ELHURT SP. Z O.O.

Opinie o ELHURT SP. Z O.O.

tymo

Z ciekawości wszedłem na stronę i zacząłem czytać i mam jedną uwagę , ludzie może zacznijcie czytać o jakiej firmie piszecie to nie Elhurt z Gdańska tylko z Warszaway a to spora różnica nie będę tu nikomu kadził , pracowałem jakiś czas temu w W-wie i dla mnie było ok do tej pory mam z nimi dobre relacje

Rainman

Oj Grzesiek ale kadzisz, wiesz dobrze jak jest. No ale ty już jesteś po ciemnej stronie mocy. Zafunflowałeś się z szefem i jest ok. Niezależność nie jest w tej firmie w modzie.

pracę w tej firmie polecam desperatom i ludziom z niskim poczuciem własnej wartości... pozostałym odradzam bo to tylko strata nerw i czasu... zaznaczam, że powyższy PAN REMO jest osobą niezwykle nieobiektywną ;)

Remo

Firm o nazwie Elhurt jest co najmniej trzy w Warszawie, a powyższy wpis nie może dotyczyć tej w której ja pracuję. Ta opinia to jakieś nieporozumienie. Ostatnio po dwóch dniach szkoleń miałem ich przesyt. Jeszcze się nie zdarzyło żebym nie otrzymał należnej mi premii. Z tym stresem to duża przesada, każdy kto robi swoje i nie kombinuje może tu znaleźć fajnych ludzi do współpracy. Ogólnie polecam, dla wszystkich zainteresowanych służę namiarami na siebie.

Firma nie nastawiona na kształcenie solidnej kadry, ciągła rotacja personelu. Na stanowisku handlowca przez prawie dwa lata nie przeszedłem żadnych szkoleń produktowych. Marna podstawa i mydlenie oczu premią, która pod byle pretekstem jest później pomniejszana. Atmosfera stresu, nieufności i donosicielstwa. Polecam jedynie ludziom o silnych nerwach.

Zostaw opinię o ELHURT SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELHURT SP. Z O.O.