Opinie o Ulma w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ulma. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ulma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ulma w Gdańsk

NESCAFE

WITAM wszystkich jestem pracownikiem tej firmy i chcialbym wyrazic swoja opinie pozytywna ogulnie szukalem takiej pracy stacjonarnej tak zeby cos naprawic wyczyscis przykrecic poprostu zrobic cos z niczego i jest ok jest socjal mozna sie umyc jest prysznic szatnia cieply posilek firmowy jest czysto i pozadek kierownik tez jest spoko doradzi pomoze w ruznych sprawach niemialem lepszego a pracowalem w ruznych zakladach pracy kasa mi tez osobiscie pasuje tez sa soboty dla chetnych mozna dorobic i jest ok pracownicy tez sa ok tylko ostatnio byla zmiana brygadzistuw i ta zmiana jest slaba moze niemieli kogo dac bo ten mlodszy pan to jakas pomylka zamienili go z tego wzgledu ze na drugiej zmianie se niedawal rady ale u nas podobnie POPROSTU ZWYKLY PAJAC moja opinia i wydaje mi sie ze nietylko moja no takie zycie a ogulnie to zapraszam

Wiolka Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam ofertę od spółki dla asystenta projektanta i chciałam sprawdzić warunki. Tu jednak nie ma zbyt wielu aktualnych opinii i nie mam pewności czy trafiłam w dobre miejsce, zwłaszcza, że Koszalin jest wpisany. Czy to nie firma budowlana?

NESCAFE Nowy wpis

WOT

Biedronka zapowiedziała, że z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pracownicy sieci otrzymają specjalne rabaty w wysokości do 1000 złotych w formie voucherów.Rabaty mają być dostępne od 6 grudnia br."Każda osoba zatrudniona w Lidl Polska otrzyma kupony/bonus zakupowy o wartości 1000 zł"Ponadto w mediach pojawiały się informacje o bonusach świątecznych dla pracowników sieci Aldi.ULMA?

MAKRELA Nowy wpis
@WOT

Istnieją dwa źródła finansowania premii świątecznych dla pracowników. Pierwszym z nich są środki obrotowe firmy, drugim natomiast Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, który według prawa powinien działać w każdej firmie zatrudniającej minimum 20 osób w przeliczeniu na pełne etaty.

Agnieszka Nowy wpis
@MAKRELA

I ostatecznie precyzując to co konkretnie wpadło na święta? Dopytuję, bo nie wynika to chyba zbyt jasno z tej odp? I tak pzt., co z innymi świętami, wkrótce Wielkanoc, więc co z tej okazji może się tu dziać?

outside

na hali pracodawca może wyłączyć ogrzewanie? Pracodawca nie może wyłączać urządzeń grzewczych w sposób dowolny i uwarunkowany jedynie względami ekonomicznymi. Pracodawca musi zapewnić odpowiednią temperaturę w miejscu pracy - nie niższą niż 14 st. C. Wyjątkiem jest sytuacja kiedy nie pozwalają na to względy technologiczne. A U NAS 7 STOPNI -BRAWO

outside 2
@outside

a co brygadzista na to?

Renata
@outside

W tej firmie ta odpowiednia temperatura jest zapewniana? Dobrze rozumiem?

Dominika

Widzę informację, że płacą pieniądze na czas, a czy ktoś mógłby jeszcze mi napisać, ile płacą? Bardzo bym chciała wiedzieć, jaka jest stawka proponowana dla nowego pracownika aktualnie i czy w ogóle mają jakieś oferty.

Pracownik Ulma
@Dominika

Na jakie stanowisko chce Pani aplikować ?

wagabunda

Przeciętne wynagrodzenie brutto w lutym 2022 roku wyniosło 6220,04 złotego, co oznacza wzrost o 11,7 procent licząc rok do roku - podał Główny Urząd Statystyczny.A u nas narazie nic nie bylo-BIDA

Jakie są mocne strony pracodawcy Ulma?

ŻABKA

wynagrodzenie na czas

@ŻABKA

I to wszystko? Trochę mało, bo wynagrodzenie na czas to taka podstawa, nic nadzwyczajnego.

Czy w Ulma odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

product department

Tak oczywiście . Do działu produktu ?

@product department

Chociażby do działu produktu. :) Co trzeba zrobić żeby się tam dostać?

KFC

Przeciętne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw w kwietniu 2021 roku wyniosło 5805,72 zł, co oznacza wzrost o 9,9 procent rok do roku - podał Główny Urząd Statystyczny.A w tej firmie?

RED BULL
@KFC

0zl

BURGER KING

Ulma Construccion Polska odnotowało 20,19 mln zł skonsolidowanego zysku netto w 2020 r. podała spółka, przedstawiając wstępne wyniki.

kon

nawet zyczen nie zlozyli taka firma brawooo

Wiecie czy Ulma udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

majonez

Tylko ochronie na pracy zdalnej

pupu

moze jak bedziesz dziobal po 2 latach

@pupu

bo kolejka jest chetnych az do bramy

@pupu

Domyślam się, że Twój wpis dotyczy rodzaju umowy w Ulma i że raczej nie ma tam szans na umowę o pracę od początku, tak? A czy jest szansa na umowę o pracę na czas nieokreślony, nawet po kilku latach?

@Dominika

ok. 3lata

Lukes

Ktoś tam jeszcze ze starej gwardi pracuje?

koniu

pokarzesz ze cos szybciej lub lepiej robisz to juz benda cie dymac do konca maister porazka

baku

na zmianie 6 osub a kierownictwo jak BOGOWIE EGIPTU

lysy

zmiana kierownictwa na gorsze

Niki

Firma dobrze oceniana, więc trudno zrozumieć niektóre wpisy!

bab
@Niki

przez kogo dobrze oceniana-przez klienta?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Ulma. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

obserwator

Tak

Kozak

Ta firma to żenada pracując w firmie 5 lat zarabiam 2600 na rękę. (usunięte przez administratora) Jednemu robi kawki w biurze A resztę gania wydziera się. Obiady nie są darmowe przez cały rok . Praca polega na okrągłym przezucaniu złomu za bardzo słabe pieniądze jak na tak siłowa pracę. Nie doceniają nawet doświadczonych pracowników operatorów jak dostaniesz podwyżkę to 100 zł brutto . Nie polecam

@Kozak

Takie wynagrodzenie jest już powyżej średniej krajowej, więc chyba nie jest aż tak źle. No ale jasną sprawą jest to, że kwestia wysokości wynagrodzenia jest indywidualna - rozumiem, iż dla Ciebie może być ono za małe. A co z premiami uznaniowymi? Zdarza się Wam je dostawać?

@Kozak

Kogo nazywasz doświadczonym operatorem ? Starych ramoli co jak odejdą od maszyny to się gubią w drodze do wc, Ci co coś umieli po za staniem w jednym miejscu wyjechali za granicę albo zostali zwolnieni bo za dużo wiedzieli. "Kadra zarządzająca" ? Małolat bez szkoły i stary stoczniowiec nie znający podstaw komputera ? Litości....

@Kozak

Średnia krajowa w Polsce w 2020 roku według założeń budżetu państwa ma wynosić 5227 złotych.

Zostaw merytoryczną opinię o Ulma - Gdańsk

• Jak się pracuje w Ulma?

Zobacz opinie na temat firmy Ulma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ulma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ulma?

Kandydaci do pracy w Ulma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ulma