Technitynk Sp. z o.o.

Rzeczków kolonia

Opinie o Technitynk Sp. z o.o.

Weronika

W czerwcu tego roku Technitynk Sp. z o.o. otrzymał Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji. Oznacza to, że firma zapewnia swoim klientom produkty jak najwyższej jakości. Czy na ten moment, Waszym zdaniem firma ta jest również dobrym pracodawcą?

Weronika

@PZ, dlaczego? Powiesz coś więcej?

tomek

Pewnie, że łatwiej o pracę, ale ciekawi mnie jednak że atmosfera znacznie się poprawiła dla każdego. Pozdrawiam

PZ

Słyszałem, że nie warto....

on

do Pracownik, a powiesz kolego jaka masz podstawe?? skoro tak naskakujecie, na te złe wpisy

Dokładnie ambitny dążyć do celu zgrana ekipa fajna atmosfera młody zespół umowa o prace polecam parę lat już tam pracuję :) Kalafix nie ma co się wahać ;) a Ci co piszą ze produkt spada z jakości itp to niestety osoba która więcej mówiła niż robiła...

Kalafix

Pytanie, ale tak naprawdę wysłałem do nich, aplikacje w sprawie pracy, oddzwonili będę miał spotkanie, na co mogę liczyć??

byly pracownik

Smutne to ale prawdziwe. Ktos (MK) w 100% napisał prawdę.

qwert

warto się starać czy nie? moze ktos odpowiedzieć? moze ktos ma doswiadzczenie? nie tylko jako przedstawiciel ale moze ktoś kto pracuje /pracowal - może się wypowie. Po to jest ta strona

pin

hahah, no padłem, przecież to pewne na milion procent że to ferrari to jeden wielki żart. No chyba że chodzi o to że prezes jeżdzi rerrari, w to jeszcze jestem w stanie normalnie uwieżyć. Wiecie może czy nie szuka teraz ten technitynk nikogo do roboty? bo ja własnie poszukuję, ale wszędzie z tą robotą kiepsko;/

Jacek

Może ktoś powiedzieć na jaką pensję podstawę można liczyć? Mam dość chodzenia na rozmowy po firmach które proponują 2000zł netto za taką robotę. Jeśli ktoś z wyższego stołka nie wie, skąd taka opinia, to niech wskoczy w samochód i pojeździ. Zobaczycie o co chodzi.

M.Sz

Prosze o przeslanie aplikacji ....

Monika

Michał, A czy ty pracujesz w tej firmie? jetseś regionalnym? Jak Ci sie pracuje?

xyzy

Witam przypadkowo tu trafiłem i widzę całą dyskusje ja handluje produktami firmy mam ich mieszalnik od dłuższego czasu i przez ten czas jaki sprzedaje ich towar nie miałem żadnego problemu... zazwyczaj jak trafiają się reklamacje to zazwyczaj wina wykonawcy lub błąd ludzki podczas mieszania tynków. Osobiście polecam...

?

A czy ta osoba uzywajaca stwierdzen "serio" to pracownik Technitynk - bo z jakiegos zrodla zna Pana imie i sprawe???? "Serio" to zawsze mozna w takiej sytuacji pomoc a najlepiej oddac za bubel kase i nie spotykac sie w sadzie lub w skarbowce.

croli

Pokryłem dom ich tynkiem w 2011 roku, przez rok było ok. po roku wychodzą białe plamy - reklamacja uznana - malowali 3 razy. Plamy dalej wychodzą - zgłosiłem kolejny raz - powiedzieli że to nie jest ich TYNK!!!!! i mają mnie w ... żądaja dowodu zakupu. TO JEST PROFESJONALNA FIRMA.....

firma

Moja f-ma wspólpracowala z TECHNITYNK ok 5 lat temu za namowa bardzo sympatycznego kierownika, ktorego prawdopodobnie zwolniono. Był to początek mojego drugiego projektu biznesowego a ten Pan naprawdę na budowlance i handlu znał się doskonale i wiele mi pomogł. Te wspólpracę oceniam celująco pomimo roznych produkcyjnych wpadek. Potem niestety współpraca się utrudniła wiec zmieniłem dostawce. Opinie, które tu piszecie nie są pochlebne dla firmy TECHNITYNK nawet z punktu widzenia kontrahentów, każdy szuka stabilnego partnera i odpowiedzialnych pracowników.

zainteresowany

A czemu już nie pracujesz?

yyyy

Masakra jedna wielka co wy tu za brednie piszecie W technitynku ludzie juz pracuje po 3-7 lat te same osoby to o czymś to świadczy. Najgorsze brednie piszą Ci zostali zwolnieni bo sie nie nadawali byli nie efektywni itp. mowa o handlowcach Pracowałem tam i śmiało polecam tą firmę która cały czas się rozwija do przodu.

mirek
@yyyy 25.05.2013 08:55

Pracują, bo w tej dziurze, jak Wierzbica nie Maja szans na jakąkolwiek pracę. Tylko dlatego!

buraczek bambam

Jak widać wyżej potwierdzają się moje słowa. Firma prawdopodobnie nie radzi sobie z biznesem. Więc drodzy przyjaciele odpowiedzcie sobie sami czy warto pytać tam o pracę. O ich flagowy towar też nie warto pytać. Może niedługo ktoś od nich zapyta was o nowego pracodawcę.

buraczek bambam

To jest forum o pracodawcy więc pod tym kątem go oceniajcie. Ja uważam że faktycznie firma jest żle zarządzana a atmosfera w pracy jest fatalna. Super funkcjonuje system donosicielstwa i wysoko oceniane jest plotkarstwo. Ale to może w tym regionie normalka. Firma zarządzana z poziomu tubylców - nieobrażając rodowitych mieszkańców zajmujących się ważnymi pracami jak rolnictwo. Drogi [usunięte przez administratora] - mało wskazujesz tych zadowolonych klientów na tyle lat pracy 30 osób? Po za tym nie widać już was w terenie - czyli jakiś etap przespaliści a głównie dlatego, że się nie znacie na sprzedaży i biznesie hehe. Pracy nie polecam znajomym ale rodziny i partnerów zarządu mogą tu być najlepsi.

próbować zawsze warto, jak ci nie będzie pasowało to możesz zrezygnować

Anonim

A czy ktoś może napisać ile można zarobić na początku i jakie są plany?? i czy warto ubiegać się o prace.

jacek

Coś się Wam poprzewracało w głowach. Stosuję produkty Technitynku od dwóch lat. Szybkie dostawy (2 dni), doskonała jakość, dobre ceny, Polska firma. Dalej tak TECHNITYNK. GRATULUJĘ !

kogel

Co raz więcej widzę TECHNITYNK na rynku i opinie od wykonawców są podzielone. Na przyszły rok zdecyduję się na ich tynki. Szkoda, że mało ich w Warszawie do kupienia.

RYSZARD

ŹLE SIĘ WYPOWIADA TEN, KTO NIE JEST ZADOWOLONY... POPIERAM ANDRZEJA... CI KTÓRZY DO DZIŚ PRACUJĄ TO NIE NARZEKAJĄ... JEZELI KTOŚ JEST FAIR TO I FIRMA TECHNITYNK JEST FAIR... PONAD STU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW I OKOŁO 30 PRACOWNIKÓW NIE MOŻE SIĘ MYLIĆ...

lko

dni i muł - żadnych zasad a podjete decyzje nigdy nie wchodzą w życie bo za minute są juz nowe które nie obowiązują bo są juz następne inne. ( usunięte przez administratora )

xxx

nie polecam dla przedstawicieli handlowych - haos i bałagan

frenik

andrzej to nikt inny tylko prezes firmy - gratuluje Panie ( usunięte przez administratora ). W technitynku jest bardzo zła atmosfera pracy i wszędzie jest bałagan. .Szefostwo ludzi ma za nic - zwalniają w najmniej oczekiwanym momencie za darmo i bez podania przyczyny. . ( usunięte przez administratora ) to norma a i każdy pod każdym dołki kopie.( usunięte przez administratora )

obserwator

Tak naprawdę to strona do oceny firmy jako pracodawcy a nie jego produktu coś się kolegom pomyliło

wiesław

Coś ci się andrzej pomyliło chyba. Technitynk jest tani bo jest słaby. źle sie nakłada i zielenieje. Jeszcze jakieś doły się robią. Też mam na swoim domu i żałuję.

andrzej

polecam tynk technitynku, ktorym robilem swoj dom. super jakosc, latwa aplikacja, duza wydajnosc, srodki konserwujace i hydrofobizujace inklusive w tynkach. szybka dostawa i duza oferta kolorystyczna. jest to najlepszy tynk na rynku w rozsadnej cenie.

Zostaw opinię o Technitynk Sp. z o.o. - Rzeczków kolonia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technitynk Sp. z o.o.