Interfood

Gdynia

Opinie o Interfood

lato

Witam serdecznie. Słyszałem sporo na temat firmy od swoich znajomych. W sumie zdecydowana większość przekonywała mnie żebym sam też tutaj spróbował swoich sił. Dajcie znać pracownicy czy oni czasem nie przesadzali

HcP
@lato 20.05.2016 14:18

Rodzinka się odezwała?

opos

Jak na firme z taką długoletnią tradycją, to chyba powinno być trochę lepiej. Co w ogóle macie na myśli piszac, że to dno i porazka, bo nie bardzo w sumie rozumiem. W ogóle to jakie szanse sa obecnie na zatrudnienie w tej firmie, wysokie, czy raczej sporadycznie i sezonowo otwierają rekrutacje? Pozdrawiam.

lato
@opos 10.01.2015 18:18

nie powiedziałbym że ta firma to dno. Wręcz przeciwnie. Może i branża niewdzięczna bo śmierdząca ( Interfood zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju świeżych ryb po kilka razy w tygodniu) , ale firma jak najbardziej rzetelena i moim zdaniem przy okazji tego godna polecenia. Niewiele znam innych które tak długo utrzymałyby się właśnie w tej branży

jacek

Interfood z tego co wyczytałem zajmuje się produkcja oraz dystrybucja świeżych ryb oraz owoców morza, działają o 1991 roku.

HH

te \"handlowiec\" z rodziny jestes??? :D

[usunięte przez moderatora]!szefowa to...i kto napisze ze jest ok to chyba jest [usunięte przez moderatora]!!!omijac tych lichwiarzy!!!

W tej chwili 2.500 brutto, bo jest mniej pracy .

praca jest ciezka to prawda ale co do placenia za nia to b. daleko do tego co proponuja nigdy nie doliczysz sie ile zarobisz a jak sie chcesz zwolnic to ci zrobia takie potracenia za darmo ze bedziesz w szoku naprawde nie warto probowac tam pracy szkoda czasu

Może ktoś napisać jakie są średnie pensje za filetowanie/patroszenie? W ogłoszeniu jest 3000 zł brutto. Prawda? pozdr.

Jola

Jest teraz malo pracy , wiec zarobki sa slabe. Szukam czegos , ale trudno o dobra prace. Poczekam moze bedzie lepiej. Firma jest dobra , jesli ktos chce pracowac. a wiadomo - praca przy rybach jest ciezka .

Kaktus

Niesamowita???Baba jest niezrównoważona. Pracowałem tam jakiś czas-i nigdy więcej!

onyx

Hej.....ja opisze to tak: + jest ta praca + płacą na czas (opcinka jest % max 20 %) - nierównomierne godziny pracy (praca miedzy 9 a 23) - spory nacisk na nadgodzinny - brak ubran dla nowo przyjętych + posiłek obiadowy (sporadycznie, tak raz w tygodniu) - niesamowita szefowa(nie interesuje ja to co ty wiesz czy nie wiesz, w jej oczach masz być zrąbany na miejscu) + możesz dosyć tanio kupić rybę - brak mozliwosci kąpieli(pomimo ze prysznice są, nie korzysta sie z nich) - tylko jedna zmiana, gdzie mogła by byc praca 2 zmianowa

były pracownik

firemka rodzinna typu krzak, ludzie tam rotują bo nikt nie chce tam orać za marne grosze, poza tym praca przy rybach dla kogoś kto ma ambicje to za mało

Zainteresowany

Dlaczego nie polecacie? Chodzi o płacę, czy klimat jaki tworzą pracownicy lub też szefowie, przełożeni? Interesuje mnie to ,ponieważ rozważam ewentualne podjęcie pracy w Interfood?

xxx

zgadzam się z poprzednią wypowiedzią, nie polecam jeśli ktoś szuka stałej i dobrej pracy to na pewno nie Interfood.

handlowiec

szanowny anonimie, naprawdę nie wiem po czym wnosisz? Może coś więcej napiszesz? W którym oddziale pracowałeś? Bo ja pracuje w tej firmie od 4lat i nie narzekam. Fakt! trzeba pracować. Może to bolało?

okropna firma!! nie polecam!!!!

Zostaw opinię o Interfood - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interfood