Zakład Tworzyw „Mal-plast”

Malbork

Opinie o Zakład Tworzyw „Mal-plast”

aga

Firma zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych przeznaczoną do przechowywania i kontaktu z żywnością więc wie jak ważni są pracownicy a tym samym jakość

epizod

\"omijać\" to mało powiedziane:))))(usunięte przez moderatora),nastawieni tylko na zbicie kasy dla siebie i spłatę swoich zobowiązań kosztem pracowników,nawet szkoda pisać...kto tam trafi to się natnie i tyle...tak jak większość firm w tym pięknym kraju, pracuj pracuj a garb sam Ci wyrośnie - za najniższą krajową:)

\"była\"

Omijać szerokim łukiem. Jako odbiorca a pracownik tym bardziej.

Zostaw opinię o Zakład Tworzyw „Mal-plast” - Malbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Tworzyw „Mal-plast”