G.B. Garaże Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o G.B. Garaże Sp. z o.o.

marta

Dzidostwo totalne - sciany wszystkie popekane a jakosc jakby robili to po pijaku - reklamacje to zenada - unikanie tematu i udawanie ze nic sie nie stalo - trzymac sie od nich jak najdalej

alina

Jestem architektem pierwsze 2 garaże stawiałam z tą firmą 20 lat temu 10 lat nie uwierzycie Państwo dalej jak nowe

poszkodowany

Stawiają tandetne garaże z pękającymi ścianami i przeciekającymi dachami za ponad 30 tyś. a na naprawę czeka się po kilka tygodni aż łaskawie p. Choraczyński raczy oddzwonić.

Prawda jest taka ze praca bardzo ciezka malo platna.Za granica jestes jak pies spisz na hotelu z jednej strony majac sortownie smieci z drogiej zwirownie,ubezpieczenie ktore ci firma zalatwi Niemcy nie uznaja gdziekolwiek nie pojdziesz trzeba placic i to nie malo w [euro].Odnosnie samej pracy za granica mozna sie poczuc jak w jakims obozie to co dwoch Polakow musi zrobic niemy wykonuja w pieciu zarabiajac oczywiscie dwa razy tyle co my.[NIE POLECAM]

gość

Jeśli komuś nie chce się pracować, tylko przychodzi aby się poprzechadzać, to fakt, nie można nazwać ich pracodawcami. Jeśli komuś zależy na pracy to i warunki są odpowiednie. Praca w Polsce, wiadomo mniej opłacalna, w Niemczech większe zarobki. Prezesi są w porządku, kierownicy także.

PRACOWNIK
@gość 04.03.2015 18:29

HMM NA 100% PISAL TO KIEROWNIK LUB KTORYS Z PREZESOW...

gosh

Praca to wielkie słowo jak na tą firmę. Po śmierci jedynego przedstawiciela handlowego to tylko cud tych pseudo prezesów może uratować.

ala

A może coś ktoś doda o pracy za granicą o tych szkoleniach czy to nie jest praca a pożniej nic z wyjazdu?

Firma typowa dla dorobkiewiczów. [usunięte przez moderatora] . Urząd skarbowy powinien się mini zainteresować. NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o G.B. Garaże Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G.B. Garaże Sp. z o.o.