Opinie o Falbet System Sp. z o.o. w Jastrząb

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Falbet System Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Falbet System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Falbet System Sp. z o.o. w Jastrząb

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czym w Falbet System Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Niezadowolony Klient numer 20 Nowy wpis

Uciekać od firmy jak najdalej. Beznadziejne produkty i beznadziejna obsługa. (usunięte przez administratora) przywieźli nieszczelne. Płyta najazdowa popękana. Problem z dogadaniem się z ludźmi z biura. Nie odbierają telefonów, nie oddzwaniają pomimo próśb, rozłączają się w trakcie rozmowy. Skandaliczne traktowanie klienta. NIE POLECAM!!!

Jakie godziny pracy obowiązują w Falbet System Sp. z o.o.?

Mariusz Nowy wpis

Jak najdalej od tej firmy szambo NIESZCZELNE orobione zwykłym klejem niemrozoodpornym Kerami do płytek na dodatek tylko z zewnątrz w wewnątrz nic nie obrobione. Przy pierwszym deszczu pełne szambo wody. Po wypompowaniu weszliśmy do środka żeby zobaczyć gdzie przecieka Dwa boki szamba na łączeniu z pokrywa ciekły wodą. Kontakt ze "sprzedawcami marzen" żaden

Czy po rozmowie w Falbet System Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Nie polecam. Myslałem ze to tylko u mnie tak zrobili ale widzę opinie są wszystkie takie

Maciej

Ja w rozmowie telefonicznej byłem informowany, że zamawiam płytki zbiornik żelbetowy u producenta - w firmie SYSTEM PLUS, a otrzymałem (tak wynika z aprobaty ITB, którą przesłano mi dopiero jak przy montażu zagroziłem, że nie zapłacę) zbiornik producenta FALBET z Jastrzębia. Ekipa montująca zbiornik zamiast mrozoodpornej i wodoszczelnej zaprawy cementowej używa zaprawy klejowej KERAMI C1 producenta Sicher Bautechnik - klej do glazury i terakoty przeznaczony do ścian i podłóg wewnątrz budynków. Klej był stary (jego data ważności skończyła się 2 miesiące temu). Zbiornik nie był zabezpieczony masą dyspersyjną na jednym ze swoich boków. Zamawiając zbiorniki żelbetowe w firmie X, która podaje się za producenta i deklaruje, że daje np. 5, lub 3 lata gwarancji można otrzymać zbiornik firmy Y i kartę gwarancyjną na 2 lata. Na nic sprawdzanie w wyszukiwarce internetowej opinii o producencie, jeśli rynek wygląda tak, że producenci handlują zbiornikami także innych firm, a przez telefon i na stronach www obiecują "cuda". Morał: "Producentów" trzeba pytać o zbiorniki wysyłając e-mail z żądaniem po pierwsze - przesłania aprobaty ITB na ich zbiorniki (nie 1 strony, lecz kompletnego wielostronicowego dokumentu z dokładnym opisem Waszego zbiornika), trzeba pisać e-mail wyłącznie z własnego adresu, bo kontakt ze strony www "producenta" niczego nie dokumentuje, w zamówieniu dokładnie opisać typ zbiornika (taki jak w aprobacie ITB), zażądać wyszczególnienia na fakturze dokładnego opisu zbiornika (typ zbiornika i nazwa producenta) zamiast "zbiornik betonowy". Jeśli kupujecie płytę wzmocnioną tzw. "przejazdową" (warto, bo to tylko 300-400 dodatkowych zł), to także zażądajcie takiej informacji na fakturze. Inaczej możliwe, że dostaniecie "zwykłą" mimo, że zapłacicie więcej. Warto w markecie budowlanym przyjmującym zwroty zakupionych towarów kupić na paragon lub fakturę i mieć w pogotowiu worek odpowiedniej zaprawy mrozoodpornej. Jeśli traficie na solidną firmę, która ma odpowiednią zaprawę cementową, to zwrócicie swój worek zaprawy do sklepu. Jeśli przywiozą byle jaki klej, to dacie im swój worek zaprawy, a ich zaprawę rozsypcie na podsypkę przygotowaną w wykopie pod zbiornik. Ostatnia podpowiedź: nie warto składać zamówienia u firm, które przed złożeniem zamówienia nie chcą przesłać, lub nie publikują na swojej stronie www dokumentów atestu PZH i aprobaty ITB na swoje wyroby. Jeśli przez telefon obiecują, że dokumenty te dostarczą razem ze zbiornikiem - istnieje ryzyko, że dostaniecie zbiornik niewiadomego pochodzenia (taki, jaki kupią gdzieś "po drodze" z znajomych składów budowlanych. Nie jest przypadkowe, że na zbiorniki solidnych producentów trzeba czekać, a "handlarze" podający się za producentów mają zbiorniki dostępne prawie "od ręki". Nie dajcie się skusić na rezygnację z faktury, gdy kierowca na miejscu montażu, proponuje Wam sprzedaż zbiornika bez tego dokumentu i zapłatę tylko kwoty netto baz zapłaty podatku VAT. W ten sposób pozbawiacie się prawa do reklamacji. Nie dawajcie pieniędzy kierowcy zanim nie sprawdzicie zbiornika (izolacja zewnętrzna masą dyspersyjną wszystkich stron i spodu zbiornika. Niestety spód zbiornika widać dopiero, gdy zbiornik wisi już podniesiony przez HDS i za chwilę wyląduje w wykopie). Sprawdźcie, czy faktura ma wypisane wszystkie poprawne i oczekiwane przez Was informacje. Czekajcie z zapłatą aż posadowią wam zbiornik w wykopie i przykleją pokrywę na właściwy klej. Powinni uszczelnić połączenie płyty ze zbiornikiem także od wewnątrz, wchodząc do zbiornika po montażu płyty. Kierowca nie odjedzie bez pieniędzy, więc jeśli coś będzie nie po Waszej myśli i nie zgodnie z zamówieniem - nie bójcie się zrezygnować z transakcji. Macie do tego prawo bez ponoszenia opłat za transport i montaż (Ustawa z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta). Kierowca w przypadku rezygnacji z transakcji będzie musiał zdemontować i zabrać pokrywę i zbiornik. Nie jest to dla niego proste, bo przed montażem płyty tłukąc młotem wyginają uchwyty montażowe zbiornika. Zgodnie z prawem (Ustawa z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta) transakcja zakupu zbiorników betonowych od producentów lub pośredników jest tak zwaną transakcją zawartą "na odległość", więc jeśli podobnie jak ja zapłacicie za zbiornik, a po odjeździe kierowcy zauważycie jego wadę, lub błąd w dokumentach, to zgłoście sprzedawcy reklamację wysyłając e-mail, lub list polecony wskazując wady produktu, usługi, dokumentów. Możecie skorzystać z przysługującego Wam prawa do rezygnacji z transakcji w ciągu 14 dni od jej zawarcia i zażądać zwrotu pieniędzy. W razie braku reakcji ze strony Sprzedawcy - powiadomcie Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Pozdrawiam serdecznie przyszłych nabywców produktów firmy Falbet i innych producentów.

Redy
@Maciej

Zgadzam się u mnie było to samo . Płyta przyjechała pęknięta po czy jak zwrócona została uwaga pan ja zakleił klejem do płytek którego użył również do spojenia zbiornika z płytą. Ogólnie chamscy pracownicy jak i właściciel. Zero dogadania się zero próby porozumienia. Firma drucik na czele z pedałem. Bardzo nie polecam pozdrawiam przyszłych niezadowolonych klientów.

Dominika

czesć, dacie znać czy firma w ogóle kogoś zatrudnia? pytam, bo jak tak się rozejrzałam to są tu sami klienci i ogłoszeń też w sieci nie zauważyłam. jest szansa na pracę dla kobiety bez doświadczenia?

Deweloper Poznań

Polecam w 100%

Frank

Nie polecam . Pokrywę szamba zakleili klejem do płytek . Po opadach deszczu szambo zapełniło się całe wodą . Brak właściwej izolacji. .(usunięte przez administratora)

Ik

Firma falbet z Jastrzębia koszmar jak najdalej od nich, piwniczka nie wykonana zgodnie z zamówieniem. Płyta wierzchnia jak do szamba z okrągłym otworm, nieszczelna (spód i ściany nasiąkają wodą), nie wystawiają paragonow a jak żądasz faktury to wmawiają że jej nie wystawią bo otrzymałeś paragon ale go zgubiłaś. Cztery nie dotrzymane terminy w celu poprawienia i dokończenia usługi, nie odbierają telefonów i pism dotyczących reklamacji, przy czym z tak chamską obsługą jak w tej firmie nie spotkałam się nigdy minus 100 gwiazdek

Zadowolony klient

Kupiłem od nich zbiornik na deszczówkę i jest wszystko w porządku, szczelne, dobrej jakości wykonane (usunięte przez administratora) Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Falbet System Sp. z o.o. - Jastrząb

Falbet System Sp. z o.o.