ELHURT SP. Z O.O.

ELHURT SP. Z O.O.

Opinie o ELHURT SP. Z O.O.

praktykant

pytaj

Alicja

@Daria a może wiesz jak wygląda sprawa z rekrutacją na ten moment? Czy mogłabyś nam przedstawić w kilku zdaniach zarys Twojej pracy w firmie ELHURT, czy wynagrodzenie jest adekwatne do powierzonych funkcji?

Andrzej
@Alicja 04.06.2018 23:39

Wynagrodzenie nie jest adekwatne do powierzonych zadań, których z resztą z miesiąca na miesiąc masz coraz więcej. Tak z tą wódka i kalendarzem to prawda. Pracujesz jak wół po 9 godzin, a płacą za 8, teoretycznie masz przerwę, ale prawie nikt z niej nie korzysta bo fizycznie nie masz czasu. Na chorobowe nikt nie chodzi, bo wtedy masz zabieraną premię uznaniowa, która jest DUŻĄ częścią całości.

mati
@Andrzej 04.07.2018 10:46

100 % prawdy

Pedro

Jaki jest powód, że nie zaglądacie na forum?

Iza

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie ELHURT SP. Z O.O.? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Daria
@Administrator 03.04.2018 09:22

Jest karta Multi Sport za 104zł. za miesiąc oraz butelka wódki i kalendarz książkowy pod choinke.

Feliks

Konkurencja sobie pisze na wątku??

Ania

atmosfera okropna, właściciele okropni- niemili, brak umowy o pracę, brak możliwości pójścia na zwolnienie w przypadku poważnej choroby, co chwila zmienia się personel. pensja głodowa ODRADZAM!

ktoś

Tak to firma na modlinśkiej w Warszawie

Ania

Czy to jest firma mieszcząca się na ulicy modlińskiej? mam bardzo ważną rzecz do powiedzenia jeśli to ta firma,

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w ELHURT SP. Z O.O.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

tymo

Z ciekawości wszedłem na stronę i zacząłem czytać i mam jedną uwagę , ludzie może zacznijcie czytać o jakiej firmie piszecie to nie Elhurt z Gdańska tylko z Warszaway a to spora różnica nie będę tu nikomu kadził , pracowałem jakiś czas temu w W-wie i dla mnie było ok do tej pory mam z nimi dobre relacje

Rainman

Oj Grzesiek ale kadzisz, wiesz dobrze jak jest. No ale ty już jesteś po ciemnej stronie mocy. Zafunflowałeś się z szefem i jest ok. Niezależność nie jest w tej firmie w modzie.

pracę w tej firmie polecam desperatom i ludziom z niskim poczuciem własnej wartości... pozostałym odradzam bo to tylko strata nerw i czasu... zaznaczam, że powyższy PAN REMO jest osobą niezwykle nieobiektywną ;)

Remo

Firm o nazwie Elhurt jest co najmniej trzy w Warszawie, a powyższy wpis nie może dotyczyć tej w której ja pracuję. Ta opinia to jakieś nieporozumienie. Ostatnio po dwóch dniach szkoleń miałem ich przesyt. Jeszcze się nie zdarzyło żebym nie otrzymał należnej mi premii. Z tym stresem to duża przesada, każdy kto robi swoje i nie kombinuje może tu znaleźć fajnych ludzi do współpracy. Ogólnie polecam, dla wszystkich zainteresowanych służę namiarami na siebie.

Firma nie nastawiona na kształcenie solidnej kadry, ciągła rotacja personelu. Na stanowisku handlowca przez prawie dwa lata nie przeszedłem żadnych szkoleń produktowych. Marna podstawa i mydlenie oczu premią, która pod byle pretekstem jest później pomniejszana. Atmosfera stresu, nieufności i donosicielstwa. Polecam jedynie ludziom o silnych nerwach.

Zostaw opinię o ELHURT SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELHURT SP. Z O.O.