylko do biura kontrole to by się przydały na nocce tam to są dopiero szopki prawie każdy nawalony jak ja ostatnio pracowałem miałem aż 5 zeta na godz jaka jest teraz ztawka godzinowa wie ktoś

Niestety nic na lepsze się nie zmieniło.Właściciele krzykiem i straszeniem próbują zagłuszyć na razie ciche dopominanie się pracowników o należne im prawa do godnej pracy i takowego wynagrodzenia.Kto tej firmie dał status zakładu pracy chronionej ten sam powinien chociaż ze dwie doby tam popracować w \"nagrodę\".Zatrudnieni z grupami z-dalają tak samo jak osoby zdrowe.Status i grupy to dla pracodawcy nie pracownika korzyść.Atmosfera pod psem.Chcecie to sę przekonajcie sami. Pozdrawiam

Rany...To tam nadal sa takie warunki pracy i płacy? To straszne.Faktem jest , ze o kazdej wizycie sanepidu było wiadomo jakis czas wczesniej.I wtedy wielkie sprzatanie.Ja osobiscie nie znam nikogo kto byłby zadowolony z pracy tam.Ludzie pracują bo gdzies muszą.Tylko dziwie sie ze nikt nie pomysli o jakimś buncie.Nie wiem czy przy podpisanych umowach z wielkimi sklepami , panowie (usunięte przez administratora) mogą sobie pozwolić na zerwanie tych umów.Wydaje mi sie ze jednak nie, bo kary za niewywiazanie sie z umowy są mimo wszystko duze.Kiedys było słychac ze (usunięte przez administratora) jest wredny.Teraz słychac ze(usunięte przez administratora) jest jeszcze gorszy.A zapowiadał się całkiem miły chłopiec.No cóz władza uderzyła do główki

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ZPAS spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
jj

Pracowałam w tej firmie kilka razy i tak naprawdę nic tam strasznego się nie dzieje.Szef czyli (usunięte przez administratora) to bardzo wporzątku facet i to nie on jest chory psychicznie tylko ludzie którzy tam pracują-oczywiście nie wszyscy!!!.Przecież większości to mają grupy i to na głowe.Ludzie są poprostu nie wdzięczni za to że im daje prace.przychodzą pijani,kradna, śpią itd a on nie raz daje im drugą szanse.kierowcy kradną kosze to bułek nie ma gdzie rzucać i to też wina (usunięte przez administratora)?ja jestem ciekawa czy ktoś inny na jego miejscu by się nie wydzierał!!!

Witam. Kto to pisze to albo został zwolniony albo jest bezmuzgiem!!!!!! BRUD? Posprzątaj zwoje stanowisko a będziesz miałczysto! Równie dobrze możesz powiedzieć że we młynie jest syf bo wszędzie mąka? tak? TAK! Zapewne sam sie godzisz na takie warunki? więc w czym problem? Rynek pracy otwarty. Może kilka kwesti jest zgodnych. A widziałeś kiedyś na oczy co pijesz? lub inne tego typu rzeczy??????? Pozdrawiam. BYŁY LUB OBECNY PRACOWNIK nie ważne>

Dokladnie jest tak (usunięte przez administratora) zatrudnia ludzi na czarno i legalnie podzial jest pieczywo jest przewozone zdezelowanymi i zagrzybialymi autami (usunięte przez administratora) na kazdym kroku pieczywo sprzedawane z samochodu " obwozny handel" auta nie przystosowane do tego typu handlu ropa przewozona wraz z pieczywem na pace kiedy auto i kierowca ma dluzsza trase.Jezeli chodzi o place sami sie godzimy niestety trza zyc ale gdzie urzedy do zwalczania tych problemow hm mysle ze juz dawno dane bylo w kieszen i wszelkie kontrole odbywaja sie w lagodny sposob i co najleprze ten owy wlasciciel ma iso i wszelkie papiery na to aby produkty szly za granice. wszelkie remonty i ulepszenia odbywaja sie w trakcie produkcji ps to dlatego jak sie je chleb zgrzytaja zeby !!!!!!!!! pozdrowienia dla mojego pracodawcy caly czas mnie zaskakuje

Beata

Praca w kłosie to koszmar! unikajcie tej firmy.Nie zarobicie a stracicie zdrowie.Praca ponad siły Inwalidzi zatrudniani po12 godzin.Nieludzkie warunki pracy,okropna atmosfera,przemęczeni ludzie.Wspomnę jeszcze o higienie.Piekarnia produkująca pieczywo,gdzie nie ma mowy o umyciu rąk mydłem bo go po prostu nie ma.Brakuje również czasu na ich umycie.Nie ma przerwy na zzjedzenie chociażby kanapki.Głupi polowy- -właściciel biega codziennie wyzywając pracowników od idiotów.Dookoła-brud,brud i brud.

adam

właściciel(usunięte przez administratora) Niezrównoważony psychicznie.Zatrudnia ludzi na czarno,traktując ich jak zwierzęta.Praca u pana trwa po 12 godzin dziennie,4 zł za godzinę.Bez wolnych sobót i niedziel.Ten (usunięte przez administratora) wykańcza ludzi psychicznie i fizycznie.Pieczywo wypiekane jest przez pijanych piekarzy z brudnymi pazurami.Wszęie brud,smród i ubóstwo.Obejrzałem jak wygląda produkcja pieczywa w tym zakładzie.Ludzie nie kupujcie tego.Ohyda!

Obserwator

Całkowicie się z tą wypowiedzią zgadzam.

Obiektywny

Pierwszy raz spotkałem firmę z totalnym bajzlem organizacyjnym.W zakładzie produkującym żywność smród i brud-gdzie Sanepid.Atmosfera pracy fatalna.Liczy się tylko kasa ,ale dla pracodawcy.Unikajcie tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPAS - Ostrowiec Świętokrzyski

ZPAS
2.2/5 Na podstawie 32 ocen.

ZPAS