InterMarche

Tarnobrzeg

Opinie o InterMarche

Iwona

Obecnie firma InterMarche poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawca w miejscowości Ruda Śląska. W ofercie zaznaczyli, że zapewniają umowę o pracę. Czy ktoś jest zainteresowany takim stanowiskiem pracy i przymierza się do złożenia cv?

kmn

@karstu teraz widze ze jest oferta pracy na kierownika zmiany- lidera zespolu w Katowicach do zadan takiej ososby nalezy meidzy innymi realizacja celów handlowych szyldu INTERMARCHE,odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie sklepu,nadzorowanie i organizowanie pracy podległego zespołu

busd

Jeżeli ludzie nie zmienią swojego nastawienia w Santarem w Tarnobrzegu to w ciągu krótkiego czasu wszyscy się zezwierzęcimy. A to byłoby niekoniecznie korzystne dla samej firmy jak i dla nas samych. Może jest to warte zastanowienia, bo zdecydowanie lepiej pracuje się w grupie dążącej do jednego wspólnego celu.

silna róża

witajcie kochani forumicze, jeśli chciałabym się załapać tam do was do ochrpny tego SANTAREM INTERMARCHE to można bezpośrednio uwas czy trzeba przez jakomś agencje? bo ja wolałałbym bezpośrednio w firmie. no i postawowe pytanie chyba czy wogóle zatrudniają tam kobiety do ochrony? i ile bym zarobila na rękę?

Maryś

Faktycznie musi być coś nie tak z właścicielami że muszą zatrudniać tak kiepskski personel jak wyżej . Jestem tu przypadkiem chciałam się coś dowiedzieć o mentalności ludzi w Tarnobrzegu bo chciałam otworzyć interes w Tarnobrzegu .Pochodze z Zamościa .Nigdyyyy !!!!!!!! Mam firmy w róznych miastach ale takie nieróbstwo ,narzekanie i same roszczenia jak w Tarnobrzegu nie spotkałam nigdzie .Opamiętajcie się ludzie

dałam

Dokładnie tak jest. Podwójna ewidencja pracy, papiery dla kontroli są ok. A cała prawda kryje się w zeszytach i kompie kadrowej. O wszystkim wiedzą właściciele i kierownictwo. Ludzie są zastraszani, odmówisz pracy w godzinach nocnych(np. inwentaryzacja 1.01. obecność miała być dobrowolna) NIE PRACUJESZ! Właścicielami tego [usunięte przez moderatora] są chyba jacyś "Azjaci". Szukają pracowników za miskę ryżu, oczywiście tego z odpisu :))

Johanka

Pomijając ortografię i styl poprzednich odpowiedzi, mogę podpisać się pod tym obiema rękami. Jest właśnie i dokładnie tak! [usunięte przez moderatora], nadgodziny, nagminne nieprzestrzeganie czasu pracy, łamanie Kodeksu Pracy na każdym niemal kroku, zarządzanie "kapitałem ludzkim" oparte na donosicielstwie, dupowłaztwie i wazelinie, ciężka praca za najmarniejsze grosze, docenienie pracownika to u nich 20 PLN(podwyżka - pan prezes panią docenił, he he he). Nie będę tu rozwijać co oznacza łamanie Kodeksu Pracy, bo to brak przerw, nieprzerwanych urlopów, mnóstwo godzin do oddania, praca w godzinach nocnych, zresztą kto chce i kogo łaskawie przyjmą sam tego wszystkiego doświadczy, a Bóg mi świadkiem, że nie kłamię! A spróbujcie dowieść swoich praw i racji!!!! Wiem coś o tym, nie liczcie na Sąd Pracy, pomimo bardzo oczywistych faktów i racji nic nie wskóracie, też wiem co mówię. Jedyną satysfakcją może być mina sędziego, że wierzy wam na każde słowo, ale prawnik, którego Intermarche wynajmie odwróci kota ogonem i zaprzeczy faktom oczywistym a wy ich nie udowodnicie bo jak? Nie wiem, może PIP? Kto ma pracę niech sobie taką głowy nie zawraca i Cv nie składa. Kto nie ma, niech próbuje ale musi się liczyć z tym, że jak nie będzie cicho siedział, w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] właził, donosił a przy tym niepróbuje dochodzić swoich praw to chwilę popracuje, ot co

No i jak po świetach? Kiedy oddadza nadgodziny? Wszystkie soboty i niedziele???!!!! To jest [usunięte przez moderatora]! Płakać się chce!!!

kasia

NiE NIE NIE NIE!!!!!!!!!!chyba ze musisz pracować a 800zł za pełen wymiar pracy i 58godz.tygodniowo...

w....

Człowieku ty idź pierw do szkoły,bo z taką inteligencją nie nadajesz się nawt na pracę do kamieniołomów.Poddaj się głębokiej analizie ortograficznej i dyslekcji,bo twoja pisownia jest na poziomie klasy O. Dziwię się że wogóle Cię przyjęli tam do pracy.

niunia

Praca w Intermarche to coś strasznego.Ochrona traktuje pracowników jak przestępców a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak kradli tak kradną.Kasjerzy są traktowani jak roboty.Nie ma czasu na przerwę.Jeden z kasierów głównych nie ma pojęcia o pracy.Nie polecam nikomu tam pracy.

pani xxx

pomijając ortografię wcześniejszych wypowiedzi (hm) cała reszta się zgadza. Niestety

Bo facet przystojny jest. :P

nick

naucz się człowieku najpierw pisać później wystawiaj opinie ;):)

pan x x x

to jst cała prawda co wyzej napisali

ala

nieplecam poniewasz pracuje sie ponad godziny za które niema zapłaty [usunięte przez moderatora] atmosfera sami [usunięte przez moderatora] łocznie z ochroną.pracodawa terroryzuje pracowników,48 kamer niemozna wyjść na pszerwe,jeśli kierowniczka niewyrazi zgody.szachrajstwo niejest wypłacana cała pensia.na umowie jest 1300 zł brutto a na reke 960zł co powinno byc 1050złnetto.daja wypowiedzenie umowy zniewyjasnionych pszyczyn dla pracownika.pani prezes zazdrosna o pracownice,poniewasz prezes sie na niektóre oglada i daje suka wypowiedzenia.choc sie jest wpożatku.takrze jak niechcecie miec wzpdów na żoładku to tam nieidzcie z cv.ostrzegam.to niejest złosliwa wypowiedz tylko realia.

nikola

Nie Nie Nie polecam!!!Brakuje tam wszystkiego po jednej marnej koszulce dostałysmy, nawet papieru toaletowego nie ma w kiblu. Brudno, zimno i ciemno. Nerwowa atmosfera, [usunięte przez moderatora], najnizsza krajowa. A tak po za tym fajnie...

Zostaw opinię o InterMarche - Tarnobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InterMarche