Maroma Coma

Opinie o Maroma Coma

Jak przedstawia się sytuacja Maroma Coma na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

witek

nie zauważyłem aby firma wciąż szukała nowych pracowników @wójek_staszek, gdzie są ich oferty, może znajdę coś interesującego i odpowiedniego dla mnie?

wójek_staszek

Witam.Dlaczego ta firma regularnie szuka pracowników i to chyba na wszystkie mozliwe stanowiska ?? Czy jest tam az tak zle?

dobry człowiek

Napisałbym coś, ale... Niewiele już Was tam zostało. Nie dajcie się i Ty Słoneczko też.

Zostaw opinię o Maroma Coma - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maroma Coma