Opinie o Wyborowa S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wyborowa S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyborowa S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyborowa S.A w Warszawa

Ciekawski

Kubuś o co kaman z tym szwagier&szwagier? Bo ja chyba nie w temacie...

CHWDP
@Ciekawski

Szwagry to Pan dyrektor J.M. i regionalny ze sląska :)

Jak wygladja obecnie warunki pracy PH wynagrodzenie ilośc wizyt ,samochod .

Jaren

Cześć. Mam mega prośbę, napiszcie proszę jak wyglada 2 etap rektutacji?

@Jaren

Mam nadzieję, że uda Ci się w najbliższym czasie otrzymać odpowiedź na to pytanie. Jest ono bardzo istotne, szczególnie dla potencjalnych kandydatów. Pozwól jednak, że zapytam, czy przeszedłeś już pierwszy etap rekrutacji? Jeśli tak, czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat jego przebiegu?

Jaren
@Zuzanna

Tak, mam za sobą I etap. Rozmowa z 2 przedstawicielami firmy, bardzo sympatyczni i młodzi ludzie. Wszystko im się podobało, już po 3 dniach otrzymałam informacje o zakwalifikowaniu do 2 etapu.

Qaswed
@Jaren

Rozmowa w Wawie z HRami, to samo co na pierwszym etapie

@Jaren

Dziękuje za komentarz. Zatem czas oczekiwania na odpowiedź jest stosunkowo krótki? Czy podpowiesz, na czym polegała rzeczona rozmowa z przedstawicielami firmy? Były to rozmowy odnośnie Twoich kwalifikacji? A może sprawdzano jakieś szczególne umiejętności?

zagrycha

Potwierdzam opinię dot. braku profesjonalizmu przy rozmowie kwalifikacyjnej. Pierwsza z paniami z HR była w miarę OK, ale druga w której uczestniczył pewien pan Krzysztof , to jakaś amatorka. A potem... odezwiemy się w przyszłym tygodniu. Do dziś czekam.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa w miejscowości na terenie działania, w ładnym lokalu z kierownikiem czyli potencjalnym przełożonym. Trwała około godziny, sporo pytań merytorycznych i trudnych, zadań"co zrobiłby gdyby" nacisk na przyszłość a nie na przeszłość . Niestety atmosfera siadła gdy padly pytania o sytuację rodzinną i prywatną i wtracenia w pół zdania bym opowiedział kawał, takie robienie z siebie pajaca, najlepiej bym powiedział że będę pracował po 12h dziennie minimum a moha druga połowka bedzie fkaszka wyborowej... O benefitach itp nie chciało mi się już słuchać i nie czekałem na telefon -lepiej tak niż pójść do pracy u potencjalnego mobbera... Na odczepne podałem żądania finansowe z kosmosu.

pytania jak zachowam się w danych konkretnych sytuacjach biznesowych -norma pytania które nie powinny paść - i sytuację rodzinną i przerywanie w pół zdania...przynajmniej nikt nie udawał że szanuje pracownika

Zuzanna

Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na stanowisku Senior Brand Manager? Pojawiła się niedawno taka oferta pracy w Warszawie do Działu Marketingu. Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie?

zubrowka

witam, w ciagu trzech miesiecy jest znowu ogloszenie na ph Krakow to ten sam wakat ?

Witold

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie coś o rekrutacji?

Bartek

Mniej filozofowania a więcej konkretów to bardzo pomoże nowym przy podejmowaniu decyzji.

????
@Bartek

Za robotę się weź nygusie

Zuzanna

@Feliks, masz jakieś informacje odnośnie pracy w Wyborowej? Jeśli tak to podziel się proszę opinią. Ktoś jeszcze może napisać o firmie od strony pracownika? Jak pracuje się w firmie? Jakie są zmiany? Nadgodziny są? Płatne czy do odbioru? Będę bardzo wdzięczna za każdą informację.

Feliks

Może ktoś napisze co aktualnie dzieje się ciekawego w firmie?

Filipek

Czasami takie bzdury piszecie, że myślę iż to konkurencja!

And the winner is.....

Dzień dobry, Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko do biura w Warszawie. Bardzo zabawna sytuacja, gdyż trafiłem w sam środek maszyny rekrutacyjno-wałkującej, gdzie na każdego kandydata było przeznaczone do 60 minut. Byłem jedną z wielu osób umówionych tego dnia na spotkanie, jedna po drugiej, jak na egzaminie ustnym na studiach :-) Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, co niesie ze sobą wiedzę teoretyczną, a wieloletnie doświadczenie zdobyłem w liczącym się na rynku koncernie. Rekrutację wspominam bardzo negatywnie, osoba z Działu HR moim zdaniem była nieprofesjonalna i wręcz agresywna w kierunku mojej osoby. Nie było to spotkanie w partnerskich relacjach. Ze względu na brak czasu przerywano moje wypowiedzi. Na koniec nie miałem możliwości zadania żadnych pytań, bo czas spotkania się skończył i osoba z HR po prostu wstała wskazując mi drzwi. Żałosne! Pierwszy raz w życiu brałem udział w tego typu spotkaniu. Ale dzięki temu wiem już, które produkty omijać w sklepie. Drodzy Państwo - proszę pamiętajcie, że potencjalni kandydaci do pracy są też potencjalnymi klientami.........

Wytrzeźwiały
@And the winner is.....

Miałem niewiele lepsze doświadczenia, pycha, pewnego rodzaju agresja i poczucie, że rozmowa to test tresury: kto wyżej podskoczy do przynęty i niżej się ukłoni wielkiemu panu... Na zasadzie "mały trybiku ciesz się, że rozmawiamy, powinieneś błagać bo płacimy "piniędzmi" a nie wódką i dajemy premium Octavię". Pół roku później ogłoszenie pojawiło się znowu. Nawet nie zawracałem sobie głowy. Teraz szukają pracowników na fejsbuczku.

kandydat
@Wytrzeźwiały

Popieram wcześniejsze komentarze na temat rozmowy rekrutacyjnej. Pracownik z działu HR jest nastawiony negatywnie, a wręcz momentami atakuje kandydata. Dodatkowo jest to rekrutacja przeprowadzana w sposób masowy, gdzie mijasz się w drzwiach z wcześniejszym kandydatem. Stanowczo nie polecam, chyba że trafisz na innego HR Business Partnera...

Wiktor

Słyszałem dużo dobrego o firmie. Mam zamiar aplikować, podpowiedzcie coś .

Nickoo

Panowie/Panie jest ogłoszenie na pH bodajże do Gastro. Pomoże ktoś jak wygląda praca. Jakie zarobki podstawa i premie czymś się różni od zwykłego pH czy tylko charakter pracy? Ktoś pomoze, nie wiem czy jest sens zmieniac w tym momencie zarabiam lekko 4 tys na reke.

Jak wyglada praca pH ? Czy ma auto również do potrzeb prywatnyvh? Jakiś określony czas pracy?

Od 5 lat zadowolony

Wybiriwa jest jak trampolina Najlepsi szybko awansuja albo znajduja lepsza prace. Jezeli jesteś przecietny mozna tu pracowac lata swietlne. Znam takich co pracuja 10 lat i więcej Samochod pelny zbiornik i jedziesz gdzie chcesz Kasa podstawa na poczatek 3500 nett minimum tylko musisz byc dobry

@Od 5 lat zadowolony

Dziekuje za odpowiedz ! W kwestii czasu pracy miałam na myśli jak wyglada to w ciągu dnia.. np otwarcie drzwi o 8 i zamknięcie o 16? Czy kiedy chcesz ? Albo np inne godziny? Gdy trzeba coś załatwić np w godzinach pracy nie ma z tym problemu ?;)

@Od 5 lat zadowolony

Czy 3500 netto to stawka z premią ?

ZZ
@Gelo

Podstawy oczywiscie

ZZ

Ja się wyrabiam średnio w 7h Wiadomo przed świętami w okresie dużych promocji, wprowadzania nowych produktów trzeba orać żeby mieć wyniki ale potem jest wytchnienie i spokojniejszy okres W piątki np. pracujemy góra do 15 wiesz jak ktoś jest niedojdą to i w 12h się nie wyrobi ale tacy sami odpadają

@ZZ

A jak premie mniej więcej ile można realnie zarobić ?

@ZZ

A jak to wygląda w przypadku pracy w kanale On Trade

Jaka jest podstawa dla pH ? Jaki samochód ? Czy premia jest realna do wyrobieni? Jaki telefon ?

Boże widzisz i nie grzmisz....

No tak, bo telefon to jedna z najważniejszych rzeczy w pracy....

Gelo

Witam mam pytanie jak praca jako PH on trade ? Jaka podstawa i premie ile realnie można zarobić?

paweł

regionalny kierownik sprzedaży Jakie warunki finansowe- jaka podstawa i realna premia Jakie auto służbowe?

chivas
@paweł

Paweł realna podstawa 7k do tego bardzo realna premia w cyklu co dwa miesiące i premia roczna prawie trzynasta wypłata Samochód Octavia prawie w najbogatszej wersji (brakuje napędu na wszystkie koła:)Staraj się chłopie potrzebujemy ostrych zawodników bo z wewnątrz nie ma za bardzo w kim wybierać

Irek

Jeśli kto s nie pracuje w firmie kilka lat to może już sobie darować wszystkie uwagi!!!

N.

Ponownie wielkie "brawo" dla działu HR i pseudo managerów i dyrektorów sprzedaży. Ile razy to się słyszało że wszystkie ręce na pokład bo jest grudzień i ultra-priorytetowy okres w sprzedaży firmy... bla bla bla!!! Więc co się dzieje?? Wylatuje jeden z nielicznych regionalnych obdażonych prawdziwymi kompetencjami i prawdziwy lider, a nie jakiś tam managerek-lizodupek vel czopek. Napweno podziała to bardzo motywująco na wszystkich PH, pozostałych RDS-ów no i w ogóle będzie super. p.s. Rada dla tch co chcą pracować dalej i "piąć" się po szczeblach wspaniałej kariery w super organizacji zwanej Pernod-Ricard: -nie analizować -nie narzekać -nie zadawać niewygodnych pytań Pozdro dla wszystkich normalnych, którzy jeszcze pracują i dają radę. F.

Głos lubuskiego
@N.

I bardzo dobrze, ze odszedł Tomek z tego szamba, ja zrobiłem to kilka lat temu jak tylko zaczęło wysychać źródło:DD, czyli w samą porę;D))) Tomek był ostatnim inteligentnym i kompetentnym facetem z tzw "menagerów" w tej firmie pełnej czopków i dup..łazów (patrz układ Kaliski) którzy za setkę potrafią sprzedać kolegę, ale jeszcze na boku zanim zabiorą zwloki- to zapier...lą z ciała nerki i płuca- może ktoś na Allego na części kupi;). Rzeczywiście jeszcze można wybrać wspanialych ludzi, ale już tylko garstka spośród PH- bo ławka jest na prawdę bardzo krótka. Patologia tę firmę toczy już od lat -od odejścia Viktora, kliki , szwagry, układziki, romansiki, ale to na szczęście nie mój problem i nie bedę dawał tu darmowych przepisów na czyszczenie szamba;) Koledzy - pisze to do nie-CZOPKÓW PH, musicie byc odważni bezrobocie 6%, Frank po 3,59 i będzie spadać;) Idzie poszukać Waszych serów:))-to dla wtajemniczonych.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyborowa S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Wyborowa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Wyborowa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyborowa S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wyborowa S.A?

Kandydaci do pracy w Wyborowa S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyborowa S.A
1.7/5 Na podstawie 505 ocen.
  • Janikowska 23
    61-070 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042