Fedro sp.z o.o.

Osieck

Fedro sp.z o.o.

Opinie o Fedro sp.z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Fedro sp.z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Zuza

Tak rzadko piszecie, czy coś jest na rzeczy??

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Fedro sp.z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Gutek

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać?

abcd
@Gutek 02.02.2018 19:06

Zwiedzisz trochę terenu bo roboty są w różnych miejscach. Przeważnie jakieś wioski. A w lato się opalisz bo cały dzień na dworze. A zimą masz wolne siedzisz w domu. W sezonie chcesz wolne to tylko zwolnienie lekarskie cie ratuje.

Łysy
@pracuś 11.01.2018 23:40

Czekasz na mase głupi kierowniczku tylko ze ty masz inaczej liczone, lub paliwo bierzesz na lewo to madry jesteś. Wtedy możesz wracać do domu i 3 godziny bo jesteś zarobiony. Dniówka plus lewizna. Cwaniaki same tam zostali...

Fedro super firma wspaniała atmosfera wśród pracowników.Wykwalifikowana kadra kierownicza .*Szkolenia,socjal,opieka medyczna oraz zarobki na najwyższym poziomie!!!

Osiecki

Od czasu do czasu zatruwają powietrze w Osiecku a urzednicy w Gminie siedzą cicho. Ciekawe dlaczego?

operator
@Osiecki 12.01.2018 13:13

Gdyby Wójt była zaprzyjaźniona z firmą Fedro to już dawno drogi były by zrobione na osiedlu.Ale nie jest w stanie się dogadać bo firma Fedro podobno za droga...tylko jak podatek w kosmicznych sumach płaci to już wtedy Pani Wójt zadowolona....Ot cała prawda.

marek

mam pytanie jak wykonują roboty drogowe i ile kosztuje m2 zalania asfaltu?

Waldi

Zarobki na najwyższym poziomie. ha ha.... Chyba kwestia godzin których cie nie ma w domu od poniedziałku do soboty od rana do nocy. A zaraz zima to dopiero wtedy bedziesz miał zarobki jak każdy w domu bedzie siedział.

Muniek

Oczywiście , behapowiec jest pracownikiem biurowym.Akurat obecna pani pełniąca tę funkcję jest bardzo mocno zaangażowana .Tak trzymać bo dobro pracowników powinno być najwyższym nakazem .Udało już się kilka spraw przeforsować z prezesem.

rudy

9zł na godz.(usunięte przez administratora)

Robota w miare. płaca jak im sie podoba. raz tak raz tak...

anon

Stawki niskie, godziny pracy różne, (usunięte przez administratora)

yoshi

jaka płaca? ( usunięte przez administratora )br /> warunki pracy? -9-12 godzin (usunięte przez administratora) -atmosfera pracy tragiczna(nie możesz się do nikogo odzywać} i wiele wiele nie pozytywnych warunków

To nie jest ich pierwsza firma, w której próbują sie dorobić. To jest pierwszy prezes, który tego nie widzi.

Lanza

Kiedy prezes przejży na oczy i spojrzy na ręce tych, którzy pod przykrywką ładu i porządku od kilku lat okradają tą firme?

xxx

Praca w Fedro ! Od kilku lat na tzw. kierowniczych stanowiskach do spraw masy pracują osoby które nie mają nic wspulnego z kierowaniem , a zwłaszcza pracą z ludzmi, kombinatorzy i donosiciele. Odradzam, pracownik jest dla nich ( usunięte przez administratora ) który ma nabijać im kasę.

x

ta firma to wielki ( usunięte przez administratora )zkoda gadać

RR98

chcesz pracowac to wysyłają na bezpłatny bo praca zimą tylko dla ( usunięte przez administratora )Najwieksi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] będą ustalac nam normy paliwowe w samochodach bo kradniemy paliwo.Kij ma dwa konce i może trzeba pokazac trochę faktow o firmie i naprawiaczach? kto ma cos do powiedzenia ?

Zostaw opinię o Fedro sp.z o.o. - Osieck

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fedro sp.z o.o.