Mirage

Poznań

Opinie o Mirage

Fineczka

Moze ktos napisac jak jest z praca w klubie? Sa wakacje a ja mam troche wolnego czasu i chetnie bym sobie dorobila. W sierpniu wyjazd nad morze wiec extra kaska sie przyda. Slyszalam ze praca jest przyjemma. Szczegolnie za barem. Pozdr.

szabel

Powiedzcie, bo naprawdę mnie to interesuje. Bywam w Poznaniu i okolicach i chętnie zatrudnię się w klubie miraż. Ponoć zrobili nowy wystrój sali. Zatrudniają teraz bo jest lato. Mam czas i chęci na letnią pracę w klubie, więc może się zatrudnię :).

tobiasz

Bywa właśnie ktoąś jeszcze w tym cocktail clubie mirage czy raczej nie? ja co prawda do poznania wybieram się właśnie dopiero w kwietniu ale już chyba na stałe jak się uda i chce wiedzieć gdzie warto pójść sie rozerwać, a z drugiej strony szukam też pracy jakiejś na start chociaż, wiec może też mirage się do tego nada?

selfiak

też jestem ciekaw tego jak obecnie wyglądają warunki współpracy z Miragem. Dajcie znać czy obecnie jest sens interesować się tą firmą. Może po tych zmianach z Miraga na Maksimusa jednak sytuacja w firmie się poprawiła. Z góry dzięki za wszelkie info, bo stary znajomy który tu kiedyś pracował polecał te firmę

Joanna

Firma działała bardzo prężnie, aż do przełomu roku 2012/2013, kiedy to zwolniono większą część pracowników (około 20 osób). Tym kilku osobom, które zostały i nie były spokrewnione z właścicielem zaproponowano obniżenie pensji o 25% albo również zwolnienie. Okazało się, że firma jest na progu bankructwa i ogłoszenia upadku. Obecnie, jak widać na stronie, zmienili osobowość prawną (już nie Mirage tylko Maximus), więc sytuacja nadal jest niestabilna.

duduś

Chyba pomyliłeś firmy u nas nie walają się żadne kremy,czy lakiery do paznokci i nawet nie mamy porysowanych ścian więc nie wiem gdzie Ty byłeś na rozmowie ale nie na pewno w Pasart.pl!!! Rozmowy są przeprowadzane w stołówce firmowej gdzie panuje ład i porządek, ludzie przychodzący na rozmowę kwalifikacyjną nie widzą co się dzieje w dalszej części budynku: magazyn,biuro obsługi klienta czy dział techniczny. Więc ie rozumiem dlaczego wypisujesz takie pierdoły!!! Ja tam pracuję ponad 2 lata i narzekam. Ciekawa jestem gdzie w dzisiejszych czasach znaleźlibyście pracę jednozmianową od 7-15 od pon.-pt i wolne weekendy? Wiadomo,że jeżeli szukacie pracy bo jej potrzebujecie i umiecie ogarnąć się w swojej pracy to ta firma jest dla Was,ale jeżeli szukacie pracy by ściemniać i kombinować to darujcie sobie i radzę szukać pracy w markecie... tam można po ściemniać miedzy regałami... A co do wypowiedzi Dredzika to kojarzę chłopaka i został zwolniony właśnie za ściemnianie i zajmowanie się wszystkim innym tylko nie fotophopem... Widzę,że na forum wypowiadają się osoby które za długo nie zagościły w Naszej firmie...

Bizuterie, owszem rozpowszechniaja ale chyba na Kopaninie maja jedeny magazyn.

dawid

Pytanie - czy to firma prowadzona ( usunięte przez administratora ) sprzedająca wysyłkowo m.in. elementy biżuterii, z siedzibą na ulicy Saperskiej, na poddaszu? Bo też chciałbym coś napisać, ale muszę się upewnić, żeby niechcący nie szkalować innej firmy.

Dredzik

jeśli lubisz chodzic do pracy na 7 rano i lubisz gdy osoba ktora nie ma zielonego pojecia o foto i obróbce foto narzuca ci wytyczne odnośnie minimalnej ilości zrobionych zdjec i obrobionych zdjec to jak najbardziej polecam ;].

mimi

Prosze mi powiedzieć czy ta praca jest stresująca? Czas szybko zlatuje?

kkiiss

Pracowałam w tej firemce X czasu temu. Ta sama melodyjka, czyli w ogłoszeniu pean na cześć milusiej atmosfery w pracy, które miało być asekuracyjnym usprawiedliwieniem niskiej płacy. Widzę że ten sam tekścik ciągle jest dawany w ogłoszeniach tej firmy. Z tym, że jak tam pracowałam to nastrój skutecznie( usunięte przez administratora ) Poza tym bezstresowa atmosfera kiedy na małym stryszku niemal bez okien pracuje 5 osób to mrzonka..No ale wyleciałam bo... za wolno pracowałam - to powód oficjalny, lecz ja podejrzewam, że babcia przyczyniła się do mojego wylotu wskazując mnie jako winowajczynię złej atmosfery. Ale tego na pewno nie wiem. W każdym razie fakt, że zbyt wolno pakowałam paczuszki i nie przykładałam się wystarczająco do pomnażania zysków ( usunięte przez administratora ) skazał mnie na wygnanie. W pracy w firmie Mirage warunki były fatalne. Jak już pisałam, strych z okienkami jak znaczki pocztowe, z mierną możliwością ich otwarcia ze względu na zastawienie ich półkami" ( usunięte przez administratora ), czy jeszcze ciągle jesteście na etapie poszukiwań?

PIWNICZKA

Trudno wypowiedziec sie na temat pracy w tej firmie, ale przykre jest, ze nie odpowiedziano na kilka moich maili, mimo, iz spelnialam wszystkie wymagania

to nie ja

Firma oferuje ( usunięte przez administratora )na początek-umowa zlecenie. ( usunięte przez administratora )Śmiech na sali. Dla mocno zdesperowanych.

no name

Silver.A powiedz mi skoro masz takie dobre informacje jakie są ich wymagania?Odnośnie komputera,biżuterii?Ile osób tam pracuje?I coś więcej jak możesz...Z góry dzięki

niki

Rozumiem, że byłaś na rozmowie w tej firmie skoro jesteś w posiadaniu takich informacji. Ja właśnie zamierzam wysłać dokumenty aplikacyjne, ale teraz zaczęłam się zastanawiać czy aby warto????

silverlit

Nie polecam pracy w tej firmie na rozmowie mówią o miłej atmosferze co w rzeczywistości jest fikcją. ( usunięte przez administratora )Kierowniczka osoba która nie miała do czynienia z Photoshopem stara się wmówić że da się zrobić więcej nie faktycznie się da. Nie polecam pracy w tej firmie

Zostaw opinię o Mirage - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirage