Business Service i Iso System

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Business Service i Iso System
2 5 6 1

Opinie o Business Service i Iso System

Bożena

@Marek, z jakiego powodu nie polecisz firmy jako pracodawcy? Czy nie odpowiada Ci jakaś szczególna rzecz? Na pewno możesz zauważyć też dobre strony pracy w tym miejscu. Zależy nam na tym, aby opinie były wiarygodne, dlatego też proszę Cię o podanie szczegółów i opisanie własnych doświadczeń. Czy byłeś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę?

Administrator

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 21 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej sytuacji w firmie Business Service i Iso System?

Marek
@Administrator 17.02.2018 09:15

Firma w swoich uslugach bardzo kompetentna lecz jako pracodawce nie polecam.

Pracownik

Firma Business Service z Poznania to najbardziej kompetentna w swojej branży konsultingowej i doskonale dba o pracowników, ciągle jakieś torty, pączki, itp. kawa, HERBATA BEZPŁATNIE , NIC NIE TRZEBA MIEĆ SWOJEGO, wszystko dostarcza Firma, również samochody służbowe . Bardzo dobrze mi się tu pracowało, ale wyjechałem za żoną. Polecam takiego pracodawcę.

adik

Znający problem, czy ja wiem, to chyba zaleta jednak. Firma oferuje wszechstronne usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, a zwłaszcza: Systemy zarządzania - doradztwo biznesowe, analizy inwestycyjne studia wykonalności, wdrażania systemów ISO, czy dadzór nad żywnością, audyty certyfikacja.

ISO9001

Podjęłam pracę w tej firmie po stażu i to był duży błąd. Pracownicy są źle traktowani i nie mają żadnych praw. Jeśli ktoś się szanuje i ma honor to zbyt długo tam nie wytrzyma. Podstawą zarządzania przedsiębiorstwa jest strach, poniżanie i obrażanie. Praca dobra dla zdesperowanych studentów, którzy nie mogą po studiach poszukać pracy i łapią wszystko byle tylko mieć jakieś doświadczenie. A praca tam to prawdziwa szkoła życia...

P

[usunięte przez moderatora] to za strasznie małe pieniądze - do tego pseudo Zarząd który stosuje [usunięte przez moderatora] na każdym kroku.

Znający problem
@P 13.10.2010 20:23

Główna wady Pracodawcy polegała na tym, że nie pozwalał Pracownikom kraść (sorry: kombinować, jak w czasach PRL).

hood

Nawet stażyści uciekają po tygodniu...Pracodawca [usunięte przez moderatora] to krwiopijca, zatrudnia za najniższą krajową i wykorzystuje pracowników. Do tego dochodzą rejestry wszystkich działań w biurze, nawet pobranie długopisu czy papieru musi być odnotowane przy 8 osobowej załodze...Notatki służbowe są pisane za rozlanie mleka w kuchni i spóźnieniu do klienta 5 minut, za 5 km więcej na trasie Poznań-Wrocław. Do tego w firmie zatrudniona jest żona owego Despoty która zawsze pięknie się uśmiecha a najlepiej by wbiła w plecy nóż. Przy zwolnieniu robią straszne problemy.Wystrzegać się tej firmy!

Zostaw opinię o Business Service i Iso System - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Service i Iso System