“Proxima”

Gdańsk

Opinie o “Proxima”

szest

Zatrudnić się możesz @anonim, nie będzie z tym problemu, tym bardziej, że w tej chwili poszukują ludzi, wymagają w sumie nie dużo, bo 2 lata doświadczenia

moherowa

zgadzam sie oszustwo jakich malo!!!! nie wysylac sms ja nas szczescie drugie smsa juz nie wyslalam.... skroilam sie ze cos jest nie tak!

oszukana

wysyłając meila z cv na adres proximainterkadry@proximainterkadry.pl trzeba sie liczyć tylko ze stratą pieniędzy i czasu.W ogloszeniu ogłaszają że potrzebują doradcę internetowego i każą wysylać esa żeby dostać informacje z podanym wyżej adresem meila po czy odpisują że cv zostalo pozytywnie rozpatrzone i proszą o wyslanie kolejnego esa potwierdzającego naszą chęć do pracy(koszt esa 3zł) i potem kontakt sie urywa. JEDNA WIELKA ŚCIEMA!!!!

Zostaw opinię o “Proxima” - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie “Proxima”