MES Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o MES Sp. z o.o.

Ols

No i widocznie warunki pracy też im odpowiadają @a tak.

kleveńczyk

Tak jest w każdej branży gdzie na dany projekt przeznacza się jakiś określony czas, że gdy zbliża się koniec terminu to trzeba robić nadgodzinny i nawet przychodzić w łikendy. Problem w Kleven polega na nieumiejętnym rozplanowaniu prac (głównie przez pana [usunięte przez administratora] .) Pierw oszczędza roboczogodziny, by później stwierdzić że sie nie wyrobią ludzie z projektem narzucać im prac 7 dni w tygdniu często po 10h. Gdzie logistyka. A tak po za tym to HGT jest jedną z lepiej prowadzonych według mnie firm. Mogło być lepiej, ale za dobra kasa by się jeszcze stawiać

paweł

MES przekształciło się w HGT .Kleven to obecnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] plus typowe chore układy,dostać się tam to żaden problem,jak potrzebują to typowa łapanka,mieszkasz w spędzie bydła mając swoją celę.Część pracuje w stoczni północnej w Gdańsku pod nadzorem [usunięte przez administratora] typowy mobbing! Jak ich terminy gonią każą przychodzić w weekendy ,niedziele i święta! A jak roboty nie ma to czekaj sobie w domu na tel. bo większość na śmieciowych umowach!,

xxx

Wiesz kolego popracuj trochę w branży, jak doświadczysz prawdziwego burdelu i syfu to wtedy pogadamy! Mes to solidna, dająca możliwości firma jak ktoś chce i potrafi się zachować po pracy to go docenią. Baranów i kretynów szybko się pozbywają! Pozdrowienia dla stoczniowców!!!!!

miki

jak dla mnie to nic nadzwyczajnego wystarczy wysłać Cv i od razu cię przyjmą na szkolenie tylko trochę podejrzana firma i ja zrezygnowałam bo dziwna ta firma jest..

no przesadziles troche.burdel syf i balagan

andrzej

Jest to bardzo dobra i solidna firma ale również wymagająca, zawsze placi na czas , ciężko się do nich dostać :(

Zostaw opinię o MES Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MES Sp. z o.o.