Opinie o rossmann.pl - Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rossmann. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rossmann na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Warszawa

Beeeeeti

Myślałam jeszcze żeby do regionalnego przedzwonić i pogadać o tym wszystkim.. lubię ta prace,ale jak kierownika nie ma ze mną na zmianie..

Beeeeeti

Błagam pomóżcie nie wiem co mam robić.. Kierownik się na mnie ewidentnie uwziął.. co chwile ma jakieś problemy,firma z góry dostała podwyżkę mi kierownik powiedział ze mi jej nie przyzna,bo? Nie podoba mu się moja praca.. jak zapytałam co jest nie tak,to stwierdził ze ostatnio usłyszał ze „moje zapraszam do kasy było brzydkie”,ze mam zmienić ton jak rozmawiam z klientami,nie moja wina ze mam dość niski ton głosu i czasami nie da się zapanować nad tym.. zawsze się uśmiecham,jestem miła dla klientów,staram się zawsze doradzać.. nie wiem już naprawdę co robić.. druga sprawa jest taka ze twierdzi ze za bardzo się kręcę,ze niby nie wiem co mam ze sobą zrobić. ZAWSZE po zakończonej jakiejś czynności idę do osoby która prowadzi zmianę i pytam się co mam zrobić. Dziś oczywiście usłyszałam ze mam czas do końca grudnia na to żeby zmienić swoją postawę. Szczerze? Nie wiem jak mam to zrobić,(usunięte przez administratora) Czy co.. ale powiedział ze jeżeli się nie zmienię to mnie zwolni.. proszę pomóżcie.

Gang

Fajna praca ale zależy jakie masz osoby koło siebie i kierowniczke. Moje sugestie dla Rossmann: Zadne Lubię atmosferę w Rossmann za: Spokojna praca

nikt

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szanować prawa zwykłych pracowników, odpowiednio dobierać osoby funkcyjne

Aż tyle osób prowadzi rozmowy kwalifikacyjne? Mają na to czas i pieniądze w czasach kryzysu? Dziwne... Ta bańka mydlana pewnego dnia pęknie. Pierwsze symptomy już są. Wszystko w ich sklepach podrożało.

Jakie pytania?

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kejti

Witam prosze o prawdziwa i konkretna odp. Czy praca na 3/4 faktycznie tylko jest na 3/4 czy i tak chca rzebys wiecej pracowała i co z weekendami pracuje sie wszystkie bo jak bylam na rozmowie to mi tak powiedziano i tylko jeden pelen weekend wolny dziwne bo powinno być chociaż 2 wolne weekendy i co z urlopem mozna brac we wrześniu? I ten grafik czemu nie ma go na caly miesiąc ? I wyjazdy na inne sklepy pomoc bo nie ma ludzi do pracy ! Czy warto pracowac czy nie pomóżcie proszę!

@Kejti

Pracujesz więcej 140-150 jak masz 3/4 etatu ,weekendy pewnie zależy od sklepu ale 2 to żaden problem moeć wolne , urlop we wrześniu nie ma problemu , delegacje na inne sklepy owszem ale są to sklepy blisko miejsca gdzie sie mieszka ( trzeba dobie pomagać) ,grafik sie czesto zmienia jest to strasznie uciążliwe . Popracuj sama oceń czy warto .

JesteśBystry

Sklep Rossmann i praca w tym sklepie to jest jakieś totalne nieporozumienie, o ile nie jesteś spokrewniona z kierowniczką. Właśnie wróciłam z urlopu macierzyńskiego kończy mi się umowa, no i cóż zrobiła moja wspaniała pani kierowniczka? (usunięte przez administratora) mnie na zbity pysk bo zatrudnimy sobie swoje kumoterki i rodzine. Normalnie cudowni wiedzieć że rossmann zatrudnia zdecydowaną większość kobiet, a mają wywalone na kobietę która wraca do pracy po urlopie macierzyńskim na rzecz kumoterek i rodziny. O zmianach w grafiku, słabej atmosferze bo siostra patrzy na kuzynkę bokiem bo ta powiedziała, a ta nie przyszła po pracy na kawę to jest chore, a pani kierownik siedzi sobie w biurze i tylko nadaje przez telefon przez 8 godzin pracy, grafik robi tylko i wyłącznie pod siebie, wszystko robi tylko pod siebie i tylko żeby było jej dobrze. Dlatego zatrudnia sobie rodzinę bo jest taką ważną panią kierownik, ale żeby chociaż nic jej się nie ulało zatrudnia też totalnie nie mającej bladego pojęcia o niczym zastępczynie, żeby nie wtrącała się jej w jej koniugacje rodzinne, ani w grafik. Pani kierownik uwiła sobie gniazdko.

Dominika

@Kejti, a dlaczego pytasz o urlop konkretnie we wrześniu? Nie wiem, czemu akurat w tym miesiącu nie można by było brać wolnego. Jestem ciekawa czy aplikowałaś już do pracy w Rossmannie, czy po prostu na razie czekasz na informacje osób pracujących w tym miejscu.

Dominika

@Adam, skoro będziesz aplikował na kierownika salonu to rozumiem, że masz już doświadczenie na podobnym stanowisku. Czym zaciekawiła Cię firma Rossmann? Rozumiem też, że chcesz dopytać o interesujące Cię kwestię, ale przypomnę, że wątek dotyczy pracy w Rossmannie w Warszawie.

Pozytywna

Aplikując miałam wątpliwości, czy może jednak poszukać czegoś innego, przez tak liczne negatywne opinie. Mimo to zaryzykowałam i nie żałuję. Owszem praca nie należy do lekkich, ale kto powiedział, że będzie lekko? Zacznę od przebiegu rozmowy rekrutacyjnej, która była 1-etapowa (możliwe, że różni się to w zależności od miasta, pisze w wątku Warszawy jednak pochodzę z innej, mniejszej miejscowości, do której nie ma osobnego tematu). Na rozmowie byłam pytana o wcześniejsze prace, dlaczego Rossmann, czy aplikowałam gdzieś jeszcze, jak wyobrażam sobie pracę w rossmannie, takie standardowe pytania jak większość z obecnych na forum pisze :) Byłam bardzo zestresowana na tej rozmowie, panie były bardzo wyrozumiałe i bardzo miłe, gdyby stres mnie tak nie zjadł czułabym się jak z koleżankami na kawie. Praca na 3/4 etatu z możliwością dorobienia, dostawy nocne ( godziny różnią się w zależności od sklepu, są sklepy w których dostawy trwają do 6-7, 3-4, w niektórych nawet tylko do północy). Wszystko zostało mi wyjaśnione i po każdym z "punktów" panie pytały, czy odpowiadają mi takie warunki. Rozmowa trwała ok 30 minut. Pani Kierownik poinformowała mnie, że jeżeli będą na tak to zadzwoni następnego dnia do 18. Zadzwoniła jednak już po ok 4h, zostałam wysłana na badania itp. Mi osobiście praca w Rossmannie się bardzo podoba. Mam bardzo zgrany zespół, wszyscy są mili, pracowici. Nie wiem, czy to ja tak dobrze trafiłam i mam poprostu szczęście, czy osoby piszące te negatywy spodziewali się lekkiej i przyjemnej pracy przy kosmetykach zarabiając przy tym fortunę. Ciężkie kuwety? Owszem. Ale nigdy nie podnosimy ich same, zawsze sobie pomagamy, ciężka kuwetę podnoszą dwie osoby. Zmiany grafiku? Tak, to prawda, ale nie jest to robione bez celu. Mamy 3/4 etatu z możliwością dorobienia, z tego względu do grafiku dodawane są godziny, jeżeli ma to być jakaś większa zmiana ( L4 innej pracownicy itp) to jesteśmy pytane czy możemy przyjść na tą i na tą godzinę. Apel do osób, które aplikują : nie sugerujcie się tymi opiniami, w dużej mierze wszystko zależy od zespołu i tego jak traficie, warto przekonać się na własnej skórze , nie rezygnować przez to co się tu przeczyta. Co sklep to inaczej, ja nie twierdzę, że to co piszą dziewczyny w internecie to kłamstwa, może faktycznie tak źle trafily. Co do zarobków to płacone jest od godziny i nie są małe ;)

@Pozytywna

Pięniądze są bardzo małe jak na ogrom obowiązków jakie trzeba wykonać chyba nigdy Pani nie zarabiała dobrze wnioskuje z wypowiedzi . A 3/4 etatu z możliwością dorobienia do etatu to jawne nadużycie bo normalne firmy dają etat po prostu .Także jeśli Pani odpowiada ciężka praca fizyczna ,ogrom obowiązków , miliony bzdurnych procedur za niewielkie pieniądze i na 3/4 etatu zamiast całego , niestabilny grafik to OK .????

@Pozytywna

Moze kolezanka przyjechala z malej wioski pod granica bialoruska skoro twierdzi ze pieniądze sa odpowiednie....

Aga
@Pozytywna

Hej, mam pytanie odnośnie nabijanie promocji na kasie. Np. jest teraz promocja na dezodoranty Fa, jeśli kupimy to dostajemy przy kasie urzadzenie do mierzenia czasu. Czy taki gratis trzeba na nic na kasie jeśli nie ma kodu kreskowego?

Czy może ktoś zdradzić jakie zarobki są na stanowisku kierownik salonu Rossmann? W najbliższym czasie mam rozmowę o pracę na Śląsku, chciałbym mniej więcej poznać stawkę.

Dominika

@Pracownik, po Twoim nicku i brzmieniu wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w jednym z warszawskich Rossmannów. Jak oceniasz tego pracodawcę? Czy oferuje on dla swoich pracowników jakieś ciekawe benefity socjalne? To na pewno istotna kwestia dla osób chcących podjąć pracę w tym miejscu.

Dominika

@Kołohujamitolata, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na forum. Dzielimy się tu rzeczowymi opiniami na temat pracodawców. Rozumiem, że pracujesz w którymś z Rossmannów w Warszawie, tak? Tego właśnie miasta dotyczy wątek. @DobraKarma, pytasz, bo jesteś pracownikiem Rossmanna, czy zastanawiasz się nad aplikowaniem do pracy w tym miejscu?

DobraKarma

W którym to punkcie takie cuda?

Dominika

@Krzysiek, rozumiem, dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! @Niestety Doradca, po Twojej wypowiedzi i nicku wnoszę, że pracujesz aktualnie w Rossmannie. Co możesz napisać nam na forum na temat pracy w tej firmie? Wszelkie spostrzeżenia pochodzące od pracowników są bardzo ważne!

Ciekawa

Witam, Czy może ktoś się orientuje jakie są zarobki po podwyżkach dla kasjera, doradcy perfumeryjnego i asystenta? Czy wygląda to tak: kasjer 17,5, doradca 19,60 a asystent 20,10? Czy to możliwe aby doradca zarabiał nie dużo mniej niż asystent? pozdrawiam

Polena
@Ciekawa

To kwoty brutto?

Niestety Doradca
@Polena

Doradca 19.50

Dominika

@Krzysiek Wawa gal.mok i ken, a jak często są takie dostawy w Rossmannie? Orientujesz się może, czy nocki i rozładunek są extra płatne? Dziękuję za podzielenie się swoją opinią i spostrzeżeniami na forum. @Pozytywna, dziękuję za bardzo rozbudowaną opinię! To prawda, że do publikowanych w Internecie opinii trzeba podchodzić z pewną dozą dystansu. Długo już pracujesz w Rossmannie? Czy mogłabyś jeszcze dodać coś na temat dodatków pozapłacowych? Będę wdzięczna! Cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy.

Krzysiek
@Dominika

Ja pomagalem przy rozladunku jakies dwa razy w tygodniu. Ale wiem ze dostawy sa czesciej w sklepach

Krzysiek Wawa gal.mok i ken

A ja mogę powiedziec cos z zewnątrz. Dorabialem sobie do pensji (w firmie zewnętrznej) przy rozladunku towaru w Warszawie. Choc mam niezla pensje chcialem dorobic.... Pracownicy Rossmana maja robote ciezka i stresujaca. Szybciej szybciej i szybciej. A dostawy to koszmar.... Mianowicie. Przyjezdza dostawa, wypakowuje od 8 do 30 tzw. Boxow..... (swoja droga ciekawe kto wymyslil te nazwe) I reszta zajmuje sie obsluga. 30 paczek papieru toaletowego na pietro....? Nie ma klopotu.... 10 Silanow na polke...? Badz 100 szt karmy dla kota po sterylizacji....? Oczywiście pracownica rozlozy.... Aktualnie wprowadzili system elektroniczny liczenia towaru..... Wedlyg ich wiedzy tzw. Denso.... (Denso to firma nie model urzadzenia) Ale coz. Nigdy przenigdy chyba ze za pensje rzedu 8 tys miesięcznie....

Dominika

@Kamil, a masz już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Po datach wnoszę, że powinieneś być już po rozmowie - podziel się na forum swoimi wrażeniami z tego, jak przebiegała! Wszystkie merytoryczne wpisy są bardzo cenne dla innych użytkowników forum, dlatego zachęcam do wypowiadania się!

Kamil

Dzień dobry. W poniedziałek mam rozmowę na zastępcę kierownika. Ktoś może coś wie ? jak się pracuje.. jakie są zmiany.. jakie są zarobki ?

Dominika

@Karma, zapewne ta krótka przerwa i nawał obowiązków zależy od danej placówki i jej lokalizacji - tego, czy jest bardzo oblegana. Mam rację czy się mylę? Długo już pracujesz w Rossmannie w Warszawie? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w którymś ze sklepów Rossmann w Warszawie? Jestem ciekawa, jak oceniacie tego pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Warszawa

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 266.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rossmann?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 196, z czego 9 to opinie pozytywne, 115 to opinie negatywne, a 72 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rossmann?

Kandydaci do pracy w Rossmann napisali 35 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rossmann
2.1/5 Na podstawie 547 ocen.

Rossmann