Ternaeben

Łeba

Opinie o Ternaeben

Prac

Słyszałem, że firma jest w upadłości. szkoda była ta naprawdę fajna firma. Jak tam czy ma szansę nadal produkować i przetrwać? Czy wypłacają pensje bieżące pracownikom którzy pozostali?

Iza

@Pracownik563, masz rację , tym nie powinni zajmować się pracownicy , to sprawy pracodawcy. Poza tym plotki rodzą plotki. Dobrze, że są wśród was pracownicy, którzy mają totalnie odmienne zdanie od innych. Powiedz, czy często firma prowadzi rekrutacje?

michałek[michałeczek]

cisza na tej firmie bo kase wiszą byłym pracownikom ci nowi zarządcy to jacyś cwani manipulanci długi mają wobec byłych pracowników co pozwalniali.Niby dla biedronki idą tacki z rybą a kasy nadal nie wypłacili ludziom a tyle obiecywali.Nawet się takie osoby trafiły że powiedziały cytuje;MY PANU UFAMY;a dzisiaj na wypłate za kwiecień czekają........Dużo by o nich napisał ale szkoda gadać,biuro siedzi cicho bo boją się o swoje posadki bo gdzie pójdą............

Pracownik563
@michałek[michałeczek] 22.06.2017 12:32

Cwanym manipualntem możesz być jedynie ty bo pojęcia nie masz o tych ludziach, gdyby nie oni wszyscy byli byśmy na bruku a jak widać firma nadal istnieje!! Co do długów każdy w swojej mierze powinien się tym interesować i walczyć o swoje. A co do biura skoro twierdzisz że tylko stołek grzeją to ty chyba jesteś poza tematem bo robią więcej niż ci się wydaje Więc zainteresuj się sobą a nie bzdury takie tu wypisujesz Ci co chcą pracować pracują ci co im źle niech odejdą bo jak widać z tych postów firma już dawno upadła. Ale chyba na czyjeś nieszczęście nadal prosperuje Ludzie są zmobilizowani i walczą o firmę tak samo jak biuro Pozdrawiam

stary prac

Czy nikt tam juz nie pracuje, bo wpisów nowych brak. Może firma już padła, bo niesądzę by sie tam polepszyło. Może ktoś coś napisze co słychać?

dawna pracownica

Sama jestem ciekawa... szkoda że nikt nic nie wie

Obserwator

Slyszalem, ze firma jest juz w upadlosci. Czy to prawda?

Jaś

Hej, jestem ciekawy co tam w Łebie sie dzieje w firme. Słyszałem, że maja jakiegos nowowego wspólnika. Czy ktoś coś wie?. Są szanse na poprawę sytuacji w firmie i czy płacą już całą wypłatę czy nadal w ratach?.

Ola

Czy ten zakład jeszcze istnieje. Nikt nie chce go przejąć? Pan Malek chyba nie jest zainteresowany skoro własny duży zakład uruchomił. A długi to firma ma zapewne bardzo duże.

gosia

Słyszałam że w zeszłym tygodniu było spotkanie wspólników co i jak dalej z Zakładem...? Mam nadzieję że coś ruszy i zaczną przyjmować do pracy

Asiula

Czy przyjmują teraz kogoś do pracy?

Ja

Krl
@Ja 31.01.2017 11:53
W tym miesiącu pracownikiem miesiąca zostaje : Edyta

Uważaj na słowa. Pracuje tu wiele lat . Skład kierowniczy zmieniał sie nie raz , nie ma na co narzekać i upodlać nikogo. Gdybyś miał cały zakład na głowie i dobro innych jako swój priorytet długo byś nie zagrzał miejsca w biurze. Bo jak widać teraz powinno wszytkim zależeć a nie jeden drugiemu świnie podkłada. Owszem nie zawsze idzie po naszej myśli . Mam na wyżywieniu rodzinę ,chcąc nie chcąc muszę pracować ,i nie mogę narzekać żadna praca nie hańbi ale ludzie trochę zrozumienia dla naszej kierowniczki. Ilokroć coś chcemy zawsze poruszy temat wyjdzie na halę odezwie sie nie jest w stanie wszytkim dogodzić bo tak sie nie da. Doskonale wiemy że nie ona o tym decyduję ,jest jedną z wielu. Kto był by taki madry i usiadł na jej miejscu bo ja uwazam że nie dalabym rady . Odnoszę wrażenie że po ostatnich zdarzeniach zwiazanych z, przejęciem naszego zakładu dzieje sie coś złego .My mamy pracować narzekać nie można przerwy ,godziny pracy są dogodne. Od 6 do 14 trzeba harowac ale nie tylko dzięki nam ten zakład istnieje . Uważam to za wielki sukces i olbrzymie poświęcenie ze strony naszego szefostwa ze jeszcze istniejemy ,gdyby nie to dawno wszytkich by wyrzucili na bruk. Skoro stawiaja sie niektóre osoby i nie chcą pracować to po co góra w tym wymieniona powyżej Pani Edyta ma sie starać o utrzymanie tegow zakładu ! Nie pozdrawiam

Kucharz
@Ja 31.01.2017 11:53
W tym miesiącu pracownikiem miesiąca zostaje : Edyta

popieram osobę wyżej mam takie same zdanie na ten temat szefowej

Halo jest tu ktoś???

dawna pracownica

Też jestem ciekawa jak w Ternaebenie??? Czy jest szansa że ktoś ją wykupi i powrócą stare dobre czasy jak kiedyś gdy były 3 zmiany.

Hania

Hej, czy ta firma jeszcze istnieje i są szanse na zatrudnienie. Czy nadal płaca w ratach czy coś się polepszyło w końcu?

okh

Prestiżowy obiekt to jest @panna kota, ale zobacz, że najlepiej o tym świadczy zadowolenie wśród pracowników.

gosia

No trudno wolałabym prace na miejscu, wiem że przyjmują do Morpolu w Lęborku trzeba tam spróbować, choć tam umowa zlecenie

gosia

Hmmm ostatnio rozmawiałam z koleżanką, która tam pracuje i mówiła, że Nie przyjmują niestety

Miki

Hej, czy produkcja się ruszy na zimę i będą nowe zatrudnienia, czy zamykają firmę, bo było bardzo cienko z kasą? ktoś coś wie

gosia

Dzięki. Chyba będe musiała się wybrać do biura. Koleżanka niedawno była i kazali jej zostawić CV że niby coś od października hmm nie wiem sama jestem ciekawa

gosia

Przyjmują do Ternaebenu? bo słyszalam ze od pażdziernika

majkel

Teraz następni okradaja Niemca i udaja że im zależy na firmie. Chca tylko jak najwięcej wyciągnąć kasy dla siebie, kombinuja i kręcą ile sie da. Pewnie nie przebija w tym swoich poprzednikòw, którzy oskubali prezesa z kasy, a teraz grzeja posady w innych firmach. Pewnie i tam zaczeli juz kraść i kombinować.

xs

W biurze zostaly juz tylko same nieudaczniki, ktorych nikt nie chce zatrudnic nigdzie i nie potrafia sobie znalexc pracy.I tak siedza w biurze i udaja ze pracuja.

v8

A przyczepka w końcu wróciła do firmy gdzie jej miejsce.

:-)

Nawet paczki na Święta rozdają :-)

v8

Akim ty jesteś aby tak twierdzić???

yp yp

do zobaczenia Zdzisiu.......

kopciuch

Pozwalniali nas dzisiaj trochę A spokojnie bo posty usuwają

hi hi

ale tu cichoooooooo. czyli już wszystko ok??

ypy ypy

a gdzie przyczepka??

yp yp yp

a gdzie przyczepka ???

kopciuch

Gdzie moje posty czy aby państwo "managerowie" tu zaglądali ???!!!

ziom ziom

heheh

zuza

nowa pani kierownik zadzi niepodoba sie to szukaj sobie innej pracy

ziom ziom

brawo wreszcie - czeka nas nowe juz niedługo

kopciuch

Życzę wam powodzenia.A oni będą się tłumaczyć w prosty sposób że za zasługi.

nie pracownik

Czas może złożyć grupowe zawiadomienie do Inspekcji Pracy. Ale tak zapewne nikt pod tym się nie podpisze bo się boją.

Izka

O tak, dwie maszyny chodziły, pieniądze były zawsze o czasie i tak jakoś lepiej się pracowało....

goska

wielki ksiaze caryca i ich ternabenowskie LUDKI

Ogrrr
@goska 18.03.2015 21:18
wielki ksiaze caryca i ich ternabenowskie LUDKI

To nie ta bajka ludki tylko Ogry i Toudunie.

asia

no tak tak nasze rodziny niewazne nasze dzieci poczekaja jak nie z jednej czesci wyplaty to z drugiej kupimy chleb a z nastepnej czesci zaplacimy 1/3 rachunku niech szefostwo sie nie denerwuje zeby nerwicy zoladka nie dostali bo jeszcze firma za narazenie za stres bedzie musiala zaplacic a tego firma juz nie wytrzyma

kopciuszek

pewnie juz niedlugo gdzie indziej niz w ternabenie, pewnie znow nei zaplaca na czas.....

kopciuch

To ,że koniec bliski i trzeba będzie gasić światło to wiadomo nie od dziś.Szkoda tylko ludzi którzy włożyli w ten zakład całe swoje serce miejmy nadziej że obecnych rządzących spotka to samo co zwykłych pracowników dzięki którym ten zakład istniał ,za jakość odpowiadali oni a nie krawaciarze którzy myślą o swoich 4 literach.A na razie to trzymam kciuki za was "szarą strefę" aby wam się powiodło jak nie w ternaebenie to w innym zakładzie.Pozdrawiam.

Obserwator

Zbliza sie koniec. Ostatni zgasi swiatlo.

bruno

A Ja myślę że większość tych co tu piszą to nawet jak by za siedzenie płacili to by im było żle .

ttttt

Co wy ludzie gadacie..-.- mnie sie podoba ta praca, nie jest ciezka taka praca to sama przyjemnosc- nawet za te pieniadze. Moze i sa jakies braki przestoje ale staraja sie i wszystko nadrabiaja a wy wielece narzekacie ! nie podoba sie to WONT. ... jest mnóstwo ludzi ktorzy chetnie tam popracuja.

niemota

Jakąś jałmużnę dostaniemy ale czy do swiat, wątpię że w całości.

fiu fiu

no to kiedy kończycie - na święta wypłate będziecie mieli ??

niemota

odradzam tą firme wypłaty w ratach,brak surowca przerwy w produkcji itp.

młody

Heniek do pracy tam praktycznie cały czas jest nabór podejrzewam ze teraz będzie kolejny po świętach. zarobki w granicach 4 tyś. umowa na czas określony. pracuje tam jest cięzko ludzie masakra ale praca wporzo

stacha

..........................żal.........nic dodać nic ująć.......

kopciuch

I zbliża się kolejny tydzień podobno postoju.A co gorsze nie wiadomo co będzie dalej.Upadek firmy?

Zostaw opinię o Ternaeben - Łeba

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ternaeben