ZPAS Group

Jeziorko

Opinie o ZPAS Group

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .słabą.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są brak współpracy ludzie [usunięte przez moderatora] Od jakiej stawki można negocjować pensję?Tylko najniższe wynagrodzenie Najbardziej w tej firmie podobało mi się: koniec tygodnia.. . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ..bałagan organizacyjny. .

Słowa kojarzące się z ZPAS "Mister" ZPCHR (np:.rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .dobrą.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są do zniesienia, choć nie zawsze... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? od najniższej Najbardziej podobało mi się w ZPAS "Mister" ZPCHR: możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności Najbardziej nie podobało mi się w ZPAS "Mister" ZPCHR: nie uporządkowanie i chaos

Zostaw opinię o ZPAS Group - Jeziorko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPAS Group