Opinie o Multidekor

Nick

po plecach tak natomiast z ulicy odradzam zwłaszcza na produkcję a nie daj Boże na spawalnię(usunięte przez administratora)

=[

to już chyba jest przyjacielu nieaktualne, teraz raczej na grafika szukają kogoś - i tutaj mamy ciekawe wymagania:Wysokiego poczucie estetyki, ciekawości świata konieczne - ciekawe jak to weryfikują tam:)

Kaczor

Nie przesadzajcie, nie jest aż tak źle, owszem trzeba się napracować, ale to chyba normalne - W KOŃCU JESTEŚ W PRACY A NIE NA URLOPIE, jeśli chcesz pracować to będziesz i tyle w tym temacie

Wladym

A to na jakim dziale pracowałeś? Dalej tak kiepsko?

Johnny

jak się idzie do pracy do rodzinnej firmy to lepiej wiedzieć co to za rodzina..

moniczka.b

z przykrością stwierdzam że pracowałam w tej firmie przez 2 sezony..i to co odwala tam pseudo kierownictwu to jest żenada,...Polecam wszystki którzy lubią jak się nimi pomiata.Jedyną pozytywem jest zapłata zawsze na czas do 10go każdego miesiąca. [usunięte przez moderatora]

Nick

Jeśli chodzi o pracę "na hali" to fajna firma, natomiast w biurze to już typowo rodzinna firma - kto nie jest z rodziny ten ma tam ciężkie życie.

Zostaw opinię o Multidekor - Reguły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multidekor