ELHURT SP. Z O.O.

Opinie o ELHURT SP. Z O.O.

Tomasz Nowy wpis

Rozumiem że nie miałaś w końcu tej rozmowy na kamerce. A kwestionariusz im wysłałaś czy też nie? Chętnie bym się dowiedział jakie dają zarobki ale widzę że najpierw samemu trzeba zadeklarować kwotę. Twoja praca miała być w pełni zdalna bez pojawiania się biurze?

Nowy wpis

Dzień dobry, zachęcamy do zweryfikowania danych firmy przed wystawieniem opinii. Jako że nie mamy żadnej centrali w Gdańsku, nasza jest w Warszawie. Nie zatrudniamy programistów ani informatyków. Opinię traktujemy jako pomówienie naszej firmy i kierujemy sprawę do prawnika.

Zuzanna

Weszłam poczytać opinie, bo mają teraz na stronie ogłoszenie, że szukają sprzedawcy do hurtowni. Chciałabym wyjaśnić kilka kwestii przed złożeniem cv ;) Ktoś pisał, że firma nie ma problemu ze zwalnianiem pracowników więc chciałabym dopytać czy tak się nadal dzieje u was? Oferują umowę o pracę z tego co czytam, ale czy na umowę na czas nieokreślony długo trzeba czekać?

@Zuzanna

Po około 2,5-3 latach można dostać umowę na czas nieokreślony. Zwalniają, że tak powiem, bez skrupułów.

Zuzanna

Aha, to ktoś doczeka w ogóle tej umowy na czas nieokreślony? :) Dużo tak osób zwalniają? I w ogóle czemu tak jest, coś się dzieje źle w firmie teraz, że takie sytuacje są?

@Zuzanna

Dzień dobry Pani Magdo, miło było Panią gościć na rozmowie o pracę. Przykro mi, że tym razem nie wyszło. Potwierdzam najpierw okres próbny potem jedna bądź dwie umowy do 3 lat, a następnie czas nieokreślony. W ostatnich dwóch latach zwolniliśmy jedną osobę - Anię która również tutaj się udziela. Sytuacja w firmie jest taka, że faktycznie prowadzimy ciągłe rekrutacje, bo rozszerzamy działalność i tworzymy nowe stanowiska niezbędne do rozwoju. Pozdrawiam serdecznie.

Ryszard Nowy wpis
@ELHURT SP. Z O.O.

Nadal rekrutujecie bo nie widziałem w sieci żadnych ogłoszeń. Jak tak to mógłbym dowiedzieć się na jakie stanowisko? W jakim zakresie jest rozszerzona działalność? Powstają nowe działy w firmie?

Xyz

Nie pracujecie w tej firmie -odradzam. Dla personelu brakuję kawy oraz herbaty (zrzutka na kawę) sam pracownik musi sobie zapewnić, jest dodatkowa godzina przerwy bezpłatna (nie potrzebna-wyzysk, ceńcie swój czas prywatny) dużo pracy - bardzo mało płacą, duża rotacja perosnalu ze względu na niską płacę, brak benefitów,brak rozwoju w firmie,szukanie oszczędności na każdym kroku kosztem pracownika, atmosfera sztywna (rozmowa o pogodzie), brak elastyczności pod względem pracy- brak zdalnego, chodzisz chory do pracy by tylko dostać premię, na święta Bożego Narodzenia dostaniesz tylko wino i kalendarz -brak paczek,firma rodzinna- Prezes, żona Prezesa księgowa oraz 2 synów.

ex

Pracowałem długie lata w Elhurcie, z większością tych opinii się nie zgadzam. Jest ok.

Jan
@ex

Możesz napisać co sądzisz o atmosferze w tej firmie? Ile lat tam spędziłeś i jak ci się pracowało z szefostwem?

Mino

Mi się pracowało dobrze

Danuta
@Mino

Piszesz, że pracowało, więc już u nich nie robisz? Ile pracowałeś i czemu zmieniłeś miejsce, skoro było dobrze? Przyczyna losowa czy sam po prostu się lekko znudziłeś?

Pracownik Administracyjny

masakrycznie niemiły, wręcz obrzydliwy mężczyzna na rozmowie rekrutacyjnej. atmosfera sztywna, pracownicy bali sie cokolwiek przy nim powiedziec

czy ma Pani dzieci? czy ma Pani męża? Czy będzie Pani chorowała często? Czy jest Pani odporna na stres? Okropni ludzie, pytania niezgodne z prawami pracowniczymi! powinien nimi zająć się PIP!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
PREMIUM

(usunięte przez administratora)nie szanuje pracowników w ogóle. Nie Ty to następny... Nie ma problemu ze zwalnianiem pracowników którzy siedzieli tam już parę lat i poświęcali się dla tej firmy... Odradzam pracę w tej firmie. Wieczne szukanie oszczędności na każdym kroku... Żenujące jest to. Ciągłe rekrutacje w dziale handlowym, na sklepie i magazynie.

@PREMIUM

Droga Ewo, dziękujemy Ci za przepracowane lata w naszej firmie, doskonale wiesz jaki był powód naszego rozstania i wbrew powyższej opinii nie leżał on po naszej stronie. Wystawiając rzetelną opinię nie zapomniałabyś o tym wspomnieć. Z takimi pracownikami jak Ty rozstajemy się bez żalu. Ciągłe rekrutacje są zarzutem? To chyba dobrze, że firma się rozwija i potrzebuje osób które są dobrymi w swojej pracy. Przykro nam, że przysparzało Ci to pracy, ale taki już los działu kadr.

@ELHURT SP. Z O.O.

Ciągłe rekrutacje, a pracowników tyle samo, to chyba o czymś świadczy?

@Mcal

Witaj ponownie MCAL, podobnie jak w komentarzu wyżej stan Twojej wiedzy jest nieaktualny, albo dotyczy innej firmy. Raz jeszcze zapraszamy na spotkanie. Pozdrawiamy.

Justyna

Niepokojące opinie o firmie wystawiliście a miałam zamiar aplikować.

@Justyna

Jakie komentarze wg. Ciebie są najbardziej niepokojące? Minęły już prawie 2 miesiące od Twojego wpisu - czy zdecydowałaś się jednak aplikować?

@Justyna

Dzień dobry Justyna, zapraszamy do kontaktu ;) od 1995 roku pracowało u nas bardzo dużo osób, zapewniam, że znakomita większość była zadowolona ze współpracy z nami, co więcej w dalszym ciągu utrzymujemy z nimi kontakt.

@ELHURT SP. Z O.O.

Oczywiście, bo jest ogromna rotacja pracowników. Po kilku tygodnia ludzie widzą co zostało im obiecane, a jak wygląda na prawde.

@Mcal

Witaj MCAL, obawiam się, że albo posiadasz bardzo nieaktualne informacje, albo piszesz o zupełnie innej firmie. Tak, czy inaczej od bardzo dawna nikt nie opuścił naszych szeregów po kilku tygodniach. Zapraszamy na spotkanie do naszej centrali, przy kawie rozwiejemy Twoje wątpliwości. Pozdrawiamy.

Przemo :)

Właściciel nie ma szacunku do pracowników i pojęcia o prowadzeniu biznesu,nie potrafi prowadzić rozmów rekrutacyjnych, praca w stresujących warunkach, zarobki nie są adekwatne do warunków pracy, premia uznaniowa nad którą trzeba się dobrze napracować żeby wogóle dostać, zwolnienia lekarskie nie wchodzą w gre, pracownicy siedzą bardziej z przyzwyczajenia, żadnych benefitów no chyba że za dopłatą ,

@Przemo :)

Dzień dobry, odpowiadamy w kolejności Właściciel od ponad 26 lat radzi sobie z utrzymaniem i rozwojem firmy na trudnym rynku. Praca w handlu nie jest dla każdego, faktycznie niektórym może przysporzyć stresów. Jednak wtedy należy poszukać innego typu pracy. System premiowy jest u nas transparentny, każdy podejmując pracę godzi się na jego warunki. Nie my wystawiamy zwolnienia lekarskie, nie mamy wpływu kto je dostaje, kto nie. Cieszymy się, że tyle Osób, naszych Pracowników tak bardzo się przyzwyczaiła do firmy, że trwa z nami od wielu lat ;) w tym część od niemal 25 lat.

K

Mogę się wypowiedzieć po krotce ta firma to (usunięte przez administratora) , nie maja wgl szacunku do ludzi , tekst typu kup sobie buty na magazyn za swoje pieniądze wgl nie powinien mieć miejsca , kontener rozładunek - nie ma przerwy ma być rozładowane nie mówiąc o tym że przerwa bezpłatna pół godziny za miast zrobić 15 i wyjść szybciej , oszczędność na wszystkim pseudo kierowniczek który nie ma pojęcia o prowadzeniu biznesu ani o kontakcie z ludźmi , najgorszy z nich wszystkich jest ten dziadek znawca wszystkiego i wszystkich , nic nie możesz odpowiedzieć i co do tych tekstów typu zaniżanie Twojej pewności siebie to prawdziwe tak jest , firma nie godna polecenia

Jan
@K

Fajnie że tak dużo napisałeś na temat pracy w ELHURT. Nie wspomniałeś nic o wynagrodzeniu, byłeś zadowolony z pensji w tej firmie? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

K
@Jan

Nie . Dla czego po pierwsze przerwa jest godzinę czasu nie płatna - czyli do rozdysponowania przez pracownika - jest nie płatna czyli jak się pracuje 9 h można śmiało 8 godzina na to aby np pojechać do domu albo np pół godziny żeby zjeść coś i pół na papierosy uważam że uczciwe , ale jak widać to przeszkadzało , to mój czas za który pracodawca nie płaci , pensja hmm można polemizować za brak przygotowanych stanowisk do pakowania bardzo słaba nie oszukujmy się schylając się 8 godzin dźwigać ciężkie paczki można się wykończyć ,i kolejna nie ciekawa sytuacja to brak szczerości jeśli pracownik pyta czy będzie miał przedłużona umowę oczekuje szczerości tu akurat brak szacunku do pracownika obecnie pracuje w bardzo fajnej firmie w której stawka jest podobna ale atmosfera jest taka że z miła przyjemnością mam ochotę przyjść godzinę wcześniej do pracy czuje się dużo spokojniej także jeśli rozważacie prace tu radze się dwa razy zastanowić

płamen
@Jan

Najniższa krajowa i wieczne bajki o premii

Plamen Christow
@płamen

Plamen to rzadko spotykane imię, pewnie wstydzisz się swojego skoro podajesz się za kogoś innego. Pracuje w firmie 4 lata, atmosfera sympatyczna, kierownictwo w porządku na wynagrodzenie nie narzekam.

@K

Dzień dobry, Osobom pracującym w magazynie zapewniamy spodnie, kurtki, bluzy. Nie zapewniamy obuwia. Podobnie jak nie zapewniamy stroju dla osób pracujących w biurze. W ciągu dnia jest godzinna przerwa, co Pracownik z nią robi to jego prywatna sprawa. Owszem, jeżeli przyjeżdża dostawa, musi być przyjęta. Jest to w zakresie obowiązków Pracowników magazynu. Odnośnie pozostałych zarzutów personalnych, traktujemy je w kategorii pomówienia i zgłaszamy do odpowiednich organów. Pozdrawiamy.

@K

Dzień dobry, Nie zdarzyło się jeszcze żebyśmy nie przedłużyli umowy dobremu pracownikowi i wielu takich pracuje w firmie bardzo długi czas. Gdyby było tak źle, nie mielibyśmy większości pracowników z długoletnim stażem, w tym osoby które pracują ponad 25 lat. Cenimy osoby wykonujące dobrze swoją robotę i z tymi chcemy kontynuować współpracę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego i wyjaśnienie sprawy umowy. Możliwe, że w Pana przypadku zwyczajnie nie było podjętej wcześniej decyzji.

@płamen

Uprzejmie informujemy, że próby podszywania się pod naszych pracowników i psucia im opinii nie są dobrą praktyką. Ta sytuacja z pewnością zostanie zgłoszona do odpowiednich organów, na szczęście w dzisiejszych czasach nie istnieje coś takiego jak anonimowość w sieci. Jednocześnie odnosząc się do wypowiedzi to nie mamy ani jednej osoby pracującej za najniższą krajową. Premia jest wypłacana zgodnie z ustalonymi zasadami. Otrzymuje ją ponad 90% Pracowników.

Macie organizowane wigilie pracownicze lub jakieś wyjazdy pracownicze ?

@Michał

Tak wyjazdy sa na rozladunek kontenera pelnego ciezkich paczek

Darek

Tak za swoje

@Michał

Dzień dobry, dziękujemy za Twoje pytanie. Pandemia to trudny czas na organizację tego typu wydarzeń. Nie organizujemy Wigilii. Wyjazdy pracownicze ze względu na niskie zainteresowanie nie są organizowane od dłuższego czasu. Pozdrawiamy.

@Mcal

Dzień dobry, częścią obowiązków Pracowników magazynu jest przyjęcie towaru, rozładunek dostaw, w tym też przyjęcie dostaw, które przyjeżdżają w kontenerach. Mieści się to w zakresie obowiązków magazynu na który godzą się osoby podejmujące pracę.

mixx

Pracował ktoś jako magazynier przy ul Modlińska 379 i może się podzielić opinią na temat pracy,zarobków i atmosfery.

J@ku
@mixx

Praca jak praca, jak robisz to zarobisz. Z premiami jak trochę popracujesz to 4 wyciagniesz

zadowolony

Gdyby faktycznie tak było to na forum mielibyśmy dużo wpisów o podobnej treści.

Kamil

Oj Adam daj spokój napisałeś przynajmniej połowę tych wpisów pod różnymi nickami , chyba tylko szef jeszcze nie zorientował że to twoja robota ;) Widzę że tak samo jak innych w firmie oceniasz szefa .Mam pytanie skoro tak ci tam źle to po co tam siedzisz od tylu lat? żeby tylko wyśmiewać i szydzić ze wszystkich w koło? Jak byś miał odrobinę przyzwoitości to już dawno by cię tam nie było ;)

Izabela
@Kamil

Widzę, że Twoja opinia różni się od większości wpisów na forum. Możesz opowiedzieć jakie są Twoje doświadczenia w pracy w firmie ELHURT SP. Z O.O.? Chętnie dowiem się czegoś więcej.

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie ELHURT SP. Z O.O.? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Daria

Jest karta Multi Sport za 104zł. za miesiąc oraz butelka wódki i kalendarz książkowy pod choinke.

Darek
@Daria

W tym roku był ''szampan'' z krutkim terminem i kalendarz

Eurocash

Witam, byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elhurt znajdującej się na ul. Modlińskiej 379, sama rozmowa z Panem prezesem bez większego zarzutu, może oprócz tego, że średnio potrafi przeprowadzać takie rozmowy, co do warunków na stanowisku magazyniera, bo w tym kierunku byłem rekrutowany na start otrzymujemy umowę o pracę na okres próbny o długości 3 miesiące, co do stawki to 2000 zł netto plus premię za wyrobioną pracę w wysokości od ponad 300 do 1300 zł netto, oczywiście dojście do poziomu nawet tych 300 zł to okres miesiąca, dwóch-kwestia człowieka, co jeszcze dotyczy rekrutacji-otrzymuję się kwestionariusz osobowy z takimi danymi jak status cywilny, dzieci oraz ich wiek i wszelkie standardowe dane osobowe, oprócz tego pracuję się od 8 do 17 w czym znajduję się godzina przerwy.Pozdrawiam.

@Eurocash

A jak oceniasz samą rozmowę i oferowane warunki? Zdecydujesz się na podjęcie pracy w ELHURT? Jeśli tak, to daj znać, jak będą przebiegać Twoje pierwsze dni pracy, czy będziesz wdrażany przez swoich współpracowników i jaka będzie atmosfera pracy w ELHURT!

Remo

Firm o nazwie Elhurt jest co najmniej trzy w Warszawie, a powyższy wpis nie może dotyczyć tej w której ja pracuję. Ta opinia to jakieś nieporozumienie. Ostatnio po dwóch dniach szkoleń miałem ich przesyt. Jeszcze się nie zdarzyło żebym nie otrzymał należnej mi premii. Z tym stresem to duża przesada, każdy kto robi swoje i nie kombinuje może tu znaleźć fajnych ludzi do współpracy. Ogólnie polecam, dla wszystkich zainteresowanych służę namiarami na siebie.

B
@Remo

Oj Remo Ty dokładnie wiesz o jaka firmę chodzi, modlinska modlinska i jeszcze raz modlińska Warszawa

@B

Odpowiadasz użytkownikowi, który swój wpis zamieścił ponad siedem lat temu, więc może nie przeczytać Twojej wypowiedzi. A czy Ty pracujesz w ELHURT w Warszawie? Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Polecałbyś aplikować osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego, czy raczej nie?

tymo

Z ciekawości wszedłem na stronę i zacząłem czytać i mam jedną uwagę , ludzie może zacznijcie czytać o jakiej firmie piszecie to nie Elhurt z Gdańska tylko z Warszaway a to spora różnica nie będę tu nikomu kadził , pracowałem jakiś czas temu w W-wie i dla mnie było ok do tej pory mam z nimi dobre relacje

B
@tymo

Jest to firma el hurt w Warszawie na ul modlinskiej. Każdy wie o kim tu pisze, nie siej fermentu

Alicja

Czy ktoś z Was niedawno aplikował do pracy w ELHURT? Widziałam, że aktualne oferty pracy znaleźć można na stronie internetowej firmy w zakładce Praca: http://www.elhurt.eu/praca Obecnie firma poszukuje magazynierów, kierowców oraz handlowców. Czy odpowiada Wam któreś z tych stanowisk?

praktykant

pytaj

Pedro

Jaki jest powód, że nie zaglądacie na forum?

Iza

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Zostaw merytoryczną opinię o ELHURT SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w ELHURT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ELHURT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELHURT SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELHURT SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w ELHURT SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELHURT SP. Z O.O.