Leach and Lang Property Consultants

Toruń

Opinie o Leach and Lang Property Consultants

nickleodeon

Uff...Dzieki, stracilabym czas niepotrzebnie. ;)

lalka

Pracowałam tam ponad pół roku. Szefowe czasami lekko roztrzepane i siały niepotrzebnie panikę ale ogólnie baaaaaaaaaaaaardzo sympatyczne i kulturalne. Raczej domowa atmosfera. Minusem była straszna rotacja personelu- wynika to z małych zarobków. Płace mega sztywne, nikłe szanse na podwyżkę a pracy- jak wszędzie w tych czasach sporo... Generalnie polecam... Fajna praca na zdobycie doświadczenia, dla studenta chcacego dorobić. Strata czasu dla karierowiczów i osób bardzo ambitnych.

Zostaw opinię o Leach and Lang Property Consultants - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leach and Lang Property Consultants