Fedro sp.z o.o.

Osieck

Opinie o Fedro sp.z o.o.

Damian

Zmarnowalem tam ponad 5 lat zycia... Pracownicy pracuja tam na czarno (oczywiscie nie wszyscy). - Zima nie ma pracy (4 miesiace na bezrobociu) - srawki? (Jak w epoce kamienia łupanego, najlepiej za darmo haruj) - latem? Od switu do zmierzchu za psi grosz! -zimą? "Gryz piach" - za dojazdy do pracy i z pracy (na budowe) brak kasy. (Zabieraja Cie z domu busem o 4 rano a na budowie jestes o 8, pracujesz do 16 i w domu jestes o 20) czyli podsumowujac: od 8 do 16 jest 8 godz i * 10 zl/godz masz 80 zl dniowki a faktycznie w domu Ciebie nie ma 16 godz... Sami pomyslcie ile tak faktycznie nie ma was w domu i ile wychodzi na godz tak naprawde....? Wydalem 18000 zl na prawojazdy i na wszelkiego typu uprawnienia a oferuja 10 zl na godz. Gdzie logika? Kiedy ja to odrobie? - wyplata? Najnizsza krajowa na papierze a jak Ci sie uda zarobic wiecej to placone pod stolem... Ja sie pytam gdzie inspekcja pracy jest? Gdzie skarbowka? Ale co sie oszukiwac jak gospodarka kraju kuleje bo taki pan andrzej rzasowski okrada pracownikow i Panstwo!!! Dzieki takim jak ja on sie dorabia milionow i 10 miesiecy w roku siedzi za granica na wczasach a ja/ my pracownicy zima nie mamy co do garczka wlozyc???!!!! Gdzie te panstwo gdzie sie troszczy o zwyklego podatnika a nie o takiego zlodzieja gdzie go stac na adwokatow.... andrzej rzasowski- prezes firmy fedro i powiazanej z nim firmy arbud -specjalnie pisze z malych liter bo nie zasluguja na slowa uznania tylko na wiezienie!!!!!!!!!!!!! (Okradaja Polskie Państwo i zwyklych pracownikow) dziekuje za uwage

rudy
@Damian 07.12.2017 16:47

Brać się za kierowników tam i za wszystkich starych pracowników. Gdyby nie złodziejstwo to żaden by tam się nie trzymał do tej pory!!!

Osiecki

Od czasu do czasu zatruwają powietrze w Osiecku a urzednicy w Gminie siedzą cicho. Ciekawe dlaczego?

marek

mam pytanie jak wykonują roboty drogowe i ile kosztuje m2 zalania asfaltu?

D.L

Zarobki na poziomie?! Cały styczeń i luty wolne. A już marzec i dalej wolne... Co dalej? Nie wiadomo. Brawo dla prezesa firmy Andrzeja. Tak się martwi o pracowników. Będziesz chciał latem wolne nie dostaniesz bo za dużo roboty. Zimą rób sobie wakacje z rodziną. Andrzej brawo aby tak dalej to bedziesz miał ludzi do roboty.

NN
@D.L 08.03.2017 21:13

rzecz w tym, że on zawsze będzie miał ludzi do roboty, bo alkoholicy muszą gdzieś pracować.

Waldi

Zarobki na najwyższym poziomie. ha ha.... Chyba kwestia godzin których cie nie ma w domu od poniedziałku do soboty od rana do nocy. A zaraz zima to dopiero wtedy bedziesz miał zarobki jak każdy w domu bedzie siedział.

Fedro super firma wspaniała atmosfera wśród pracowników.Wykwalifikowana kadra kierownicza .*Szkolenia,socjal,opieka medyczna oraz zarobki na najwyższym poziomie!!!

NN
@pracownik 30.10.2016 14:24

rozumiem, że żart sobie zrobiłeś, jak to pisałeś...

alfons

Dziadostwo jakich mało, złodzieje najwięksi z biura będą mówić jak jeździć, kiedy się zatrzymywać i gdzie, i jeszcze ile samochód ma spalic. Syf jeden i nic więcej, trzeba się wziąć w końcu i zrobić tam porządek, rozjebać ten zatruty system w tej firmie

Cheniek
@alfons 10.07.2016 14:54

czy "szeryf od szkoleń bhp" też zalicza się do pracowników administracji czyli biura?

Muniek
@Cheniek 21.10.2016 12:38

Oczywiście , behapowiec jest pracownikiem biurowym.Akurat obecna pani pełniąca tę funkcję jest bardzo mocno zaangażowana .Tak trzymać bo dobro pracowników powinno być najwyższym nakazem .Udało już się kilka spraw przeforsować z prezesem.

leon

fedro to firma dno jes 17 a pensji niema bo prezes się bawi za granią a my niewolnicy zęby w parapet a dzieci szczaw niech jedzą i komornicy szaleją

rudy

9zł na godz. na czarno

romek

no raczej na pewno za 1300 zł się nie utrzymasz, a na pewno nie jeśli sam wynajmujesz mieszkanie, bo to czynsz sam jest w granicach 1500 zł najtaniej jak patrzyłem, no a ma się jeszcze inne wydatki i opłaty tak naprawdę...a sama firma jest wegług mnie w porządku, dlatego też troche sie zdziwiłem jak powiedzieliście jakie sa tutaj wypłaty.

Robota w miare. płaca jak im sie podoba. raz tak raz tak...

x

syf kiła i mogiła

anon

Stawki niskie, godziny pracy różne, do tego niewypłacalnosc

taaak

cała prawda o tej firmie - uczciwej pracy tam się nie docenia, docenia się nierobów którzy tyko gadaja że duzo robią, i donosicieli

yoshi

jaka płaca? ( usunięte przez administratora )br /> warunki pracy? -9-12 godzin (miesięcznie przynajmniej 30 godzin odpisane -pieniądze nie na czas -za 5 minutowe spóźnienie brak przerwy śniadaniowej -atmosfera pracy tragiczna(nie możesz się do nikogo odzywać} i wiele wiele nie pozytywnych warunków

muminek

czy to prawda że w tej firmie mało kto ma uprawnienia,chodzi mi o to że pracownicy pracują bez uprawnień np.bagieły,ładowarki i w dodatku w niektórych przypadkach są na "czarno" zatrudnieni??.słyszałem też że plotkę że jeden z kierowników skończył O.H.P czy to prawda ??

xyz - 2010-04-22 22:50:34Witam miałem stycznośc z FEDRO,każdy narzeka że ( usunięte przez administratora ) kradną paliwo,tylko nikt nie widzi poza firmy że kierownik zgadzam się z tym kierownicy robią fuchy (wjazdy, dojazdy do prywatnych posesji) i oni u prezesa są dobrzy. A Ty szary robotniku choćbyś robił 24 na dobę to i tak będziesz najgorszy w tej firmie

Dax

Jak tak dalej będzie, to i jego puszczą z torbami

nk...

może i tego nie widzi albo nie chce widziec bo on okrada pracownikow i nie widzi co z pracownikami wyprawia zeby nie mozna bylo normalnie zyc jak czlowiek majac prace a to ze trakuja pracownika jak smieci to tez prawda tylko niech prezes tez sie zastanowi czy chce miec firme budowlana czy zwykly [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktorego bedzie ( usunięte przez administratora )!!!!! bo to co robi z ludzmi to przechodzi ludzkie pojecie

To nie jest ich pierwsza firma, w której próbują sie dorobić. To jest pierwszy prezes, który tego nie widzi.

Lanza

Kiedy prezes przejży na oczy i spojrzy na ręce tych, którzy pod przykrywką ładu i porządku od kilku lat okradają tą firme?

xxx

Praca w Fedro ! Od kilku lat na tzw. kierowniczych stanowiskach do spraw masy pracują osoby które nie mają nic wspulnego z kierowaniem , a zwłaszcza pracą z ludzmi, kombinatorzy i donosiciele. Odradzam, pracownik jest dla nich ( usunięte przez administratora ) który ma nabijać im kasę.

x

ta firma to wielki ( usunięte przez administratora )zkoda gadać

RR98

chcesz pracowac to wysyłają na bezpłatny bo praca zimą tylko dla ( usunięte przez administratora )Najwieksi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] będą ustalac nam normy paliwowe w samochodach bo kradniemy paliwo.Kij ma dwa konce i może trzeba pokazac trochę faktow o firmie i naprawiaczach? kto ma cos do powiedzenia ?

Zostaw opinię o Fedro sp.z o.o. - Osieck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fedro sp.z o.o.