FHU WIMAR

Rzeszów

Opinie o FHU WIMAR

Adam Marczak - 2009-11-06 15:25:19 Firma owszem potrafi zamontować szambo, jednak jej właściciel nkie wywiązuje się w pełni ze swoich zobowiązań. Proponuję wszystkie ustalenia z tą firmą zapisywać w umowie i sprawdzać ostateczny egzemplarz do podpisu. Zmieniał Pan 3 krotnie warunki umowy więc nie rozumiem zamieszania dotyczącego umowy.Co do zobowiązań nie rozumiem Pana... Ma Pan to co sam Pan uzgadniał a teraz twierdzi że my się nie wywiązaliśmy. Proszę pokazać pkt z którego się nie wywiązaliśmy a nie rzucać nie słusznymi opiniami.

Adam Marczak

Zostaw opinię o FHU WIMAR - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU WIMAR