Opinie o Fedro sp.z o.o. w Osieck

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fedro sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fedro sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fedro sp.z o.o. w Osieck

Wojciech

Jest okres sprzyjający dłuższej pracy ale przecież cały czas tak nie pracujemy. Trzeba mieć chęci do pracy bo firma jest dobra.

Filip

Jak wyglada typowy dzień pracy w tej firmie?

Fedro super firma wspaniała atmosfera wśród pracowników.Wykwalifikowana kadra kierownicza .*Szkolenia,socjal,opieka medyczna oraz zarobki na najwyższym poziomie!!!

NN
@pracownik

rozumiem, że żart sobie zrobiłeś, jak to pisałeś...

A
@pracownik

dowcip roku po prostu...

nn
@A

ja bym powiedziała, że dowcip stulecia :-D

Dorota

@Pablo czy mógłbyś napisać coś więcej? Widzę, że znasz firmę Fedro, Twoja opinia jest raczej negatywna, ale może znalazłbyś jakieś plusy pracy w tej firmie? Jak traktowani są tam pracownicy? Potencjalni pracownicy na pewno docenią takie szczere opinie.

Firma Fedro sp.z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko SPECJALISTA DS PRZETARGÓW PUBLICZNYCH. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Bolo

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

Pablo

Witam ,pracowałem w tej firmie na stanowisku robotnika fizycznego ,to znam ,nikomu nie polecam !!!! tej firmy nie dość ze zarobki są tu niskie to jeszcze płacone w dwóch ratach i do ręki ,wiadomo o co tu chodzi.Pozdr.

Zuza

Tak rzadko piszecie, czy coś jest na rzeczy??

Gutek

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać?

abcd
@Gutek

Zwiedzisz trochę terenu bo roboty są w różnych miejscach. Przeważnie jakieś wioski. A w lato się opalisz bo cały dzień na dworze. A zimą masz wolne siedzisz w domu. W sezonie chcesz wolne to tylko zwolnienie lekarskie cie ratuje.

rudy

Brać się za kierowników tam i za wszystkich starych pracowników. Gdyby nie złodziejstwo to żaden by tam się nie trzymał do tej pory!!!

Łysy

Z fedrem jest tak jak z niedzwiedziem na zime zapada w sen zimowy. I fedro też już zapadło w przerwe zimową pewnie na 3 miesiące. ;-) he he

pracuś
@Łysy

Kto śpi ten śpi a kro chce pracować to pracuje.Narzekać każdu potrafi to po co tam siedzisz jak Ci jest tak źle??? Taka specyfika robót drogowych, że zimą mniej roboty ale za to możesz na warsztacie popracować naprawiając sprzęt A wspomnieć trzeba że koszty dojazdów Cię nie obchodzą i gdzie będzie Ci lepiej jak nie w Fedro???

@pracuś

Nie siedzę już tam! Pewnie koszty dojazdu madralu jak mam wyjechac z domu o 4 rano a bede mial liczone od 7. Ale masz koszta dojazdów na robote i powrot taki sam.

pracuś
@Łysy

Zaraz ale jedziesz na koszt firmy siedzisz w busie jako pasażer to jeszcze prezes ma Ci płacić za siedzenie???Dojeżdzasz na budowę to masz płacone za robotę od 7.00 co często nie jest prawdą bo jeszcze kawa ,gadka ,szmatka przygotowanie. A ile się nieraz na masę czeka ?

@pracuś

Czekasz na mase głupi kierowniczku tylko ze ty masz inaczej liczone, lub paliwo bierzesz na lewo to madry jesteś. Wtedy możesz wracać do domu i 3 godziny bo jesteś zarobiony. Dniówka plus lewizna. Cwaniaki same tam zostali...

Osiecki

Od czasu do czasu zatruwają powietrze w Osiecku a urzednicy w Gminie siedzą cicho. Ciekawe dlaczego?

Osiecki
@Osiecki

Tak to jest ciekawe pytanie. I Pani Wójt z nimi bardzo zaprzyjażniona. Mogliby drogi osiedlowe zalac asfaltem ale władze gminy mają to gdzieś.

operator
@Osiecki

Gdyby Wójt była zaprzyjaźniona z firmą Fedro to już dawno drogi były by zrobione na osiedlu.Ale nie jest w stanie się dogadać bo firma Fedro podobno za droga...tylko jak podatek w kosmicznych sumach płaci to już wtedy Pani Wójt zadowolona....Ot cała prawda.

marek

mam pytanie jak wykonują roboty drogowe i ile kosztuje m2 zalania asfaltu?

Waldi

Zarobki na najwyższym poziomie. ha ha.... Chyba kwestia godzin których cie nie ma w domu od poniedziałku do soboty od rana do nocy. A zaraz zima to dopiero wtedy bedziesz miał zarobki jak każdy w domu bedzie siedział.

Muniek

Oczywiście , behapowiec jest pracownikiem biurowym.Akurat obecna pani pełniąca tę funkcję jest bardzo mocno zaangażowana .Tak trzymać bo dobro pracowników powinno być najwyższym nakazem .Udało już się kilka spraw przeforsować z prezesem.

rudy

9zł na godz.(usunięte przez administratora)

Robota w miare. płaca jak im sie podoba. raz tak raz tak...

anon

Stawki niskie, godziny pracy różne, (usunięte przez administratora)

yoshi

jaka płaca? (usunięte przez administratora)br /> warunki pracy? -9-12 godzin (usunięte przez administratora) -atmosfera pracy tragiczna(nie możesz się do nikogo odzywać} i wiele wiele nie pozytywnych warunków

To nie jest ich pierwsza firma, w której próbują sie dorobić. To jest pierwszy prezes, który tego nie widzi.

xxx

Praca w Fedro ! Od kilku lat na tzw. kierowniczych stanowiskach do spraw masy pracują osoby które nie mają nic wspulnego z kierowaniem , a zwłaszcza pracą z ludzmi, kombinatorzy i donosiciele. Odradzam, pracownik jest dla nich (usunięte przez administratora) który ma nabijać im kasę.

x

ta firma to wielki (usunięte przez administratora)zkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o Fedro sp.z o.o. - Osieck

• Jak się pracuje w Fedro sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fedro sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fedro sp.z o.o.