Opinie o Cholewiński Z.P.H.U w Czosnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cholewiński Z.P.H.U. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cholewiński Z.P.H.U na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cholewiński Z.P.H.U w Czosnów

Nik

szef jak szef wymaga pracownicy to ludzie z PRLu nikt Ci nic nie powie jeden drugiemu wrogiem jakby mogli to by Cię udusili P.Włodek wielki kierownik bez kija nie podchodz przy szefowej mięknie i dobrodzieja zgrywa następna P.Gosia wszystko wie i w d....była ten sam model co P. Włodek ogólnie atmosfera taka że wychodząc po 8h żałujesz że tam trafiłeś

Pracuje od 6 miesięcy jako ekspedientka i wchodzę tu głównie, żeby pochwalić współpracę z szefową, która zajmuje się salonami- świetna konkretna babka! Idzie się ze wszystkim dogadać. Polecam

wena
@Kasia

super że sami pracownicy a konkretnie jedna osoba pisze tak dobrą opinie,ciekawe co z tego ma....?

Magda

Zastanawiałam sięczy jest trudno się dostać do pracy do Cholewińskiego teraz po wejściu tutaj na to forum niestety nie doczytałam się takiej informacji możę macie coś na ten temat w swoich glowach i moglibyście się podzielićt ym tutaj ? pozdrawiam wszystkich i czekam na informacje - mam nadzieje, ze dacie rade.

Mona

Cześć.Pracowałam 2 lata,wypłata 1200-1300. Plany nie do przekroczenia.Będziesz tam nikim.a najgorszy dzień to dzień wypłaty,kiedy jedziesz do siedziby firmy i wysluchujesz w pokoju "wielķego brata" jak nie umiesz, nie starasz się,nie masz zapału,.....Ale ładnie wygląda to w cv, i otwierają się szeroko drzwi do innych firm:-)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cholewiński Z.P.H.U, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Ala

Wyroby firmy Cholewiński należą do jednych najdroższych w kraju ale niestety cena nie dorównuje jakości.Z Skórzanej torebki po 6 miesiącach ściera się barwa , mimo to firma nie uznaje reklamacji. SKANDAL !!!!!

Ryba

Nie ma to jak autoreklama ^nela

@Ryba według mnie troche wymyśla, ja pracowałam tam przez 8 mieisięcy w czasie roku akademickiego na studiach, na stanowisku ekspedientki i było zupełnie fajnie, mogę polecić jeśli porównywałabym np. do wielkich zagranicznych sieciówek!

Ryba

nawet najwiekszemu wrogowi nie polece tej firmy. Gorzej niz za czasow prl

info

Witam, pracowałem w firmie Cholewinski prawie rok. I praca naprawdę nie była zła. Jak chciałem wolne, to miałem, urlop też był. Były też minusy (o któych nie będę pisał). Ale gdzie jest doskonale? Ogólnie dobrze wspominam pracę u (usunięte przez administratora). Wiem jedno, są o wiele gorsi pracodawcy .... Z p. (usunięte przez administratora)można było dojść do porozumienia.

Witam, bardzo się cieszę z istnienia takiej strony, daje to świetną możliwość wyrażenia każdemu swojej opinii, szkoda jednak, że większość opinii jest pisana pod wpływem, żalu lub pretensji do byłych pracodawców. Tak jak w tym przypadku, gdzie np 4 posty napisane są w jednym dniu, niemal w ciągu jednej godziny, winszuję jednak za pomysł prowadzenia konwersacji samemu ze sobą. Jestem handlowcem w firmie CHOLEWIŃSKI od ponad 8 lat, więc miałem okazje widzieć już bardzo różnych kolegów z pracy i bardzo różnie nastawionych do jakiejkolwiek pracy i prezesa, ale nie tylko naszego, a kogo kogokolwiek kto by ich nadzorował. Faktycznie wiele osobom musi przeszkadzać, że w naszej firmie nie da się nic nie robić, bo jak w większości firm rodzinnych bardzo szybko to wychodzi. Niezaprzeczalna jest jednak również elastyczność przełożonych w (usunięte przez administratora)i indywidualne podejście do pracownika. To bardzo odróżnia (usunięte przez administratora)od innych firm o strukturze koroporacyjnej, która tu całe szczęście nie występuje, a człowiek pozostaje człowiekiem. Dla osób chcących pracować, szczerze polecam. Pozdrawiam

Sledze te wasze wpisy od 6 miesięcy, zastanawiałam sie czy cos napisać czy nie. W firmie pracuje rok jestem zwykłym sprzedawcą, nikt mnie narazie nie zwolnił i mam nadzieje ze nikt tego nie zrobi:) Nie zgadzam sie do końca z waszymi wpisami poniewaz pracowałam w wielu innych markach i jesli ktos pisze ze trzeba zasuwać to chyba w cholewińskim zaczoł swoją pierwszą prace w galeri bo ja twierdze że tu odpoczywam:) płace jesli chodzi o wszystkie sklepy w galerii to najlepsze, atmosfera oczywiście w naszym salonie raz lepza raz gorsza jest to rzecz naturalna. Może jak ktoś ma naprawe zła atmosfere to ma zle, ale jesli chodzi o firme jest naprawde spoko. Jak masz zamiar złożyć CV składaj nie masz nic do stracenia a jak trafisz na fajna ekipe to tylko zyskasz. I nie pisze tego bo ktoś mi kazał czy cos tam pisze bo wydaje mi sie że troche przesadzacie, nie zdajecie sobie sprawy jak jest w innych markach oczywiscie nie wszystkich ale w niektórych to jest dopiero masakra.Oczywiście są minusy ale są one wszedzie.

Milena

pracuję tu i nie jest źle. piszecie bzdury, bo was zwolnili. praca jest uczciwa jak ktoś chce pracować. nie mogę pojąć tych bzdur choć długo tu nie pracuję... A jeżeli o produkty chodzi to już w ogole są super i z okazji świąt dostałam duuuuży rabat wiec niedługo sama zaczne testować

GoniaGonia
@Milena

norma że jako pracownik masz duży rabat, wielkie mi halo. Popracujesz trochę dłużej, zobaczymy jak będziesz pisać

UWAGA na jakość tych tandetnie wykonanych torebek! reklamacji nie uwzględniają a wina cała po stronie klienta. Obsługa w Firmie zwłaszcza przez arogancką kobietę, która niby zajmuje się reklamacjami jest poniżej krytyki! To jest skandal. Po pól roku użytkowania torebki skóra wygląda jak by to było wyrób skóropodobny. Rozmowy w zakładzie są straszne, traktują Klienta jak bandytę! Co to za firma. Nie polecam jakichkolwiek zakupów w tej Firmie.

Aga Sz.

Nie wiem za co was z tej firmy ludzie wyrzucili ze opowiadacie takie rzeczy, ja pracując przez 3 lata nigdy z takimi bzdurami sie nie spotkałam , typowe warunki jak na polska firme i odeszłam tylko ze wzgledu na to ze maz znalazl lepsza prace w innym miescie

Anka

Nie wiem o co wam chodzi ludzie. Przesadzacie!!! Warunki jak wszedzie indziej, ja pracuje i jestem zadowolona. Polecam!

Iwonka

Odradzam...odradzam... !!!!! Uciekajcie od tej firmy jak najdalej... Juz w więzieniu lepiej się ludzi traktuje niż w tej firmie. Dla szefa tylko ważna jest kasa. Nawet jakby człowiek miał dwie nogi złamane to i tak musi przychodzić do pracy. Nie ma tu nawet zwolnień lekarskich a tym bardziej urlopów. Jak nie przyjdziesz do pracy to już po pensji.

albaba

(usunięte przez moderatora) omijac ta firme szerokim łukiem.

Mateusz

Witam, czytając opinie o tej firmie, sam nie wiem co robić. Chcę starać się, o pracę w tej firmie jako pracownik biurowy, lub informatyk. Ale po opiniach na temat tego pracodawcy, jestem w kropce. Może coś, się zmieniło na pozytywnie w tej firmie, i jako informatyk dobrze trafię. ...

krystyna

To co piszecie, to ułamek tego co się dzieje u tego drania. Marzę o tymżeby ktoś mu odpłacił kiedyś za nasze krzywdy i ponirzanie.

k

też coś o tym wiem, to prawda co jest napisane, może trochę przesada,ale ogólnie rzecz biorąc nic dodać nic ująć.

dad
@k

podpisuję się dwoma rękoma, dziad, gbur.... nie uznał mi zwrotu, mimo ze sprzedawca niedouczony sprzedał mi walizke z polipropylenu twierdząc, że to polwęglan.

Zostaw merytoryczną opinię o Cholewiński Z.P.H.U - Czosnów

Cholewiński Z.P.H.U